Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
343.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

davies icin maci izledim. fizik olarak zorlanir diyordum lakin fizigi eziciydi. her topa basti. calima fazla girmedi.

munihin sol beki kendini parcaladi, koreli de iyi top oynadi.

lukas mai kotuydu yalniz. hamleleri hataliydi ve hamlelerde agir kaldi.
    Davies'in fiziği afedersin öküz gibi abi bildiğin steroid basmış gibi çocuk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odoi nin dün chelsea ile son maçını oynadığı ve transferi için 35m€ karşılığında anlaşıldığı söyleniyor.

• İnanılmaz bir maç olmuş gerçekten.

https://youtu.be/g1iyfJZNaq0

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Odoi nin dün chelsea ile son maçını oynadığı ve transferi için 35m€ karşılığında anlaşıldığı söyleniyor.
    hala ikna etmeye calisiyorlarmis.

munihin liverpool maci icin yalnizca fan kulub ve uyelerden 310 binlik talep gelmis.

• Manuel Pereira(kendisi Mourinho'nun biyografisini yazan elemanmış) Bayern Mourinho'ya menajerlik teklif ederse kabul edeceğinin garantisini verebilirim demiş.

Sağolun kalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 14 Ocak 2019; 21:24:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

hala ikna etmeye calisiyorlarmis.

munihin liverpool maci icin yalnizca fan kulub ve uyelerden 310 binlik talep gelmis.

Alıntıları Göster
    Para bol abi almanya daki taraftarlarda zaten onlar da olmasa Münih'in dünya genelinde pek taraftarı seveni yok fazla. Keşke taraftar bu güçlerini gidip Münih'in forma renklerinde kullanacağına doğru düzgün konularda kullansa da belki yönetim biraz ayağını denk alırdı. Breitner muhabbeti hala çözüme kavuşamadı mesela.

Chelsea ne kanser takım çıktı kaçıncı defadır haberler çıkıyor reddetti diye hala bu neyin çabası, bırak 40m ye işte ipler koptu artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 14 Ocak 2019; 21:32:41 >

• quote:

Para bol abi almanya daki taraftarlarda zaten onlar da olmasa Münih'in dünya genelinde pek taraftarı seveni yok fazla. Keşke taraftar bu güçlerini gidip Münih'in forma renklerinde kullanacağına doğru düzgün konularda kullansa da belki yönetim biraz ayağını denk alırdı. Breitner muhabbeti hala çözüme kavuşamadı mesela.

Chelsea ne kanser takım çıktı kaçıncı defadır haberler çıkıyor reddetti diye hala bu neyin çabası, bırak 40m ye işte ipler koptu artık.

Alıntıları Göster
    munihin 650 milyon taraftari var. cogunlugu avrupa, amerika ve cinde. latinde cok var. arapta cok var. obur yerlerde cok yok.

munih maclarina gelenlerin yuzde 52si yurt disindan geliyormus. kombineleri cogunluk yeniliyor. daha fazla olurdu.

barca mesela, biletleri, muze ziyaretlerini yuksek fiyattan satiyor, cok iyi para kazaniyor. munih makul fiyattan satiyor.

munihte taraftar heyecanini kaybetmis. bu nasil degisir?

kadroyu zaten yenileyecekler. bir cilek lazim. birde ligde rekabet. dortmund yildiz topcularini tutarsa, nagelsmanli rasenballla buda olur.

hudson odoi, munihi inanilmaz firsat olarak goruyormus. munih gibi kulubte oynamak onun icin ruyaymis. Chelsea birak istemiyor. munih cok israrci.

• Bayern ve Dortmund Rabbi Matondo ile ilgileniyormuş. Topçu ocakta city den ayrılmaya hazırlanıyor diyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbappe7

munihin 650 milyon taraftari var. cogunlugu avrupa, amerika ve cinde. latinde cok var. arapta cok var. obur yerlerde cok yok.

munih maclarina gelenlerin yuzde 52si yurt disindan geliyormus. kombineleri cogunluk yeniliyor. daha fazla olurdu.

barca mesela, biletleri, muze ziyaretlerini yuksek fiyattan satiyor, cok iyi para kazaniyor. munih makul fiyattan satiyor.

kadroyu zaten yenileyecekler. bir cilek lazim. birde ligde rekabet. dortmund yildiz topcularini tutarsa, nagelsmanli rasenballla buda olur.

hudson odoi, munihi inanilmaz firsat olarak goruyormus. munih gibi kulubte oynamak onun icin ruyaymis. Chelsea birak istemiyor. munih cok israrci.

Abi 650m rakamını nasıl hesaplamışlar bilmiyorum ama çok abartı bir rakam bence. Bir kere barça,real, manu,lpool arsenal gibi kulüplerin taraftarı daha fazladır. E dünyada zaten bir takımı destekleyen kaç milyar insan vardır ki, bana bu rakamlar pek inandırıcı gelmiyor.

Çilekten kastın yıldız oyuncuysa piyasada öyle bir yıldız yok şu anda kim alınabilir ki? Kadroyu büyük oranda yenilediler zaten. James'in ününü iyi kullansınlar şu anda yapabilecekleri en iyi iş bu olur bence. Bir de zidane veya düzgün bir td getirilirse gelecek sene. Kovac şu ana kadar göndermediğine göre bu sene kalacağı kesinleşti ancak kesinlikle Münihi çalıştırabilecek kapasitede biri olduğunu düşünmüyorum.

Odoi nin hala münihi istemesi güzel ben chelsea bir şekilde ikna etmeyi başarır diye düşünüyordum zira aşırı ısrar ediyorlar satmamak konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 14 Ocak 2019; 23:33:09 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mbappe7

Abi 650m rakamını nasıl hesaplamışlar bilmiyorum ama çok abartı bir rakam bence. Bir kere barça,real, manu,lpool arsenal gibi kulüplerin taraftarı daha fazladır. E dünyada zaten bir takımı destekleyen kaç milyar insan vardır ki, bana bu rakamlar pek inandırıcı gelmiyor.

Çilekten kastın yıldız oyuncuysa piyasada öyle bir yıldız yok şu anda kim alınabilir ki? Kadroyu büyük oranda yenilediler zaten. James'in ününü iyi kullansınlar şu anda yapabilecekleri en iyi iş bu olur bence. Bir de zidane veya düzgün bir td getirilirse gelecek sene. Kovac şu ana kadar göndermediğine göre bu sene kalacağı kesinleşti ancak kesinlikle Münihi çalıştırabilecek kapasitede biri olduğunu düşünmüyorum.

Odoi nin hala münihi istemesi güzel ben chelsea bir şekilde ikna etmeyi başarır diye düşünüyordum zira aşırı ısrar ediyorlar satmamak konusunda.

Alıntıları Göster
    pazarlama ve sponsorlukla ilgili sitelerden okudum. 650yi munihte acikladi, dogru yani.

pazar payi arastirmalarindan hesaplanir hocam. munih saglam pazarlama yapiyor.

mesela amerikada yuzde 10dan fazlaymis pazar payi.

• la liganin toplam yayin geliri 1.3 milyon avro. ingilizler yurt disi yayin hakkindan bunu kazaniyor. son 10 yilda dunyanin en iyi 2 topcusuna sahip lig. bunu kullanamamislar.

almanya uzun sure disa kapaliymis. mesela munihin futbol okullarina baktim, az. onlarda son 5 senede falan yapilmis.

ingilizler pazarlama dahisi, bir mali sisirip satmayi biliyorlar lakin ingiltere kuresel olarak guclu devlet. ispanyanin bir ingiltere ve Almanya olmadigi asikar.

Almanya uzun sure disa kapali olunca meydan onlara kaldi.

somurgelerinin avantaji da var.

Alman liginin izlenme oranlarini arastirdim. cogu ulkede ya 2. ya 3 en kotu.

lakin bunu paraya donusturemiyorlar. rasenball ve dortmunda lige rekabet gelse yurt disi yayin haklarini satarken elleri daha guclu olur.

cilek dybala olabilir mesela. pazarlama yonu iyi topcu.

topcu alirken pazarlama yonune de dikkat edeceksin.

biz mesela neymar ve mbappenin kaymagini cok yiyecegiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 15 Ocak 2019; 0:35:27 >

• Dybala ne James'i ne Havertz'i kesebilir abi, zaten pazarlama yönünün de James kadar güçlü olacağını sanmıyorum çok arka planda kaldı Ronaldo'dan sonra. Ben Tottenham'daki Son'u çok isterdim pazarlama hamlesi olarak ama Odoi istendiğine göre öyle bir imkan pek kalmadı.

Nagelsmann'ın Leipzig'i Bundesliga'da iyice tepeye oynar bir hale getirebilmesi için en azından 4-5 yıl başında kalması gerekiyor. Yoksa gittiği anda sönerler. Bu süre zarfında illaki Real Barça gibi takımlardan teklif alacaktır bence biraz zor iş ama Dortmund'un kadrosunu koruyup ligde Bayern ile rekabet etmesi çok daha olası bence. Aslında kadrodan ziyade Favre'yi tutsunlar yeter. Yoksa Sancho'ya gelecek 150m lik teklifte anında göndersinler, bu sistemde yeri kapanmayacak topçular değiller hiçbiri.

• Hoffenheim'ın stadının ismi Münih maçından itibaren PreZero Arena olarak değişiyormuş. Bir geri dönüşüm firmasının sponsorluğuymuş. Eski ismi WirSol Rhein Neckar Arena'ydı bence iyi olmuş değişmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 15 Ocak 2019; 15:52:13 >
  • Bayern'in Morata'yı kiralayacağı haberleri çıkmıştı, şimdi Sky Bayern'in topçuya ilgisinin olmadığını yazmış.

• Bayern yönetimi üyelerinden Andreas Jung ve Jörg Wacker'in anlaşmaları 2024'e kadar uzatılmış.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayern Sven mislintat la anlaşmak istiyormuş. Arsenal in scout şefi.

• #FCBayern have not tried to hire Sven #Mislitat according to kicker. #afc

• quote:

Bayern yönetimi üyelerinden Andreas Jung ve Jörg Wacker'in anlaşmaları 2024'e kadar uzatılmış.
    andreas jung sponsorluk ve etklinlikler, marka yonetimi, yeni medya ve IT, urun satislari ve lisans haklari, uluslarasi iliskiler ve pazarlamadan sorumluyken jorg wacker kuresellesme ve stratejiden sorumluymus.

• quote:

Bayern Sven mislintat la anlaşmak istiyormuş. Arsenal in scout şefi.
    arsenalde sorun varmis. gazidisin yerine gelen adam kendi adamlarini kullanmak isterken istatistikli inceleme yapiyormus scoutlari.

munih jamesin 42lik opsiyonunu buyuk ihtimalle kullacakmis. bild yapmis haberi.

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.