Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-2 Leverkusen

8.750
Cevap
14
Favori
191.579
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-2 Leverkusen
Giriş
    262 Mesaj
    Alman milli takımının sponsoru bugünden itibaren Volkswagen oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ribery ve çetesi gitmedikçe sevemicem Bayern'i. Gına geldi artık. Örümcek kafalı yönetim de değişsin, huzurevi futbolcularıyla defolup gitsinler. Belki bir gün o zaman yeniden Şampiyonlar Ligi kazanabilirler. Aynı iticilikte devam edeceklerse inşallah her sene Dortmund şampiyon olur.

Orijinalden alıntı: Madridista1

Ribery ve çetesi gitmedikçe sevemicem Bayern'i. Gına geldi artık. Örümcek kafalı yönetim de değişsin, huzurevi futbolcularıyla defolup gitsinler. Belki bir gün o zaman yeniden Şampiyonlar Ligi kazanabilirler. Aynı iticilikte devam edeceklerse inşallah her sene Dortmund şampiyon olur.
    Gelecek yaz gidecekler inşallah, yönetim de değişeceğini düşünüyorum, Rummenige ile yeni sözleşme imzalandı ama Hoeness gidecek büyük olasılıkla, yaşlandı zaten 67 yaşına geldi emekli olsun artık.

|
    |

adamlarin elinden 2 SLyi hakemle alan takimi destekleyip bir de dalga mi geciyorsun? birde itici buluyorsun.

• Yüzbaşı
    262 Mesaj
    Messi keşke bayern de olsa

|
    |
    Atletico, Bayern'e Lucas'ın transferini yazın yapmaları halinde serbest kalma bedelinden küçük bir miktar kısmayı teklif etmiş. Böylece birkaç milyon € ucuza gelmiş olacak. Bence kel başkan bu fikre bayılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sterig -- 2 Ocak 2019; 10:34:47 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sterig -- 2 Ocak 2019; 11:3:29 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mbappe7

adamlarin elinden 2 SLyi hakemle alan takimi destekleyip bir de dalga mi geciyorsun? birde itici buluyorsun.

Alıntıları Göster
    ne hakemi Madrid'in yenmediği takım, kazanmadığı kupa mı var? Real Madrid gerçeğini kabul etmek gerekir. katalanlar tarihi olarak napsa bizi geçemiyor deli gibi kıskanıyor bizi, Psg yeni Madrid olmak için deli gibi para harcıyor ama gelenek başka bir şey işte.. Bayern'i de severiz, saygı duyarız en büyük 3 kulüpten biridir. Oynasınlar yensinler bizi şampiyon olsunlar tebrik ederiz. Paris balonu istese de bir Bayern, Real Madrid olamicak bence sen yanlış taraftasın

• Er
    1 Mesaj
    quote:

ne hakemi Madrid'in yenmediği takım, kazanmadığı kupa mı var? Real Madrid gerçeğini kabul etmek gerekir. katalanlar tarihi olarak napsa bizi geçemiyor deli gibi kıskanıyor bizi, Psg yeni Madrid olmak için deli gibi para harcıyor ama gelenek başka bir şey işte.. Bayern'i de severiz, saygı duyarız en büyük 3 kulüpten biridir. Oynasınlar yensinler bizi şampiyon olsunlar tebrik ederiz. Paris balonu istese de bir Bayern, Real Madrid olamicak bence sen yanlış taraftasın

Alıntıları Göster
    son 2 kupayi munihin elinden realin hakemle aldigini real taraftari haric tum dunya kabul ediyor. sen hala laf oyunu yapiyorsun.

|
    |

• Er
    1 Mesaj

bitik mulleri 11e koymuslar birde. adamlardaki muller sevdasina bak. werner, munihe yaramaz. alan bulamaz. munihe karsi hep otobusu cekiyorlar.

munih bordeauxtan tchoumeniyi izliyormus. kumasi saglam, 6 numara icin guzel tercih olur gelecege yatirim olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbappe7 -- 2 Ocak 2019; 14:46:13 >

Rummenigge gelecekte düşünmüyoruz dedi adamlar 19/20 nin kadrosunda 11 e koyuyorlar ya şaka gibi.

Tchouameni nasıl topçu abi stil olarak Thiago ya mı benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sterig -- 2 Ocak 2019; 15:4:56 >
    |
    |
    Mbappe7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sterig

Rummenigge gelecekte düşünmüyoruz dedi adamlar 19/20 nin kadrosunda 11 e koyuyorlar ya şaka gibi.

Tchouameni nasıl topçu abi stil olarak Thiago ya mı benziyor
    martineze benziyor.

|
    |
    Bayern varyemez yönetimi uyuz oyuncularla takıldıkça, gerçek bir süperstar etrafına yıkıcı bir takım kurmadıkça daha çok kaybeder. Suçlu hakemler değil, Madrid değil. Bayern yönetimi vasat. Ligde şampiyon olurlar ama Avrupa'da 1 no olmak için fazlasını yapmalısın.

Bayern varyemez yönetimi uyuz oyuncularla takıldıkça, gerçek bir süperstar etrafına yıkıcı bir takım kurmadıkça daha çok kaybeder. Suçlu hakemler değil, Madrid değil. Bayern yönetimi vasat. Ligde şampiyon olurlar ama Avrupa'da 1 no olmak için fazlasını yapmalısın.
    ben munih yonetimi hatasiz demedim. ribery dedeyi 2 sene once gonderip bir kanat alsalar hakemlere ragmen o 2 slden birini alirlardi lakin bu hakemlerin reale muazzam destegini degistirmiyor.

|
    |
    munih hudson odoi icin 3.teklifi yapmis. 30 milyon pound

chelsea bu alt yapi isini iyi yapiyor.

abraham 18 milyon sterline satilacak

ake 22.8 milyon avroya satilmisti

traoere 10 milyon

chelsea 443.4 milyonla rekor gelir acikladi. 113u topcu satislarindan geliyor.

akademiden saglam gelir elde ediyorlar. 30-40da hudson odoiden alirlar.

O kadar edeceğinden emin değilim bence farklı alternatiflere yönelmesi daha iyi olur.

|
    |
    Mbappe7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ortağı müller in varlığı zora girince hemen başlamış yalan haberlere.

|
    |
    Münih yönetimi Werner ile iletişime geçmiş, sane den sonra bir Alman topçuyu daha ellerinden kaçırmak istemiyorlarmış. Şu anda pek umut yok ama belki Nagelsmann ın elinde bayern e uygun topçu olacak şekilde geliştirebilir kendini, yoksa boşa para harcamak olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sterig -- 2 Ocak 2019; 22:18:40 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: felsefesever

Werner i bir tek ben beğenmiyorum sanırım
    Beğeniyorum diyecektiniz herhalde forumun çoğu beğenmiyor ben de dahilim.

|
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.