Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Yedekten girip, oyuna hareket getirecek kanatta lazim.Coman, bu rol icin iyi.Bugun Coutinho oyuna girdi, etkili olamadi yine.

Bizdeki Laimer gibi her yere basip pres yapacak, cogu atagi baslamadan kesecek bir DMyle Upamecano gibi yerden ve havadan gecilmeyecek bir stoper ancak savunmadaki sorunlarinizi cozer.Boateng, bugun fena sayilmazdi.Birkac pozisyonda uyudu sadece.Yine de her zaman ona guvenilmez.

Alıntıları Göster
    Hem bu şekilde kullanılırsa daha az sakatlanır, 11 oynadığı maçtan sağlam çıkamıyor yoksa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Hem bu şekilde kullanılırsa daha az sakatlanır, 11 oynadığı maçtan sağlam çıkamıyor yoksa

Alıntıları Göster
    Genelde sakatliklari darbe kaynakli.Son sakatligi buyuk sanssizlik.

Bence, sakatlanmayim diye kendini kasmamasi oyununu cok etkiliyor.Daha az sprint atiyor.Coman, solda daha etkili, cunku, ice de disa da calim atiyor.Sagda tek disa calim atiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayer Leverkusen's asking price of €120-130m for Kai Havertz is considered too expensive by Bayern. Bayern currently value Havertz's price at half this fee [@SPORTBILD]

Dogru karar.Ben Havertze 60-65 vermeden once bile 2 kere dusunurdum.Bu parayi 2-3 yilda ust duzey olur umidiyle potansiyeline veriyorsun.Detayli analizler sart.

• Lewandowski, Chelsea macinda sakatlanmis, 1 ay yokmus.

Munih, buyuk maclarda Lewandowski ve Gnabry ikilisine cok bagimli.Buyuk maclarda arayacaklari kesin de, onumuzdeki 1 aylik fiksturleri kolay ligde.Zirkzee reis, bakalim ne yapacak.

• Robert Lewandowski will miss games against Hoffenheim, Schalke, Augsburg, Union Berlin & Eintracht Frankfurt, as well as the 2nd leg vs Chelsea. Could return for the trip to Borussia Dortmund on April 4.

Tam da BVB maçına iyileşiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Robert Lewandowski will miss games against Hoffenheim, Schalke, Augsburg, Union Berlin & Eintracht Frankfurt, as well as the 2nd leg vs Chelsea. Could return for the trip to Borussia Dortmund on April 4.

bu sene altin ayakkabi almasını isterdim. yazik oldu. immobile ya da werner alır artik

• quote:

Lewandowski, Chelsea macinda sakatlanmis, 1 ay yokmus.

Munih, buyuk maclarda Lewandowski ve Gnabry ikilisine cok bagimli.Buyuk maclarda arayacaklari kesin de, onumuzdeki 1 aylik fiksturleri kolay ligde.Zirkzee reis, bakalim ne yapacak.
    Aynen öyle Lewa ve Gnabry olmasa ilk 7 ye zor girer bu takım

• Coman'da bariz düşüş var Sane'yi mutlaka almalı Bayern.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Robert Lewandowski will miss games against Hoffenheim, Schalke, Augsburg, Union Berlin & Eintracht Frankfurt, as well as the 2nd leg vs Chelsea. Could return for the trip to Borussia Dortmund on April 4.

Sizin maça yetişip yetişmeyeceği belirsizmiş hocam. Chelseayi elerlerse, çeyrek final ilk maçini da kaçirabilir haberleri gördüm bu sabah.

Dortmund veya Leipzigin ligi kazanmasi Bayern açisindan da iyi olur. Bu Leipzig ve Dortmundu daha fazla para harcama konusunda motive eder.Daha güçlü olurlar.Sizde Haaland ve Sancholu kadroyu tutup, daha da güçlenme firsatini kaçirmamiş olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Sizin maça yetişip yetişmeyeceği belirsizmiş hocam. Chelseayi elerlerse, çeyrek final ilk maçini da kaçirabilir haberleri gördüm bu sabah.

Dortmund veya Leipzigin ligi kazanmasi Bayern açisindan da iyi olur. Bu Leipzig ve Dortmundu daha fazla para harcama konusunda motive eder.Daha güçlü olurlar.Sizde Haaland ve Sancholu kadroyu tutup, daha da güçlenme firsatini kaçirmamiş olursunuz.

Alıntıları Göster
    2017 yılındaki real ilk maçında lewa yoktu çok zorlandık takımın yıllardır yedek golcüsü yok .

Bvb maçına kadar illa puan kaybı yaşarız hoffenheim ya da union berlin deplasmanlarında puan kaybı bekliyorum.

• Uli baskanin Kickerdeki kankasi Wild, Flick hocanin devre arasinda Emre Can ve Dodoyu istedigini, lakin yonetimin karsi ciktigini yazmis.Flick, 2019 yazinda Werneri de istemis, yine yonetim karsi cikmis.Havertzi de Flick cok begeniyormus.

• According to @garbosj, Roberto Firmino's representatives have been contacted by Bayern in the last 10 days with regards to 'would he be willing to leave Anfield?' 'Would he be interested in a return to the Bundesliga? & would he be interested in becoming part of Bayern's rebuild?

Daha once boyle bir haberi bende duymustum.Muller yerine istedikleri soyleniyordu.Lakin, 28 yasinda topcuya Munihin 70-80 vermeyecegini bildigimden uzerinde durmadim.Sistem takimi topcularindan uzak durmak lazim.

• quote:

According to @garbosj, Roberto Firmino's representatives have been contacted by Bayern in the last 10 days with regards to 'would he be willing to leave Anfield?' 'Would he be interested in a return to the Bundesliga? & would he be interested in becoming part of Bayern's rebuild?

Daha once boyle bir haberi bende duymustum.Muller yerine istedikleri soyleniyordu.Lakin, 28 yasinda topcuya Munihin 70-80 vermeyecegini bildigimden uzerinde durmadim.Sistem takimi topcularindan uzak durmak lazim.
    Dm dışında her pozisyon için transfer haberi düşüyor maşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Dm dışında her pozisyon için transfer haberi düşüyor maşallah

Alıntıları Göster
    DM ariyorlarmis.insallah, yine aramada kalmaz.

Sizin Rummenigge cok rahat olan ve cabuk gaza gelen birisi.Normal bir yonetim, Tolisso ve Martinezi elden cikarip, DM alip, Feini geri cagirir da, SLde bir buyuk mac kazaninca, Rummeniggenin gaza gelip, Tolisso ve Martinezi takimda tutma ihtimali yuksek.Rummenigge transfere ne kadar az karisir, munih icin o kadar iyi.

• Sane, bugunku macta Arsenal U23e karsi, 11 basliyor.Bakalim, sezon sonuna kadar eski formunu yakalayacak mi? Marttaki maclar icin Milli takima alinmayi da istiyormus.

• Zirkzee, 11 basliyor.Flick hocaya helal olsun.

Oliver Batista da yedeklerde.

• quote:

DM ariyorlarmis.insallah, yine aramada kalmaz.

Sizin Rummenigge cok rahat olan ve cabuk gaza gelen birisi.Normal bir yonetim, Tolisso ve Martinezi elden cikarip, DM alip, Feini geri cagirir da, SLde bir buyuk mac kazaninca, Rummeniggenin gaza gelip, Tolisso ve Martinezi takimda tutma ihtimali yuksek.Rummenigge transfere ne kadar az karisir, munih icin o kadar iyi.

Alıntıları Göster
    Eski futbolcu olduğu için bu kadar çabuk gaza gelmesi normal de sen kaç senedir kulüp yönetiyorsun arkadaş yani insan o kadar zamanda bir şeyler öğrenmesi lazım :D

• Yavaş ulen yavaş maçta zevk bırakmıyor bu erken goller

• Zirkzee, yine golunu atti.

• Zirkzee, top tutup, surekli ikili oyunlar deneyip, iyi alan bosaltiyor.Lakin, biraz kuvvetlenip, tecrubelenip, daha ozguvenli oynamasi lazim.

Coutinhoya gol attirmak icin cok cabaladilar, sonunda atti.Gerci, defansa carpmasa o da gol olmuyordu.

• 
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.