Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 6-1 Werder Bremen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
8.794
Cevap
14
Favori
192.948
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> FC Bayern München Taraftarları | Bayern 6-1 Werder Bremen
Giriş
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Madridista1

işte ne kadar meşhur olsan, işinde başarılı bir kariyerin olsa da paran her şeyin olsa da görgüsüzlük, ahlaksızlık değişmiyor. Eşeğe altın semer vur, değişmiyor...

İsraf, gösteriş amaçlı yapılan her işe karşıyım. Tarihi çağlarda sultan olsam şöyle görgüsüzlük yapanların kellesini alırdım.

Alıntıları Göster
    abi, ben hayatimda ribery gibi topcu gormedim. gazeteci dover, fotografci tartaklar. adam da yok yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: sterig

Ne yapmışlar hocam?

Alıntıları Göster
    para cezasi.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Madridista1

Son dönemde peydah olan Liverpool ergenleri ve eskiden beri bu loserları şişirip duran İngiliz Liverpool taraftarları dahil hepsini çok itici buluyorum. Umarım bu never walk alonecuları eleyip köylerine gönderirsiniz, dualarım sizinle Alman panzerleri... Üst turda da yine bir Madrid v Bayern eşleşmesi istiyorum zaten bu sene kötüyüz Bayern yenerse geçen maçların intikamını alırsınız rahat edersiniz. Madrid bu sene şu kötü haliyle yine finale yürüse çok acayip bir şey olur yalnız...
    ingiliz taraftarlar 1i 10 yapar lakin, abi, malum takim taraftarlari her seyi oyle bir abartiyor ki, ingiliz taraftarlarini dahi biktirdilar.

milattan once tarihleri sebebiyle en buyuklerden birilermis.

son 30 senede 3 kez ligi 2. bitirmisler.

son 10 senedeki lig siralamalari,

7,6,8,7,2,6,8,4,4

hangi buyuk takimin boyle lig siralamalari oldu?

sureklilik, basari, kapasite, guc buyuk yapar.

kistaslar bunlardir.

malum takim zaten ne buyuk takim gibi hareket ediyor ne buyuk takim gibi yonetiliyor.

kloopun basarisi tamamen. mevsimlik takim. klasik second tier denen takimin tanimi malum takim.

yarin arsenalde 2-3 senelik emekle kisa sureli basarili olur. bu onlari buyuk takim yapmaz.

buyuk takim olmak icin yukarida saydigim kistaslarin hepsine sahip olacaklar.

|
    |
    hernandez, a.madridli topculara yazin munihe gidecegini demis.

quote:

Orijinalden alıntı: Mbappe7

hernandez, a.madridli topculara yazin munihe gidecegini demis.
    Şimdi de atletico ikna etti, vazgeçti yazıyorlar İspanyol kaynaklı olmasa yönetime iyi saydırırdım

|
    |
    Bayern yönetimi Hudson Odoi'ye 10 numarayı vermeyi teklif etmişler ne kadar önemli olduğunu göstermek içn. Açıkçası James varken 10 numarayı başkasına, hele de gnabry veya coman a değil yeni gelmiş bir oyuncuya verirlerse çok ayıp ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sterig -- 8 Ocak 2019; 10:15:19 >

Orijinalden alıntı: sterig

Bayern yönetimi Hudson Odoi'ye 10 numarayı vermeyi teklif etmişler ne kadar önemli olduğunu göstermek içn. Açıkçası James varken 10 numarayı başkasına, hele de gnabry veya coman a değil yeni gelmiş bir oyuncuya verirlerse çok ayıp ederler.
    o kadar da yapmazlar. 10 numara bosalacak ve yeni topculardan biri giyecek ya mantiken oradan hareketle sallamislar bence.

sky uk:munih 4.teklif olarak chealsenin istedigi 35 milyon sterlini vermeyi kabul etti ve anlastilar. odoi chealsenin teklifini reddetti.

sky germany: 35 milyon sterlin uzerinde anlasma saglandi, lakin Chelsea sakatliklar sebebiyle yaza kadar topcuyu tutmak istiyor sakatliklar sebebiyle.

a.bilbao martinezi geri getirmek istiyormus. sportif direktorleri aciklamis.

|
    |
    sarri havlu sallatmak için yıl sonuna kadar kalsın diyor herhalde, malum eldeki bütün adamlar sakat olmasa havlu sallatıyordu kenarda... anlamıyorum bunu elinde mevcut takımdakilerden daha fazla potansiyel qüç katacak adam var üstelik alt yapıdan ama inatla oynatmıyorsun, oyuncuyu havlucu yapıyorsun...
    |
    |

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

|
    |

lakin defansa hernandez hamlesi sart oglu sart.

sportbild, ribery ve robben yerine genc bir topcu(hudson odoi) ve yildiz alinacak demis.

hudson odoiyle 4 kanat alacak. bence kanadi 4u goturur. dun tottenham macinda izledim, yedekten katki yapar ilk asamada.munihin o yildizi muller yerine almasi lazim.

quote:

Orijinalden alıntı: Mbappe7

beki ve stoperi yedeklemesi yonunden guzel transfer. yazdan beri munihin aldigi belliydi

lakin defansa hernandez hamlesi sart oglu sart.

sportbild, ribery ve robben yerine genc bir topcu(hudson odoi) ve yildiz alinacak demis.

hudson odoiyle 4 kanat alacak. bence kanadi 4u goturur. dun tottenham macinda izledim, yedekten katki yapar ilk asamada.munihin o yildizi muller yerine almasi lazim.
    Davies ile Alaba'yi yedekleme gibi ilginc bir fantazileri var ise, Coman-Gnabry sol ve Yildiz-Odoi sag seklinde bir kanat/acik dizilimi gorulebilir diyebilir miyiz?

Muller konusunda kesinlikle haklisin. Evladi gonderseler de mac kadrolarinin aciklanmasini beklerken tribe girmesek guzel olur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Odoi'yi bir yere kiralarlar muhtemelen de yıldız transferi olacağını sanmıyorum. Piyasada Bayern seviyesinde ve transfer edilebilecek kaç kanat oyuncusu var ki?

|
    |
    papasmurf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Maçta nasıldı hocam?

Bence kanada transfer yapılmaz odoi den sonra yıldız alınacağını sanmıyorum. Muhtemelen gelecek sene parayı kıyıp Havertz'i alırlar yıldız transferi yerine. Gerçi Havertz in de yıldız oyuncudan pek bir farkı yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sterig -- 9 Ocak 2019; 21:12:48 >
    |
    |
    Mbappe7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Bayern seviyesinde transfer edilebilecek oyuncu konusunda haklısın. Sportbild açıklaması doğrultusunda özellikle sağ kanat ve yaş odaklı bakarsak:

- Mbappe; PSG bırakacak kadar deli değildir
    - Salah; Öngörülen 150-200 milyonu yönetimin göze alacağını sanmıyorum
    - Sterling; City'de Bernardo ve Mahrez olduğu düşünülünce neden olmasın
    |
    |
    sterig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    odoiye 40 milyon verdikten sonra kiraya veya yedeğe bırakacaklarını düşünmüyorum ben ilk 11 de başlatırlar yoksa niye 40 versinler ısrarla teklif yükselttiler. fantezi olacak ama o yıldız kanat 2 yıl sonra bvb den sancho olabilir klasik bayern....
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
SEO
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.