Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Herkes çılgın teklif istiyor buldular yolunacak kazı tabi başkan umarım paraları harcamaktan çekinmez.

Alıntıları Göster
    18 yasinda sozlesmesi 2020de bitecek, daha Chelseade kadroya giremeyen topcuya 33 milyon cok saglam para.

hasan reis cok begeniyor heralde.

munihin elinde mai, shabani, oliver batista ve bonus sacli 9 numara gibi saglam genclerde var. lakin munih sans vermiyor. bunlari alip insallah oynatirlar.

mesela, kel baskan davies bomba olacak, hasana guveniyorum demis. insallah oynar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

18 yasinda sozlesmesi 2020de bitecek, daha Chelseade kadroya giremeyen topcuya 33 milyon cok saglam para.

hasan reis cok begeniyor heralde.

munihin elinde mai, shabani, oliver batista ve bonus sacli 9 numara gibi saglam genclerde var. lakin munih sans vermiyor. bunlari alip insallah oynatirlar.

mesela, kel baskan davies bomba olacak, hasana guveniyorum demis. insallah oynar.

Alıntıları Göster
    Aynen takımında top oynamamış çocuk için çok çok fazla para. Kendini bir yerde kanıtlasa neyse diyeceğim. Bu çocuğu bu kadar istiyorlarsa altyapıdan çıkacak topçu zirkzee veya Lukas Mai olacak demektir. Diğerlerini kafalarında bitirmişler çünkü.

Davies'in, Robben, ribery varken oynaması zor gözüküyor açıkçası ama bazı maçlarda gnabry lewa nın yerine geçip boşluk yaratılabilir hiç değilse diye düşünüyorum.

Bild, kahn ın 2022 de Rummenigge nin yerini almadan önce tecrübe kazanması için sportif direktörlüğe getirilebileceğini yazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 3 Ocak 2019; 10:29:35 >

• Frank Evine bl2 takımı Holstein Kiel'e kiralık gidebilirmiş. Umarım gerçekleşir 4.ligde yetenekleri eriyor resmen elemanların.

• Kicker bayern yönetiminin James'i takımın kilit topçusu olarak gördüğünü yazmış.

Belli ki başkan kovac a ayarı vermiş james konusunda, umarım bundan sonra hep 11 de olur.

• Kicker Chelsea'nin odoi için 40 m istediğini yazmış.

Batista yı hoffenheim a kiralasak 6 aylığına yeter, top oynamamış çocuğa 40 vermek gereksiz. Chelsea fazla abarttı.

• Juventus James ile ilgileniyormuş ama bu Ocak ayında james için bir teklif yapmayacaklarmış.

• Frank Evina Bundesliga 2 takımı Holstein Kiel'e 1.5 yıllığına kiralık olarak gitmiş. Hayırlı olsun, bol bol süre bulur inşaallah orada.

• quote:

Kicker Chelsea'nin odoi için 40 m istediğini yazmış.

Batista yı hoffenheim a kiralasak 6 aylığına yeter, top oynamamış çocuğa 40 vermek gereksiz. Chelsea fazla abarttı.
    Chelsea en son gelecek satisindan pay isteme maddesi koydurmak istiyormus. hudson odoi sozlesme teklifini reddetmis, munihe gitmek icin izin istemis. anlasma yakin diyorlar.

• kickere gore munihin niyeti jamesin bonservisini almakmis. jameste munihte mutluymus.

bu falk niye tersi haber yapiyor? james giderse muller kalir diye heralde.

munihin hudson odoi teklifi 33 ve bonusmus. ben hepsi 33 zannediyordum. Chelsea dusunuyormus hala teklifi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mbappe7

Chelsea en son gelecek satisindan pay isteme maddesi koydurmak istiyormus. hudson odoi sozlesme teklifini reddetmis, munihe gitmek icin izin istemis. anlasma yakin diyorlar.

Muhtemelen transfer gerçekleşir ama Batista ya ve Jeong'a üzülüyorum onlara yazık olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbappe7

kickere gore munihin niyeti jamesin bonservisini almakmis. jameste munihte mutluymus.

bu falk niye tersi haber yapiyor? james giderse muller kalir diye heralde.

munihin hudson odoi teklifi 33 ve bonusmus. ben hepsi 33 zannediyordum. Chelsea dusunuyormus hala teklifi.

Falk'ın Hudson Odoi konusunda dediği çıktı şimdi bir kere doğru bir şey söyledi diye 10 kere yalan haber yapar.

Chelsea ne aç gözlü kulüp çıktı herifler hala daha düşünüyor bir de teklifi.

• Naldo Monaco ya transfer olmuş.

• Bayern, Psg ve City Flamengo nun striker ı Lincoln ile ilgileniyormuş.

• -Henüz U19da olan bir oyuncuyu A takima entegre etmek kolay degil. Basamaklari birer birer cikmasi gerekiyor. Batista Meier, belki de su anda en büyük Alman yetenek. Fakat, Hudson-Odoi, daha tecrübeli ve ona göre daha fazla hazir. Acikcasi, Hudson-Odoi yerine daha garanti bir ismi tercih ederdim. Ne yazik ki, piyasada alternatif pek yok. Coman, Gnabry, Davies ve Hudson-Odoi kanat rotasyonu riskli olsa da bu konuda yapacak bir sey yok. Hudson-Odoi icin 6 ay bir kiralama süreci umarim bu riski en aza indirir.

-Bayern ll, bir alt lige düstükten sonra, genc oyuncularin kalitede sicrama yapmalari zorlasti.Mutlaka, genc oyuncularin gelisimlerini hizlandirici önlemler almak zorundalar.Kategorileri biraz daha genclestirerek ve bireysel antremanlara daha fazla agirlik vererek bunu yapmaya calisiyorlar. Deneme yanilma yoluyla ögreniyorlar. Fazla korumaci olmalari da yardimci olmuyor. Bayern ll’de olupta BL 2 takimlarinin cogunda ilk 11 oynayacak seviyede oyuncular var.Adrian Fein de onlardan biriydi, bugün BL 2’de ilk 11 oynuyor. Kicker, ortalama puani 2.8di. Oldukca iyi.

-Sane ve Havertz disinda zaten en iyi Alman genc oyuncular bizde, ama Werner, o oyunculardan biri degil.Werner zaten 4 kanat ve Lewy varken süre alamaz.Werner yerine Jovicin gelisimini izlemek daha dogru olur.Tchouameni, kendi takiminda ilk 11 oynamiyor.Thiago, Sanches, Tolisso ve Goretzka rotasyonuna eklemek ne kadar dogru olur? Bunlarin yani sira, en fazla odaklanilmasi gereken konulardan biri de Müllerin gelecegi. Müller asla ve asla kalmamali.Madem, bir is yapiyorlar, tam yapmalilar.Takimda ne kadar zayif mentalitede oyuncu varsa, hepsini temizlemeliler.Bildte Mülleri koruma isini iyice abartti.Bir is bu kadar aciktan yapilmaz.Kalle, gelecegi süpheli olan oyuncularin ismini acikladiginda da, Müllerin ismini makaslamislardi. İnsan, o kadroya Mülleri yazmaya utanir.

• mai jeong ve batista disinda adam var mi gelecek vaadeden altyapida. zirkzee diye bi cocuk gordum u19 da ama highlight videosu pek hosuma gitmedi kagni gibi geldi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

mai jeong ve batista disinda adam var mi gelecek vaadeden altyapida. zirkzee diye bi cocuk gordum u19 da ama highlight videosu pek hosuma gitmedi kagni gibi geldi bana.
    Shabani, Früchtl, Paul Will ve Franck Evina da vardı. Evina dün Holstein Kiel'e kiralık gitti 1.5 yıllığına.

Bir de Flavius Daniluic diye biri varmış ama ne gördüm ne duydum, gelecekteki en büyük 100 yetenek listesi yapmışlardı, batista yla bu çocuk vardı Bayern'den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 4 Ocak 2019; 11:13:17 >
  • U19 da Kwasi Wriedt diye biri varmış 24 yaşında abi manyak mısınız 24 yaşına gelmiş adam bari bl2 ye gönderin artık elemanın kariyeriyle oynamanın ne anlamı var?

• Alphonso Davies 19 numarayı almış önceden Rudy ve Götze giyiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

mai jeong ve batista disinda adam var mi gelecek vaadeden altyapida. zirkzee diye bi cocuk gordum u19 da ama highlight videosu pek hosuma gitmedi kagni gibi geldi bana.
    U17'de Torben Rhein var. Batista Meier ve Adrian Feinle birlikte A takim yapmalarini bekledigim 3 oyuncudan biriydi.

Bu 3 oyuncu da her zaman yasitlarina göre fazla iyilerdi.Daniliuc, sol bek. Stoper gibi farkli pozisyonlar da oynayabiliyor.Yanlis hatirlamiyorsam, gecen sezon sakatti.Avusturyali olmasi nedeniyle Alabaya benzetiyorlar, bu yüzden top 100e eklemislerdir.
  • quote:

U19 da Kwasi Wriedt diye biri varmış 24 yaşında abi manyak mısınız 24 yaşına gelmiş adam bari bl2 ye gönderin artık elemanın kariyeriyle oynamanın ne anlamı var?
    Bayern ll forveti. Bayern ll'den Gana Milli takimina cagrilmayi basarmisti.

Gelistirilmek üzere transfer edilmedi.Kadro sürekli yenilendigi icin, sürdürülebilirdik acisindan birkac tecrübeli oyuncu bulundurmak zorunluluk. Wriedt, o oyunculardan birisi.
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.