Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.656
Cevap
18
Favori
343.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Boateng yine yedirdi.

Goretzka sahada yok, Coutinho tek orta yapiyor.

Munihin savunmayi onde kuruyor.Bremen, oyun kurdurmuyor, iyi pres yapiyor.Rashica, Boatengte teke teke kaldi 3 kez.Boatengin yerine Mainin oyuna gitmesi lazim.
    Boateng'i takımdan göndermeyerek intihar dalışı yaptılar, umarım bu sene ilk 4e girebilir takım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Boateng'i takımdan göndermeyerek intihar dalışı yaptılar, umarım bu sene ilk 4e girebilir takım.

Alıntıları Göster
    Martinezde ayni sekilde.Munihin bu sene yedigi gollerin cogu ikisinin hatasi.ikisini toplasan yarim stoper etmez.

Skor 2-1 oldu.Coutinho golu bos kaleye atsasa asisti klasti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boatengi oyundan alip, Pavardi stopere cekti Flick hoca.

• quote:

Boatengi oyundan alip, Pavardi stopere cekti Flick hoca.
    Kovac hoca olsa 80'e kadar beklerdi

• Coutinho, 1 gol daha atti.Tottenham macinda kuvvetlenmis bir Coutinho gormustum.Bakalim, nasil devam edecek.

Perisicin final paslari, son tercihleri berbat.1 gol atiyor,5 net pozisyonu harciyor.

• 6-1 oldu.Alman takimarinin 3-0dan 4-1den sonra oyun disiplininden kopmalarindan nefret ediyorum.

Coutinho yerine Singhi oyuna aldi.3 gol, 2 asistle oynadi bugun Coutinho.

• quote:

6-1 oldu.Alman takimarinin 3-0dan 4-1den sonra oyun disiplininden kopmalarindan nefret ediyorum.

Coutinho yerine Singhi oyuna aldi.3 gol, 2 asistle oynadi bugun Coutinho.
    Bir de Alman disiplini diye goygoy yaparlar her zaman, adamların disiplini sadece maçı önde götürdüklerinde geçerli

• Anlaşılan Uli başkanın gidişi şimdiden takım için hayırlı olaylara vesile olmuş, 2019 yılında esporu tanımamak nedir, tamam ben de bu olaydan pek haz etmiyorum ama işin içinde para varsa girişeceksin arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 14 Aralık 2019; 21:45:23 >
  • quote:

Anlaşılan Uli başkanın gidişi şimdiden takım için hayırlı olaylara vesile olmuş, 2019 yılında esporu tanımamak nedir, tamam ben de bu olaydan pek haz etmiyorum ama işin içinde para varsa girişeceksin arkadaş
    Ultralar, Esportu protesto edip istemediklerini soylemisler.

Almanyadaki ultralarin kulublerin hayrina olan bir seyi istediklerini bugune kadar gormedim.Adamlar kulublerina cikarina olan her seye karsilar.istikrari bozmuyorlar.

• Bizimde LoL,PES ve FIFA'da espor takımlarımız var gayet hoş bir şey. LoL de fena olmayan başarılarımız var arada açıp izlerim. Ayrıca takıma da para giriyor ne güzel. İleride E-spor dahada değerlenicek hemde. FIFA'da başka alman futbol takımlarını olduğunu gördüm ama LoL'de EU'da tek futbol takımı biziz sanırım. Bayern'de gelse çok güzel olur hatta Dortmund'da gelsin.

Red Bull e-sporda çok sponsor oluyor. Takım kurarsa bence Leipzig veya Salzburg adında değilde Red Bull içeren bir isimle takım kurar.
  • Son 16'da Chelsea ile karşılaşacağız

• Chelsea dinamik takim, Munih kucumserse elenme riski de var.Devre arasinda mutlaka ve mutlaka iyi bir sag stoper almalilar.Boateng ve Martinezle rakipler her maca 1-0,2-0 onde baslar.Bizim ilsankerle birlikte en kotu 3 stoper onlar.

• quote:

Chelsea dinamik takim, Munih kucumserse elenme riski de var.Devre arasinda mutlaka ve mutlaka iyi bir sag stoper almalilar.Boateng ve Martinezle rakipler her maca 1-0,2-0 onde baslar.Bizim ilsankerle birlikte en kotu 3 stoper onlar.
    Flick hoca illaki isteyecektir diye düşünüyorum, Boateng'den umutlu olsa ikinci yarı hemen çıkarmazdı oyundan, esas mesele devre arasında kimi alabilirler? Juve satsa Merih mükemmel bir tercih olabilir diye düşünüyorum, tam Münih'in ihtiyacı olan sertlikte bir topçu.

• Chelsea, Bayerne ters gelebilir arkadaşlar.Bayern, 4-1-4-1 oynuyor.ilerdeki 5lye önde basarken, Kimmich arkayi topluyor.iyi pas yapan bir takim, o presten kurtulur. o presten kurtulup, orta sahayi hizli gecip, kontra bulmalari kolay olur. Bayerni BMGye karşi izlediyseniz, sizde bu durumu farketmişşinizdir.Hansi Flick, bu sistemi Goretzka ve Müllerle kullaniyor. Hatayi orada yapiyor. Bu sistemde Ndidi gibi bir kesici olacak ki, kontralari başlamdan kesebilsin.Önde de Goretzka ve Müller yerine Thiago ve Coutinho gibi iyi pas yapan, yaratici isimler oynamali ki, top hep Bayernde kalsin.

Bu sistemi, Sane ve Ndidiyle kullansaydi Bayern, ŞL'deki favorim olurlardi.Turu, yüzde 60-40 Bayern lehine görüyorum.Söylediğiniz gibi, Boateng yerine transfer şart.Forvetlere refakat edip, maçlari en güzel yerden izliyor.Bu haftaki maçin özetini izledim, yaptiği hatayi amatör stoper yapmaz. Kendi kontrolündeki topu Raschicaya vermiş.Maçlara şarhoş mu çikiyor bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Chelsea, Bayerne ters gelebilir arkadaşlar.Bayern, 4-1-4-1 oynuyor.ilerdeki 5lye önde basarken, Kimmich arkayi topluyor.iyi pas yapan bir takim, o presten kurtulur. o presten kurtulup, orta sahayi hizli gecip, kontra bulmalari kolay olur. Bayerni BMGye karşi izlediyseniz, sizde bu durumu farketmişşinizdir.Hansi Flick, bu sistemi Goretzka ve Müllerle kullaniyor. Hatayi orada yapiyor. Bu sistemde Ndidi gibi bir kesici olacak ki, kontralari başlamdan kesebilsin.Önde de Goretzka ve Müller yerine Thiago ve Coutinho gibi iyi pas yapan, yaratici isimler oynamali ki, top hep Bayernde kalsin.

Bu sistemi, Sane ve Ndidiyle kullansaydi Bayern, ŞL'deki favorim olurlardi.Turu, yüzde 60-40 Bayern lehine görüyorum.Söylediğiniz gibi, Boateng yerine transfer şart.Forvetlere refakat edip, maçlari en güzel yerden izliyor.Bu haftaki maçin özetini izledim, yaptiği hatayi amatör stoper yapmaz. Kendi kontrolündeki topu Raschicaya vermiş.Maçlara şarhoş mu çikiyor bu?
    Boateng'in son 2-3 yıldır nasıl bir kafa yaşadığını kimse bilmiyor hocam, yazın gönderilmesi lazımdı ama yeterince çaba göstermediler gitmesi için.

• quote:

Flick hoca illaki isteyecektir diye düşünüyorum, Boateng'den umutlu olsa ikinci yarı hemen çıkarmazdı oyundan, esas mesele devre arasında kimi alabilirler? Juve satsa Merih mükemmel bir tercih olabilir diye düşünüyorum, tam Münih'in ihtiyacı olan sertlikte bir topçu.

Alıntıları Göster
    Sag bek isteyecegi soyleniyor, sanirim, Pavardi tamamen stopere cekecek.

• quote:

Boateng'in son 2-3 yıldır nasıl bir kafa yaşadığını kimse bilmiyor hocam, yazın gönderilmesi lazımdı ama yeterince çaba göstermediler gitmesi için.

Alıntıları Göster
    Boatenge 20-25 milyon bonservis istediler.Karsilikli fesh et, gitsin.Maasindan kurtulsan, kar.Adam, sirf zarar.Simdiden kac gol yedirdi.

Stoper alip, Boateng ve Martinezin cok sure almasinin onune de gecmediler.Ozani 15e almadilar.Munihte, iyi bir yonetim olsa, Boatengin sozlesmesini fesh edip, yerine Ozani alirdi.Boatengin maasindan tasarrufla Ozanin bonservisini oderlerdi.

• quote:

Alıntıları Göster
    Messinin attığı o çalımdan beri kendine gelemedi

• quote:

Sag bek isteyecegi soyleniyor, sanirim, Pavardi tamamen stopere cekecek.

Alıntıları Göster
    Bu çok saçma olur bence Kimmich' tamamen orta sahada mı kullanmak istiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Messinin attığı o çalımdan beri kendine gelemedi

Alıntıları Göster
    almanyada kuzenim doktor bel kaymasi yasamis o mac, paralel olarak hayati da kaymis

• 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.