Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
343.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nianzou'yu sağ stopere montelemek lazım Upa ile olacak gibi değil maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ne hikmetse lewanın en ufak başarısızlıgında Pepsi fanları hemen bayern sayfasına üşüşmüş. Hayırdır listeyi görünce gözlere yaş doldu galiba. Bu ödülü en başından lewa haketti dedikçe, sızlanıp durdunuz copa america diye. Copa Americanızı yiyim sizin fanboylar. Şili geçen senelerde 2 defa üstüste almıştı sanki o muhteşem kupayı!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Copa America ile Ballon d'Or alınsa Alexis Sanchez'in 2 tane olmalıydı

• Liste sahte Momıd.

• He igrenç yaratık hee!

• Liste sahte montaj, kürtaj, dış minnak...Üzülüyorum sana abisi, umutsuz vakasın la sen. Sabah akşam, uyumuyon, yemiyon, içmiyon belki dışkını bile yapmıyon! Gelip burada Pepsi Türkiye elçiligi yapıyon millete  Gerçek yada sahte diyebilirsin ki bundan önce bu şekilde sızdırılan listelerin çogu dogru çıktı ne yazık ki.  Amaa bir copa america aldı diye, lewanın kırdıgı onca rekoru görmezden gelip hala Messi alacak diye içten içe aglıyon burada. Neyse umut fakirin ekmegi ne yaparsın. Abisii 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SïmônAdebïsï -- 30 Ekim 2021; 1:38:9 >

• Nagelsmanın yerinde olsam upayı kimmichin yanına koyar orta sahada denemek isterdim. Defansı beş para etmez ama pasları falan iyi ya.

• 1 maçla Lewa'yı gömen pessimin fanboyları nerde?

• O sektirip saneye attıgı pas gol olmuş olsaydı, unutulmaz asistler içine girerdi. Ki geçen sezon yaptıgı o topuk asistini benim diyen yapamaz. Son 5 yılın aktif en iyi futbolcusu.

• Lewaya bak Neuere asist yazdırdı  

• Sizin yapacağınız işin.... En beleş en saçma sapan ballon dor ödülü başka bir şey değil.

• BullPoweR7 kullanıcısına yanıt

AGLAAAAAAA

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lewa'nın almayacağını tahmin ediyordum da Messi'ye gitmesi çok koydu. Rekabette Ronaldo'nun gerisine düşen Messiyi resmen torpille ballon dor üzerinden öne çıkarmaya çalışıyorlar 2 yıldır. Şu ödülü Messi'nin alabilmesi büyük kepazelik.

• sane nerde olum top koman gönder abine müller hadi abi kale boş pasla abine

2kaçırır

3 kaçırır

4te atar gooooll kraldowskiiiii

puhahahah

max kazanacagı ödülü kazandı işte yeterdowski

• Lewa alsa üzülmem diyordum da ballondor alan kadının golleri gösterdiler yeminle lewanın gollere 10 basıyordu o an umarım almaz demiştim

• hangi rekabette gerisine düşmüş güldürmeyin messicileri

• Younes Belhanda kullanıcısına yanıt
    Cl rekabetinde

• harbi ya doğru messi fc kaybetmişti ronaldo utdye

• çok merak ettim messi torpille öne geçtiyse sizi 2 3 kere elle oynayarak verilmeyen penaltılarla, ofsayt golle eleyip kupayı alan Real Madrid sayesinde öne geçince ronaldoya'da torpilli dedin mi

• 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.