Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    UCL'yi Real'iM alamazsa sizin olsun. Hakkınız. Seviyorum Almanları.
    En çok da Münih'i. Seviyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

kovac hocami begenen bir tek ben miyim

Alıntıları Göster
    Kovac çok değiştiriyor takımı yahu takımın başında 2.senesi bir insan hala 11'ini bulamaz mı inanılmaz sinir bozucu bir durum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Kovac çok değiştiriyor takımı yahu takımın başında 2.senesi bir insan hala 11'ini bulamaz mı inanılmaz sinir bozucu bir durum.

Alıntıları Göster
    o pres yaptirmasi yok mi icimi eritiyor

• Günahların takımı Bayern. Ligde ne de olsa kazanıyoruz diye kolay maçları umursamıyor. Tottenham'a Londra'da 7 gol at, ligde Hoffenheim'a yenil. Böyle dengesiz takım az bulunur. Kupon düşmanları.

• Bugunku maci izledim de Hoffeinhem kollektif olarak saglam defans yapti.

Munihin en buyuk sorunu ortasahaydi.eski duzene geri donduler.tolisso, geride kalip arkayi toplasa boyle olmaz.kovac hoca munihi maca iyi hazirlamamis.

Coutinho kuvvetsiz, Coman formsuz.Hoffeinheim de kollektif olarak iyi savununca munih pozisyon yaratmakta zorlandi.

Almancada b2 seviyesini gecmek uzereyim.her gun 1-2 saat calismaya calisiyorum.takildigim bazi konular var eski konulardan, akkusative,dative ve sifat ekleri.
    Hala hatalar yapiyorum.bu konulari bana anlatacak biri olursa cok sevinirim.

Aslinda bu foruma bir daha yazmayi dusunmuyordum.
    Bir admin beni sebepsiz yere banladi, forum destege mesaj attim, 3 gun boyunca cevap vermediler gerci, cezayi sonra kaldirmislar.

• https://twitter.com/Complaxes/status/1180474859522002945?s=19

Sahane pas vermis.

Ben bir kere Hamburg macini izledim bu sene.Stili de jonga cok benziyor.de jong daha iyi kesici.top kullanmada Fein daha iyi,ikisininde yaraticiliklari yetersiz. Feinin bu tip paslari daha sık vermesi lazim.iyi calim atip, oyun aciyor.bu yonu de jonga benziyor.sutlari zayif.daha dogrusu sut atmiyor.Sakin, efendi topcu.Hamburgta sag bek var, Alman u21e cagrilmis o da, o da iyi topcu.

Ben munihin yerinde olsam defansif 6ya Camavinga veya Soumareyi dusunurdum.Gueye geldikten sonra onun oynadigi maclarda daha gol yememisiz.

Bu arada mesajlar ve ozel mesajlar icin herkese tesekkur ederim.Bu kadar sevildigimi bilmiyordum.kusura bakmayin, mesajlari yeni okudum.internetim sorunluydu 1 hafta ve sanirim sonra kendimi Almanca calismaya cok kaptirdim.hirs yaptim, bu saat oldu, hala calisiyorum.

• Hoşgeldin. Leipzig şampiyon olur mu sence

• tolisso koylusunun bu takimda yeri yok

• ya ben de eski üyeydim de işine gelmeyen karşıt görüşteki insanlar düşman oluyor, kural dışı bir şey yapmasak bile haksız yere süresiz ban atıyorlar. kincilik çok fazla. işin tadı kaçtı artık. eski üyelik banlandıkça inat ettim başka üyelikle geldim banlayıp bizi kötü gösterip suçluyorlar. yerli yersiz banlamasalar zaten düzgün takılıcaz onu söyleyen yok.

ben başka forumları da kullanan fenomen üyelerdendim ama yönetimsel kötü tavırlar yüzünden forumlardan soğudum.

forumda trollüğüne atışırız rakip taraftarlarla ama işine gelmeyen üyeye kendi grubuyla bir olup ban attırmak şrefsizliktir. adam olsalar takmazlar bu kadar. bu yaptıkları bizi haklı çıkarıyor.

hoş geldin.
    sizin gibi sporla ilgili, paylaşımlarıyla forumlara destek olan üyeler her zaman lazım. almanca eğlencelidir. umarım öğrenirsin, başarılar.

• Adamyan adam mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Hainer, Mourinho'yu getirecek diyorlar, bence öyle bir şey deniyecekse hiç gelmesin daha iyi başka birini çıkarsınlar başkan adayı için.
    Roportajinda networkumla is dunyasindaki tecrubemle Kahna yardimci olacagim dedi.Futbolu Kahn yonetecek.Kahn istemezse Mourinho olmaz bence.

Ayrica, haftada 2 dersle Mourinhonun Almanca ogrenmesi min. 3 yili bulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

Hoşgeldin. Leipzig şampiyon olur mu sence
    Bu sene Nagelsman hocanin ilk senesi olmasi sebebiyle, takimi yeterince gelistirmesi icin bu surenin yetersiz olmasi sebebiyle sampiyonluk beklemiyorum.lakin, gelecek senelerde bekliyorum.

Simdiden cok basit puanlar kaybetmeye basladik.Nagelsman hoca, Wernere cok guveniyor.Wernersiz de bir plani olmali.Werner 2 haftadir kotu, 5 puan kaybettik.

• quote:

tolisso koylusunun bu takimda yeri yok
    Buna katilmiyorum.

Pivotta, defansif 6 ve pasor 6 oynar.pasor 6 oyun kurar, tempoyu ayarlar, oyuna yaraticilik katar vs.

Defansif 6ysa arkayi toparlar, kesici gorevi gorur, rakibin oyununu bozar, topu oyuna iyi sokup pasor 6ya oyun kurmada yardimci olur vs.

Tolisso, munihte 8 gibi oynuyor.thiago, pasor 6 ve defansif 6yi ayni anda oynuyor, cok yuk biniyor.

Belki Kovac hoca rakibi kucumsediginden Hoffeinheme karsi boyle oynatti Tolissoyu.kosularindan, iceri katetmesinden faydalanmak istedi belki.

Tolisso, defansin onunde sabit oynayip, arkayi toparlayip defansif 6 isini yapmali.Fransa maclarinda boyle oynadi gecen ay, gayet iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 7 Ekim 2019; 16:32:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Buna katilmiyorum.

Pivotta, defansif 6 ve pasor 6 oynar.pasor 6 oyun kurar, tempoyu ayarlar, oyuna yaraticilik katar vs.

Defansif 6ysa arkayi toparlar, kesici gorevi gorur, rakibin oyununu bozar, topu oyuna iyi sokup pasor 6ya oyun kurmada yardimci olur vs.

Tolisso, munihte 8 gibi oynuyor.thiago, pasor 6 ve defansif 6yi ayni anda oynuyor, cok yuk biniyor.

Belki Kovac hoca rakibi kucumsediginden Hoffeinheme karsi boyle oynatti Tolissoyu.kosularindan, iceri katetmesinden faydalanmak istedi belki.

Tolisso, defansin onunde sabit oynayip, arkayi toparlayip defansif 6 isini yapmali.Fransa maclarinda boyle oynadi gecen ay, gayet iyiydi.

Alıntıları Göster
    dedigin gibi tolisso oynayinca thiago felc oluyor

• quote:

dedigin gibi tolisso oynayinca thiago felc oluyor

Alıntıları Göster
    Tolisso yerine kim oynasa oyle olur.Munih ortasahasi gecen senede boyleydi.sorun ortasaha tandem duzeninden kaynaklaniyor, bu da Tolissonun 2li pivotta box to box gibi oynamak yerine sabit defansif 6 oynatilmasiyla cozulur.

• Für die Verpflichtung von Arturo Vidal im August 2018 schuldet Barcelona dem FC Bayern noch 10,92 Mio. € und aus diesem Weiterverkauf will Ex-Klub Leverkusen 143 000 €. Barcelona hat auch bei anderen europäischen Vereinen wie Liverpool Schulden. [@diarioas]

Barcanin Vidalin satisindan hala munihe 10.92 milyon avro borcu varmis.Leverkusende o paradan payini istiyormus.Barcanin Liverpool gibi obur Avrupa kulublerine de borcu varmis.Bundan sonra Almanca paylasim da yapacagim.yeni kelimeler de ogrenebilecegim bu sayede.ornegin, schuldeni simdi ogrendim.ilginctir ilk defa karsima cikti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 9 Ekim 2019; 0:24:56 >
  • 'Müller wants to leave' - Tomorrow's SportBild cover.

Abi, bu mullerin sorunu ne cozemedim.gunlerdir Alman medyasina haber yaptiriyor.Yildiz topcu gibi kapris yapiyor.Ayrilmak isteyen adam basina boyle haber mi yaptirir? Dusuk bir rakama gider, orta sira bir takimda oynar, munihte singhi takima monte eder.

• Alexander Nübel has decided he will not move abroad, although several European clubs are interested. Nübel only has two options for next summer, either extend his contract with Schalke or join Bayern on a free transfer [@Plettigoal]

Schalke are offering Nübel a new contract until 2024 with a RC. Bayern's offer is similar to Schalke's in terms of salary and duration. Nübel isn't concerned by money but by his career. He wants to play in the short term but in the long term, make it at a top club like Bayern.

Müller: "A coach has to make difficult decisions before each game. However, the trend in the past five games does not make me happy. If the coaching team only sees me in the role of a substitute player in the future, I have to think about it. I'm just too ambitious for that."

Dun ayrilmak isteyen topcu o haberi yaptirmaz demistim.yeni sozlesme icin cabaliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Alexander Nübel has decided he will not move abroad, although several European clubs are interested. Nübel only has two options for next summer, either extend his contract with Schalke or join Bayern on a free transfer [@Plettigoal]

Schalke are offering Nübel a new contract until 2024 with a RC. Bayern's offer is similar to Schalke's in terms of salary and duration. Nübel isn't concerned by money but by his career. He wants to play in the short term but in the long term, make it at a top club like Bayern.

Müller: "A coach has to make difficult decisions before each game. However, the trend in the past five games does not make me happy. If the coaching team only sees me in the role of a substitute player in the future, I have to think about it. I'm just too ambitious for that."

Dun ayrilmak isteyen topcu o haberi yaptirmaz demistim.yeni sozlesme icin cabaliyor.
    Sene sonu Bayern'e direk giderse kariyerinin hatasını yapmış olur. Milli takımın kaleciliğini Ter Stegen'e asla kaptırmamaya çalışan Neuer, Bayern'de hele hiç kaptırmaz üç yıl oynar en az. En mantıklısı bizimle sözleşme uzatması. Böyle oynamaya devam ettiği sürece çok rahat kendini büyük takımlarda görür. Zaten gitmek isteyen adamı bonservis anlamında sorun çıkarmayan takımız burda kendini daha da geliştirir ardından gider. Üstüne kaptan yapmamıza rağmen halan bedavaya gitmek isterse yallah gitsin unutmayız bu yaptığını kariyerini bitirişini gülerek izleriz sıkıntı yok.

• Waldschmidt,Klostermann,Halstenberg hepsi 11 oynuyor.Low hoca, sonunda Emre cani Dmde oynatiyor.

Rakip zayif, olcu olmaz, lakin Almanya iyi top oynuyor.

• 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.