Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-0dan sonra munih geriye cekildi. kovac, degisiklik yapmada gec kaldi. neuer kurtarmasa 2-2 oluyordu.

gnabry ve jamesi daha erken almaliydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene bir halt olmaz bu takımdan lpool felan şamar oğlanına çevirecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virgil van Dijk

iy qömdük övelim dedim ama bu oyunun ana etkeni kovac değil hoffenheimmiş. 56. dk ya kadar sahada yoktular ayakta duramıyorlardı 2 oyuncu qirdi toplandılar bayern o eski bayerne döndü, belki pozisyon bulamadılar ama szlainin kaçırdığını atsa 2-2 bitecekti.

munih basit top kayiplari disinda pozisyon vermedi.yakin savunmayi daha iyi yaptilar bence.

hucumda coman tutuktu.muller zaten hep savruk oynuyor.ara ara iyi paslar verdi, bos alani iyi kullandi lakin macin genelinde bir sey yapmadi.
    defansa yardima geliyor, bir topcuyu marke ediyor.hemen birakiyor adami.sag kanadi kimmich tek basina idare etti.o da bos alanlari kullandi.guclu bir takim mullerin boyle oynamasinin ekmegini cok yer.gnabry ilerde daha buyuk tehdit rakip defansa, defansada yardimi iyi.

goretzka, munihe iyi oldu.yalniz biraz daha oyunu iyi yonlendirmesi lazim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hamburg'un başkanlığına bugün yapılan genel kurulda 33 yaşındaki eski oyuncusu Marcel Jansen seçilmiş. Bu arkadaş 29 yaşında bırakmış futbolu, nagelsman hoca genç yaşında td olarak başarılı oldu umarım bu arkadaş da kulüp başkanı olarak başarılı olur.

• bayern çok zayıf abi ya dünki maçı izledim hofffeim denen takımın defansı felan yok düşünün 3 gölü zor attı bayern öyle ataklarda pasları atamadı ki bayernliler inanamassınız hoffe 20 dk bi top oynadı bayern yenemiyordu nerdeyse..ayrıca coman denen topçu ne değil riberynin tırnağı etmez tüm pasları rakibe atıyor dikkat ettim ne dandik oyuncu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

bayern çok zayıf abi ya dünki maçı izledim hofffeim denen takımın defansı felan yok düşünün 3 gölü zor attı bayern öyle ataklarda pasları atamadı ki bayernliler inanamassınız hoffe 20 dk bi top oynadı bayern yenemiyordu nerdeyse..ayrıca coman denen topçu ne değil riberynin tırnağı etmez tüm pasları rakibe atıyor dikkat ettim ne dandik oyuncu ya
    tek mac izleyerek yine herkesi yerin dibine sokmaya baslamissin.

futboldan anlamazsin, taktik bilmezsin. dunya futbolunu takip etmezsin, piyasayi takip etmezsin lakin her seyi herkesten cok sen bilirsin. sana hayranim.

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Hamburg'un başkanlığına bugün yapılan genel kurulda 33 yaşındaki eski oyuncusu Marcel Jansen seçilmiş. Bu arkadaş 29 yaşında bırakmış futbolu, nagelsman hoca genç yaşında td olarak başarılı oldu umarım bu arkadaş da kulüp başkanı olarak başarılı olur.
    hamburg asiri kotu yonetilen kulub. insallah basarili olur.

• ragnick baskan, munih werner konusunda ciddiyse tutmak zor lakin tek forvet oynuyorlar, 2-3 sene bizde kalir demis.

bize kanat lazim. saglam bir 9 lazim. haidara ortasahayi toparlar. ragnick kontrollu defansi ogrendik

dortmund delaney ve witselle ortasahaya diallo ve akanjiyle de defansa seviye atlatti. bizde sarrachi ve cunhayla yaz transferini heba ettik.

bizim scoutlarin kotu oldugunu da ogrendik. salzburg olmayinca transferde kotu battik.

• xavi, katarda munih antremanina gitmis. topcularla da konusmus. kimmich, barcaya mukemmel olur demis. sonra munihte ayni seviyede, orada da basarili olur demis.

abi, bu xavi katarda top mu oynuyor, barca basin sozculugu yapip barca propagandasi mi yapiyor, cozemedim. efendi gibi antremani izle, cik git. orada barca propagandasi mi yapilir.

birisi sosyal medyada yazmis zaten tek yaptigi ya cim boyunu konusmak ya barcayi ovmek diye.

• prime ribery, en iyi kanatlardan biriydi. Coman, psg altyapisindan cikma, SS olarak oynuyordu.Munihin en buyuk hatasi Gnabry gibi kiraya vermedi.

Coman, munihte gecen sene seviye atladi heychkessle. lakin, tabii hala eksikleri var. al ver ve kaleyi zorlamak. cok bireysel takiliyor. gnabrynin oyunu daha olgun mesela.

bir topcu en cok kotu oynarken gelisir. bu adamin bu imkani olmadi ribery yuzunden.

dun tutuk oldugunu bende yazdim. hofenheim macinda sakatlandi, ondan dediler. cok kotu de oynasa kilidi o acti.2 kisi kapatmaya calisti. bu da takim arkadaslarina bos alan yaratti. dun olmasa munih zorlanirdi kilidi acmakta.

prime ribery seviyesine gelir mi? top teknigi ve al verlerini gelistirmesi lazim biraz daha. kaleyi daha cok dusunecek tabii.

munihin kontrollu oynamasi normal bence. her mac kritik. oyundan cok 3 puan onemli. dortmund alan bulamadigi deplasmanlarda zorlaniyor, bence puanlar kaybederler. lakin kovac hocadaki ribery ve muller sevdasi munihe de puan kaybetirir diye dusunuyorum.

bugun neler kacti. cok kontrollu basladik.ikinci toplari hep aliyorduk bir ara yalniz cogu zaman kotu kullandik.

solda saglam bir kanatla, 9la Haidarayla seviye atlariz.insallah gelecek yaz transfer donemini bu yaz gibi heba etmezler.

• Coman'ı çok severim ama prime ribery seviyesine gelmesi çok zor. Çünkü vücudu buna uygun değil. Omuzları çok geniş. Bu ister istemez top kontrolünün ve dribling inin zayıflamasına sebebiyet veriyor. Tabi bu benim düşüncem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 20 Ocak 2019; 10:20:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

xavi, katarda munih antremanina gitmis. topcularla da konusmus. kimmich, barcaya mukemmel olur demis. sonra munihte ayni seviyede, orada da basarili olur demis.

abi, bu xavi katarda top mu oynuyor, barca basin sozculugu yapip barca propagandasi mi yapiyor, cozemedim. efendi gibi antremani izle, cik git. orada barca propagandasi mi yapilir.

birisi sosyal medyada yazmis zaten tek yaptigi ya cim boyunu konusmak ya barcayi ovmek diye.
    Topçuların kulübünü düşünmesi güzel bir şey de bunu Münih kampında yapması terbiyesizlik.

• Falk, Bremen'in marco friedl ın bonservisini almak istediğini söylemiş.

• Schulz, maçtan sonra coman'dan helallik istemiş, çocuğu ilk maçta sakatladığı için

• quote:

Coman'ı çok severim ama prime ribery seviyesine gelmesi çok zor. Çünkü vücudu buna uygun değil. Omuzları çok geniş. Bu ister istemez top kontrolünün ve dribling inin zayıflamasına sebebiyet veriyor. Tabi bu benim düşüncem.
    katiliyorum lakin riberyden daha kuvvetli ve hizli.surasi da var, ribery o yasta ya gsde ya marsilyada oynuyordu.

top teknigini gelistiriyor. biraz daha iyi olmasi lazim.

2 kisi kapatiyor cogu zaman. bunu da al ver yaparak daha cok takim oyununa dahil olarak kaleyi daha cok zorlayarak ustesinden gelebilir.

ben mesela kanatlarin top teknigini cok gelistirip 10 numaraya evrilmelerine karsiyim. topla cok oynamalari sebebiyle takimin hizini yavaslatiyorlar.

• quote:

Falk, Bremen'in marco friedl ın bonservisini almak istediğini söylemiş.
    bu sene oynatmiyorlar pek.

• Ancelotti reyiz bayerndeyken naby keita'yı istedim Rummenigge görüşeceğini söyledi, Leipzig'deyken inanılmazdı, demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 20 Ocak 2019; 21:11:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

bu sene oynatmiyorlar pek.

Alıntıları Göster
    Aynen 4 maçta oynamış sadece bir tanesi Pokal maçı. Yine de bundesliga seviyesi görmüş oluyor topçular bence 4.ligde oynamalarından dsha iyi her türlü.

• quote:

Ancelotti reyiz bayerndeyken naby keita'yı istedim Rummenigge görüşeceğini söyledi, Leipzig'deyken inanılmazdı, demiş.
    munih zaten onu aliyordu.anlasmislar lakin tolissoyu alinca vazgecmek zorunda kalmislar.

goretzkayla anlasmislar, schalke o yaz birakmamis.munihte tolissoyu almak zorunda kalmis.yani schalke yuzunden goretzka ve keita yerine goretzka ve tolisso olmus.

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.