Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.656
Cevap
18
Favori
343.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

tek mac izleyerek yine herkesi yerin dibine sokmaya baslamissin.

futboldan anlamazsin, taktik bilmezsin. dunya futbolunu takip etmezsin, piyasayi takip etmezsin lakin her seyi herkesten cok sen bilirsin. sana hayranim.

Alıntıları Göster
    çok bilmişlik yapıp durma yorum yapmak için her maçı mı izlemem gerekiyor gerektiği kadar izliyoruz iyi takımları ! eski tadı olmadığı kesin bayernin demi öyle olsa lider olurdu bu sene dordmund ligi alır ok

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

çok bilmişlik yapıp durma yorum yapmak için her maçı mı izlemem gerekiyor gerektiği kadar izliyoruz iyi takımları ! eski tadı olmadığı kesin bayernin demi öyle olsa lider olurdu bu sene dordmund ligi alır ok

Alıntıları Göster
    ben cok bilmislik yapmiyorum.arastiriyorum, ogreniyorum ve izliyorum. cok bilmislik yapan sensin.

mantiga bakar misin? munihin eski tadi yokmus, olsa lider olurmus? birde ciddiye aliyoruz abi ya.

senin o yerin dibine soktugun coman sakatlandi, aylarca oynamadi. ondan lider olamadilar. ribery, boateng ve mullerde takimi baltaladilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hudson odoi chealsenin yeni sozlesme teklifini de reddetmis.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arsenal aciklamis mislintat 8 subatta ayriliyormus.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arsenal aciklamis mislintat 8 subatta ayriliyormus.
    Dortmund havada kapar herhalde.

• quote:

hudson odoi chealsenin yeni sozlesme teklifini de reddetmis.
    Chelsea gıcıklığına bırakmayacak herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Dortmund havada kapar herhalde.

Alıntıları Göster
    bild en muhtemel duragi munih demis.

• quote:

bild en muhtemel duragi munih demis.

Alıntıları Göster
    Çok iyi olur Münih için umarım gelir.

• Heynckes, james bize allahın bir lütfu demiş.

Sen hala yedekte beklet allahsız kovac

• Sportbild Münih'in Mislintat'ı getirmeye çalışmayacağını, Salihamidzic'in, Marco Neppe'nin scout bölümünün başında görevine devam edeceğine inandığını yazmış.

Neye inanacağımızı şaşırdık.

• L'Equipe nin haberine göre Münih, Pavard'ı bu ay getirmek istiyormuş. 40m teklif etmişler Stuttgart reddetmiş. Şimdi 45m teklif etmeye hazırlanıyorlarmış.

• Reschke Pavard'ın Münih'e daha erken transferi söz konusu değil demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 23 Ocak 2019; 0:10:9 >
  • Odoi için Lpool de devreye girmiş.

• odoi tipik bi ingiliz gibi korkak davranip ingiltere icinde kalmayi tercih edebilir. oyle olursa vizyonsuz oldugunu kanitlamis olur. bayerne vizyonsuz adam gelmesin bi zahmet. her turlu bayern kazancli cikar yani bu durumdan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

odoi tipik bi ingiliz gibi korkak davranip ingiltere icinde kalmayi tercih edebilir. oyle olursa vizyonsuz oldugunu kanitlamis olur. bayerne vizyonsuz adam gelmesin bi zahmet. her turlu bayern kazancli cikar yani bu durumdan.
    Ben Odoi'nin gelmesini istiyorum açıkçası hem oyun tarzı olarak Bayern'e uygun hem de çok uğraştı kulüp ya gelsin artık bir zahmet dediğin gibi lpool a giderse kısmet değilmiş yapacak bir şey yok. Gerçi en son haberlerde Münih'i istiyor diyorlardı ama Lpool u seçerse de şaşırmam açıkçası Klopp'un elinde kendini çok geliştirebilir.

• quote:

Ben Odoi'nin gelmesini istiyorum açıkçası hem oyun tarzı olarak Bayern'e uygun hem de çok uğraştı kulüp ya gelsin artık bir zahmet dediğin gibi lpool a giderse kısmet değilmiş yapacak bir şey yok. Gerçi en son haberlerde Münih'i istiyor diyorlardı ama Lpool u seçerse de şaşırmam açıkçası Klopp'un elinde kendini çok geliştirebilir.

Alıntıları Göster
    Falk yine palavralari siralamis. odoi transferinde ayrinti yok. hernandezde ayrinti yok.

yok odoi de makim takim devreye girmis. ya abi, Chelsea malum takima satar mi?

yok pulisici hasan reis videoyla aramis. pulisic Dortmunda ihanet etmek istememis. daha gecen de bir girisim olmadi diyordu.

pulisici oyle bir sisiriyor ki tanimasak yutturacak falk.

• bir seye dikkat ettiniz mi? bildin munihle ilgili yaptigi icerden bilgi aldigi, ozel haberler bitti. mulleri uyardilar heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 23 Ocak 2019; 13:36:52 >
  • quote:

Odoi için Lpool de devreye girmiş.
    Hocam menajer oyunu gibi geldi. Liverpool'u takip ediyorum. Bu haberin güvenilirliği çok düşük. Eğer doğruysa Liverpool'a gelmesini isterim. Gittiği her takımda iş yapar bu çocuk. Bilekleri çok iyi. Gittiği takım için büyük silah olur. Sarri, Willian ve Pedroya vereceği şansı bu çocuğa verseydi. Gitmek istemeyecekti ellerine yüzlerine bulaştırdılar.
  • sanches benim psgye en cok istedigim topcu. tam verrattinin yanina arayipta bulamadigimiz topcu.

• Ben Sanches'in gitmesini istemem ama Kovac bu şekilde oynatmamaya devam ederse Chelsea'nin Odoi meselesindeki gibi Sanches de Münih'ten ayrılmak ister haklı olarak. Zaten geçenlerde de daha fazla süre bulmak istiyorum diyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 23 Ocak 2019; 17:59:31 >
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.