Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanchez'in gitmesinin onla bir alakası yok bence.

coutinho gelmeden önce de güvenmiyordu sancheze
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

sanchez'in gitmesinin onla bir alakası yok bence.

coutinho gelmeden önce de güvenmiyordu sancheze
    Hocam ben de anlamadım Coutinho'yla ne alakası var ama Rummenigge Coutinho geldikten sonra Sanches'in süre bulması zor manasında bir şeyler dedi, Kovac 8'de kullanıcak herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roca'nın alınacağına söyleniyor, Cuisance'yi ne diye aldınız o zaman.

• Yarın Veltins-Arena'da ki maçta başarılar. Benimde umudum yok şahsen Bentaleb'de Werder Bremen'e gidiyor. Mascarell ile falan oynayacağız mecbur zaten forvet hattı ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Yarın Veltins-Arena'da ki maçta başarılar. Benimde umudum yok şahsen Bentaleb'de Werder Bremen'e gidiyor. Mascarell ile falan oynayacağız mecbur zaten forvet hattı ortada.
    Size de başarılar hocam, merak etmeyin Bayern orta sahası da patates şu anda. Münih %90 kaybedecektir bu maçı, Wagner hocama güveniyorum.

• Yönetim defansif yetenekleri konusunda emin olamadıkları için Roca transferinden vazgeçmiş. Aynı tipler Sanches'i satarken Müller'in 11 oynamasına göz yumuyor ama iş topçu almaya gelince beğenmemek için ellerinden geleni yapıyorlar

• Lewa takımı taşımaya devam ediyor, bu adamı kaç senedir düzgün takım kuracaz diye oyalayıp saçma sapan transfer dönemleri ve kararlarla takımın içini boşaltan vasıfsız yönetim utansın kendinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 24 Ağustos 2019; 21:12:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Lewa takımı taşımaya devam ediyor, bu adamı kaç senedir düzgün takım kuracaz diye oyalayıp saçma sapan transfer dönemleri ve kararlarla takımın içini boşaltan vasıfsız yönetim utansın kendinden.
    Tebrikler hocam galibiyetiniz için güzel maçtı. Ama gönül keşke hakemlerin etki etmemesini isterdi daha zevkli geçerdi
  • wirlebendichh kullanıcısına yanıt
    Bayern ve hakem etki etmemesi

• Werner sözleşme uzatmış ama bayern için serbest kalma maddesi koydurmuş sanırım bedavaya gitmemek için adamlık yapmış olabilir
  • quote:

Werner sözleşme uzatmış ama bayern için serbest kalma maddesi koydurmuş sanırım bedavaya gitmemek için adamlık yapmış olabilir
    Adam gibi adam en doğrusunu yapmış.

• Lewandowski sözleşmeyi uzatmış güzel haber
  • 2.torbadan totnim geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

2.torbadan totnim geldi
    Çok iyi oldu bu, hep düşük seviyeli kulüpler geliyordu takımın leşliği fazla belli olmuyordu şimdi erkenden bunu görüp Müller'in fişini çekebilirler ve Kovac da ayağını denk almaya başlayabilir, üzerinde biraz baskı olması lazım yoksa son 16'ya kadar halen daha ilk 11'ini bulamaz bu adam.

• Gs de tam ölüm grubunda düşmüş şansa bak real psg brugge gs

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Çok iyi oldu bu, hep düşük seviyeli kulüpler geliyordu takımın leşliği fazla belli olmuyordu şimdi erkenden bunu görüp Müller'in fişini çekebilirler ve Kovac da ayağını denk almaya başlayabilir, üzerinde biraz baskı olması lazım yoksa son 16'ya kadar halen daha ilk 11'ini bulamaz bu adam.

Alıntıları Göster
    Dediğin çok doğru ayrıca başarılar Şampiyonlar Ligi'nde ülke puanı şart

• Bayern Münih, Oliver Kahn'ın 2022 yılından itibaren kulübün yeni CEO'su olacağını açıkladı. Efsanevi kaleci, 1 Ocak 2022 tarihinde Karl-Heinz Rummenigge'nin görevini devralacak.

• Coutinho ve Perisic ilk kez 11'de.

• dünyanın en iyi sağ beklerinden birini ön libero oynatmak...
  • quote:

dünyanın en iyi sağ beklerinden birini ön libero oynatmak...
    The München Fever

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.