Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (283. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.647
Cevap
17
Favori
343.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atletico, Bayern'e Lucas'ın transferini yazın yapmaları halinde serbest kalma bedelinden küçük bir miktar kısmayı teklif etmiş. Böylece birkaç milyon € ucuza gelmiş olacak. Bence kel başkan bu fikre bayılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 2 Ocak 2019; 10:34:47 >
  • Bayern scout ları Borda'nın merkez ortasahası Aurelien Tchouameni yi izliyormuş. 18 yaşında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 2 Ocak 2019; 11:3:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

adamlarin elinden 2 SLyi hakemle alan takimi destekleyip bir de dalga mi geciyorsun? birde itici buluyorsun.

Alıntıları Göster
    ne hakemi Madrid'in yenmediği takım, kazanmadığı kupa mı var? Real Madrid gerçeğini kabul etmek gerekir. katalanlar tarihi olarak napsa bizi geçemiyor deli gibi kıskanıyor bizi, Psg yeni Madrid olmak için deli gibi para harcıyor ama gelenek başka bir şey işte.. Bayern'i de severiz, saygı duyarız en büyük 3 kulüpten biridir. Oynasınlar yensinler bizi şampiyon olsunlar tebrik ederiz. Paris balonu istese de bir Bayern, Real Madrid olamicak bence sen yanlış taraftasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Madridista1

ne hakemi Madrid'in yenmediği takım, kazanmadığı kupa mı var? Real Madrid gerçeğini kabul etmek gerekir. katalanlar tarihi olarak napsa bizi geçemiyor deli gibi kıskanıyor bizi, Psg yeni Madrid olmak için deli gibi para harcıyor ama gelenek başka bir şey işte.. Bayern'i de severiz, saygı duyarız en büyük 3 kulüpten biridir. Oynasınlar yensinler bizi şampiyon olsunlar tebrik ederiz. Paris balonu istese de bir Bayern, Real Madrid olamicak bence sen yanlış taraftasın

Alıntıları Göster
    son 2 kupayi munihin elinden realin hakemle aldigini real taraftari haric tum dunya kabul ediyor. sen hala laf oyunu yapiyorsun.

• bitik mulleri 11e koymuslar birde. adamlardaki muller sevdasina bak. werner, munihe yaramaz. alan bulamaz. munihe karsi hep otobusu cekiyorlar.

munih bordeauxtan tchoumeniyi izliyormus. kumasi saglam, 6 numara icin guzel tercih olur gelecege yatirim olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 2 Ocak 2019; 14:46:13 >
  • Rummenigge gelecekte düşünmüyoruz dedi adamlar 19/20 nin kadrosunda 11 e koyuyorlar ya şaka gibi.

Tchouameni nasıl topçu abi stil olarak Thiago ya mı benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 2 Ocak 2019; 15:4:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Rummenigge gelecekte düşünmüyoruz dedi adamlar 19/20 nin kadrosunda 11 e koyuyorlar ya şaka gibi.

Tchouameni nasıl topçu abi stil olarak Thiago ya mı benziyor
    martineze benziyor.

• Bayern varyemez yönetimi uyuz oyuncularla takıldıkça, gerçek bir süperstar etrafına yıkıcı bir takım kurmadıkça daha çok kaybeder. Suçlu hakemler değil, Madrid değil. Bayern yönetimi vasat. Ligde şampiyon olurlar ama Avrupa'da 1 no olmak için fazlasını yapmalısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Madridista1

Bayern varyemez yönetimi uyuz oyuncularla takıldıkça, gerçek bir süperstar etrafına yıkıcı bir takım kurmadıkça daha çok kaybeder. Suçlu hakemler değil, Madrid değil. Bayern yönetimi vasat. Ligde şampiyon olurlar ama Avrupa'da 1 no olmak için fazlasını yapmalısın.
    ben munih yonetimi hatasiz demedim. ribery dedeyi 2 sene once gonderip bir kanat alsalar hakemlere ragmen o 2 slden birini alirlardi lakin bu hakemlerin reale muazzam destegini degistirmiyor.

• munih hudson odoi icin 3.teklifi yapmis. 30 milyon pound

chelsea bu alt yapi isini iyi yapiyor.

abraham 18 milyon sterline satilacak

ake 22.8 milyon avroya satilmisti

traoere 10 milyon

chelsea 443.4 milyonla rekor gelir acikladi. 113u topcu satislarindan geliyor.

akademiden saglam gelir elde ediyorlar. 30-40da hudson odoiden alirlar.

• O kadar edeceğinden emin değilim bence farklı alternatiflere yönelmesi daha iyi olur.

• Falk, James'in takımda ayrılmak istediğini söylemiş.

Ortağı müller in varlığı zora girince hemen başlamış yalan haberlere.

• Münih yönetimi Werner ile iletişime geçmiş, sane den sonra bir Alman topçuyu daha ellerinden kaçırmak istemiyorlarmış. Şu anda pek umut yok ama belki Nagelsmann ın elinde bayern e uygun topçu olacak şekilde geliştirebilir kendini, yoksa boşa para harcamak olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 2 Ocak 2019; 22:18:40 >
  • Werner i bir tek ben beğenmiyorum sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Werner i bir tek ben beğenmiyorum sanırım
    Beğeniyorum diyecektiniz herhalde forumun çoğu beğenmiyor ben de dahilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Werner i bir tek ben beğenmiyorum sanırım
    iyi topcu da yardimci forvet. birde kontraya yatkin. munihe karsi otobusu cektikleri icin munihte olmaz werner.

low hoca gnabry ve saneyle yer degistirerek ve birbirlerine yakin oynatarak iyi katki aldi da munihte o oyunu bulamaz.

• munih ilk temasi kurmus lakin bordeaux cilgin teklif olmadikca tchouamaneyi tutmak istiyormus.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

munih ilk temasi kurmus lakin bordeaux cilgin teklif olmadikca tchouamaneyi tutmak istiyormus.
    Herkes çılgın teklif istiyor buldular yolunacak kazı tabi başkan umarım paraları harcamaktan çekinmez.

• Odoi için Bayern 33m sterlin teklif ett diyorlar, bu işin cılkı çıktı iyice.

33m üstüne Boateng'i verip Martial'i alamaz mıyız acaba? 🤔

Pardon euro ymuş sterlin değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 3 Ocak 2019; 0:40:55 >
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.