Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (430. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.647
Cevap
17
Favori
343.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uli baskan, yeterince yetenekli olursak transferde 100 milyonluk topcu almak zorunda kalmayiz demis.

Bunu soyleyen adam, Riberye vefa gosterecegim diye 37e Saneyi almadi, 2 seneyi Ribery, 1 seneyi Perisicle yedi.Top talent bir kanat alsa, bu 3 senede ust duzey olurdu.

Bence, kaliteli gencleri alip bundesliga 2 ve Bundesliga da yetistirebilirler.munihin yapmasi gereken bu.lakin, insan kacakciligi diye bu duruma da karsilar.

Uli baskanda anca laf var, icraat sifir.bence, Rummenigge de beceriksiz.kotu yonetime elestiri dahi kabul etmiyorlar birde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Uli baskan, yeterince yetenekli olursak transferde 100 milyonluk topcu almak zorunda kalmayiz demis.

Bunu soyleyen adam, Riberye vefa gosterecegim diye 37e Saneyi almadi, 2 seneyi Ribery, 1 seneyi Perisicle yedi.Top talent bir kanat alsa, bu 3 senede ust duzey olurdu.

Bence, kaliteli gencleri alip bundesliga 2 ve Bundesliga da yetistirebilirler.munihin yapmasi gereken bu.lakin, insan kacakciligi diye bu duruma da karsilar.

Uli baskanda anca laf var, icraat sifir.bence, Rummenigge de beceriksiz.kotu yonetime elestiri dahi kabul etmiyorlar birde.
    O yüzden bu takımı gram takip edesim gelmiyor hocam bu sene muhtemelen Kahn gelene kadar maç bile izlemeyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay anam vay neler olmuş takıma

Kovac gönderilecekse de sene sonu olmadan gönderilmez umarım, bu tablo sadece Kovac'ın suçu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 2 Kasım 2019; 19:57:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yeni kural çok saçma. Şimdi bana sorsan maçın başında penaltıdansa rakibimin kırmızı yemesini isterim. VAR'a gidilmese Bayern kazanacaktı belki de. Yalnız Neuer sakatlıktan sonra Volkan Demirel'e dönmüş. Sağına yatamıyor. Volkan da fıtık ameliyatı olmuştu soluna yatamıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

vay anam vay neler olmuş takıma

Kovac gönderilecekse de sene sonu olmadan gönderilmez umarım, bu tablo sadece Kovac'ın suçu değil.
    Uli baskan cin gibi adam. Bakti, kadroyu yenileyemedi, BMW Sponsorlugunu eline yuzune bulastirdi.Aninda birakma karari aldi.

Yaz transfer donemi munihin berbat gecti.munih guclenmedi bile.Coutinho hala kuvvetsiz.Kanat ve defansif 6 alinmadi.Perisic ve Cuisance alindi onlar yerine.onlarin da katkisi sifir.

Kovac, yuzde 30 sucluysa, Rummenigge ve Uli baskan yuzde 70 suclu.3 senedir dogru duzgun transfer yapmiyorlar.Kadronun yarisi kalitesiz.

Ten hag hoca gelir.insallah, onun istedigi topculari alirlar.Muller evladimiz,Boateng, Martinez evladimiz demezler.

• Uli Hoeness, hiç bir zaman iyi başkan olmadi ki. 2007de Bayern-Milan maçini izliyordum.Bayern deplasmanda 2-2 berabere kaldi, içerdeki maçta sakatliklar sebebiyle Ottl ve Lelli oynattilar.2-0 kaybettiler.Önceki zamanlarda Bayernin iyi kadrosu vardi.İsmael denen bir stoper Bayerni sürekli yakmasina ragmen, gidip world class bir stoper almadi Uli Hoeness.2010da Bayernin ŞL finaline çiktiği ilk 11, Badstuber, Van Buyten, Hamit Altintop, Olic 11 oynuyordu.Yani, söylemek istediğim Uli Hoeness hep ayniydi.World class transferlere ne gerek var, Olic yeter,Van Buyten yeter, Lell yeter, Ottl yeter mentalitesine sahip biri oldu hep.Zamanla hiç değişmedi bu adam.Transferde para harcamayip, parasi cebinde kalinca, iyi iş yaptiğini zanneder.Vizyonsuz, gelişime kapali.Hayatinda hiç internet kullanmamiş.Şaka değil, gerçek.Hep Unitedin Milanin kötü yönetimini konuşuyoruz da, Uli Hoeness onlardan beter.

Kovacin karizmasi yok, Uli Hoeness ne diyorsa evet diyor.Hasan da onun adami.Vasatlari doldurmuş sirf kendi adami diye.

Bayern kadrosuna bir bakalim,

Neuer,Gnabry,Lewandowski,Kimmich,Thiago,Lucas,Alaba world class oyuncular.
    Tolisso,Coman,Süle,Pavard iyi oyuncu-world class klasmani arasinda yer alan oyuncular.
    Davies gibi genç yetenekler var.
    Müller,Martinez,Coutinho,Boateng, Perisic,Cuisance gibi Bayern kalitesinde olmayan oyuncular var.
    Goretzka gibi sisteme uymayan oyuncular var.

Süle ve Lucas sakat. Savunma yok. İlerde Gnabry ve Lewandowski taşıyor zaten Bayerni.Coutinho sahada yok. Savunmayi rahatlatacak world class bir DMde yok.Yarim yamalak bir kadroyla yarim yamalak bir oyun olmasi da doğal. Bunun sorumlusu da cimriliğin kitabini yazan Uli Hoeness.Kovac gitse, ne değişecek?
    Bu yarim yamalak kadroyla kimse bir şey yapamaz.Bayernin ihtiyaci olan hoca, karizmasi olan, sözünü dinletecek, istediğini aldiracak biri olmali.
  • Kovac hocayla ilgili karar yarin verilecekmis.Fox Hollanda, Kovac kovulacak, Flick Dortmund macina kadar hocalik yapacak, Tuchel/Ten Hag/Mourinhodan biri gelecek diyor.

Ben Kovac hocayi severim, lakin munihin agirligini kaldiramadi.Ten Hag gelecekse, Mullerden Martineze bitik topcu grubu temizlenmeden basarili olamaz.Bild, Mulleri acayip koruyor.Muller, oynamadiginda hocaya baski yapiyorlar.bu baski asiri oluyor.Gelen hoca, bunlari gondermeden huzur bulamaz.

Bu hafta, Telc ve Goethe kelime listelerini okuyorum, beni hayattan soguttular.Tum pozitif enerjimi aliyorlar.300 sayfa kelime listesi mi olur abi ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 3 Kasım 2019; 3:5:4 >
  • Manuel Bonkeye gore, topcular Kovaci istemiyormus.Favori topcusu Thiago bile Kovacla araya mesafe koymus.Bonke diyorsa dogrudur.Muller, takimda ne olup ne bitiyor aninda yetistiriyor bild ve yerel basina.

• Frankfurt içinizden geçmiş resmen. Boateng, Martinez gibi bitik topçularla yola çıkılırsa olacağı bu.
  • Kelime listesini nereden buldun? Bana da lazım, basit listeler yetmiyor artık.
  • Neden bilmiyorum ama Mourinhonun Bayerni çalıştırma fikri beni heyecanlandırıyor. İnşallah gerçekleşir bu olay, çok yakışacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Kelime listesini nereden buldun? Bana da lazım, basit listeler yetmiyor artık.
    instada Turkishlehrer diye bir sayfa var.Onlar Telegram sayfasinda paylasiyor, o sayfadan aldim.

• Kovaca 2 maclik sans verilmis.Oly ve Dortmund maclari son sansi.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Neden bilmiyorum ama Mourinhonun Bayerni çalıştırma fikri beni heyecanlandırıyor. İnşallah gerçekleşir bu olay, çok yakışacağını düşünüyorum.
    B Schweinsteiger: "I can imagine Mourinho in Germany. I remember he was always asking me about Bayern and the Bundesliga. During our away games, there was always Bundesliga on TV. He really knew every single player, even from the smaller teams. He was also learning German" [BamS]

Mourinho, Munihi gozune kestirmiste, Ten Hagi secer munih heralde.

• Ten hag hocayı manchester united a istiyorum, inşallah mourinho bayerne gider

• Kovac kovuldu, her sey cok hizli gelismis, bugun karar alinmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Ten hag hocayı manchester united a istiyorum, inşallah mourinho bayerne gider
    Bence Mourinhonun Hainerden dolayi ciddi sansi var.Kovacla sezon sonuna kadar devam etseler, buyuk ihtimalle sezon sonu Ten Hag gelirdi.simdi fazla alternatif yok.Mourinho ve Allegri disinda.

• Dünya'nın en elit klupleriinden birinde dahi evlatçılık sayesinde hoca yendi. Mourinho gelmez bence, Allegri daha mantıklı geliyor. Para saçmadan Mourinho zor iş yapar.
  • Mourinho gelsin takımda oyuncuları beğenmeyip takımı adam etmek için 4 sezon kredi ister bu sürede Nagelsmann'a çökme şansınız kalmaz ve Nagelsmann'ı biz kaparız.
  • 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.