Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cuisance, Roca gibi sol ayakli.Top kullanma becerisi iyi, onunda Roca gibi ara paslari, uzun paslari iyi.o da Roca gibi pasor 6/8 oynuyor.Rocadan daha potansiyelli lakin daha ham yetenek.Rocadan 3 yas daha genc.Roca yerine daha ham yetenek Cuisanceyi tercih etme sebepleri, Rocanin agir olmasi ve 23 yasina kadar tek iyi sezonun olmasi gibi sebepler olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coutinhoyla Rummenigge anlasmis.1 yillik kiralik.Barcanin son onayina kalmis transfer.

Sanenin ameliyati sonrasi munih doktorunun raporuyla Saneyle ilgili karar da vereceklermis.Bu yaz bonservisinin M.cityden alinmasiyla ilgili.

• Kahn reis, Coutinhonun Munihe iyi olacagini ve transferde daha cok seyin olacagini soylemis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Kahn reis, Coutinhonun Munihe iyi olacagini ve transferde daha cok seyin olacagini soylemis.
    Kahn reyizin bunu söylemesi beni derinden üzdü Coutinho'nun ne faydası olacak Münih'e keşke onu da söyleseymiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kovac'ın Müller aşkı tutmuş yine, 4-3-3 te dahi Müller'den vazgeçmiyor adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Cuisance, Roca gibi sol ayakli.Top kullanma becerisi iyi, onunda Roca gibi ara paslari, uzun paslari iyi.o da Roca gibi pasor 6/8 oynuyor.Rocadan daha potansiyelli lakin daha ham yetenek.Rocadan 3 yas daha genc.Roca yerine daha ham yetenek Cuisanceyi tercih etme sebepleri, Rocanin agir olmasi ve 23 yasina kadar tek iyi sezonun olmasi gibi sebepler olabilir.
    Biri gelsin de artık çok umrumda değil anlaşılan her halükarda önemli maçlarda iş yapamayan ham bir ortasaha olacak takımda.

• coutinho gelmiş galiba, hayırlı olsun da Perisic niye alındı o zaman anlayamadım.
  • Tam Lewa siftahı yaptı diye yazacaktım 1-1 oldu

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DryWeather

coutinho gelmiş galiba, hayırlı olsun da Perisic niye alındı o zaman anlayamadım.
    Ben ikisinin alınmasını da anlayamadım.

• Coutinho bence o kadar kötü olmaz ,harcanan para ciddi değilse tabi, bizdeki son sezonlarına yakın oynarsa baya katkı verir. Perisic en iyi zamanında Mourinho istemişti o kadar. Başka bir numarasını göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DryWeather

Coutinho bence o kadar kötü olmaz ,harcanan para ciddi değilse tabi, bizdeki son sezonlarına yakın oynarsa baya katkı verir. Perisic en iyi zamanında Mourinho istemişti o kadar. Başka bir numarasını göremedim.
    İnşaallah hocam, hayırlısı. 10 numarada oynar diye düşünüyorum Müller yerine kanatta katkı sağlayacağını düşünmüyorum. Veya belki 4-3-3 ün sağında olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 16 Ağustos 2019; 22:57:49 >
  • Coutinho orta sahada oynayacaksa diyeceğim tek şey Allah böyle yönetimin cezasını versin, Sanches'i oynatıp kazanmak varken bu kadar aptal bir karar vermek kimin fikriydi merak ediyorum.

• 10 oynamaz, zayıf rakiplere karşı ortadaki 3lüde oynayabilir ama ben 4-2-3-1 de olsa 4-3-3 de olsa sol öne atarım max verim için. Orta saha zaten dolu sizde.
  • Munih cok kotuydu bugun.Tolisso, ilk yarida kotuydu, ikinci yari daha iyiydi.Kovac, form tutsun diye oynatiyor heralde.Coman, kotuydu.Gnabry, tek basina cok pozisyon yaratti, o yorulduktan sonra munih pozisyon bulamadi.Muller, her zamanki gibi bos bos dolasti sahada.Sanchesi son 8dk oyuna aldi.Sanches, ayrilmak istiyorum demis.Rummenigge, satmayacagiz, aklindan ayrilmayi cikarsin demis.

Muller 8de Ss oynar gibi takiliyor.Ortasahada bu yuzden kordinasyonun ksi yoktu.Sanchesi oynatmayip Mulleri o kadar sahada tutmak ayip.

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Coutinho orta sahada oynayacaksa diyeceğim tek şey Allah böyle yönetimin cezasını versin, Sanches'i oynatıp kazanmak varken bu kadar aptal bir karar vermek kimin fikriydi merak ediyorum.
    Topcular transfer istiyor.Coutinho, nihayetinde buyuk isim.Bu yuzden Coutinho kumarini oynamak zorunda kaldilar.Saneyi aldiktan sonra Coutinho bonus olarak olur.yoksa Muller ilk 11 oynamaya devam edecek.

Goretzka/Sanches Coutinho/Tolisso/Muller
    Thiago/Cuisance

Ortasaha rotasyonu boyle olur bence.

Hasan reis, anlastik demis.Pazar gunu saglik kontrolunden gececekmis.

• Rummenigge: "Philippe Coutinho will join us on loan for a year. There is also an option in the contract to buy him. the player should undergo his medical on Sunday or Monday." #FCBayern

• Hasan Salihamidzic confirms in the mixed zone that Mickaël Cuisance becomes an #FCBayern player: "We will have a lot of fun with him." [Goal/Spox]

Brazzo on Cuisance: "A great talent that has huge powers in possession football. I think he will attract attention because he has mentality, an excellent technique, an excellent left foot. A player we will enjoy a lot." #FCBayern

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 17 Ağustos 2019; 0:44:3 >
  • Bayern Munich will pay Barcelona about 20 million euros for Coutinho's loan. At the end of the season, the German side have the option to buy him for 120 million euros. [sport]

20 milyon cok olmus.

• Coutinho hayırlı olsun. Aşık atar Bayern’de. Müller balonu ve Perisic çöpünden kat be kat iyi bir isim her konuda. Sol açık, forvet arkası ve oyun kurucu 8 numara rolünde gayet iyi iş yapar. Fantastik Üçlü’nün arkasında 8 mevkisinde oynamıştı bizde ayrılmadan önce.

Psg yine havayı aldı bu arada. 20m kiralama bedeli ödemiş Bayern. Bu transferin kaderini Sane’nin uzun süreli sakatlığı belirledi. İyi bir performans gösterecektir ve Bayern bence bonservisini de alacak. Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 17 Ağustos 2019; 1:22:28 >
  • 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.