Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

En cok da seni ozlemistim banli gunlerimde geiger reyiz
    bende seni ozledim. sensiz forum cekilmiyor abi ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

aslında münih'e gareth bale çok iyi gider. tam olmadı real'de. mühih'de gayet iyi oynar 4-5 sezon.
    hep sakat o da.

• Bizim icin en uygunu Mbappeydi aslinda. Ne yazikki gecen yil, o parayi harcayacak lüksümüz yoktu. PSGnin fabrikasyon sponsorlarinin indirilecegi konusuluyor. Belki bir sansimiz olabilir. Mbappeyi Comanla birlikte gercekten izlemeyi cok isterdim. Yasina göre, cok fazla zeki ve yetenekli olmasinin disinda, tam ihtiyacimiz olan profile sahip. PSGye göre daha yaratici ve pas kalitesi daha yüksek bir takima sahibiz, Mbappe de kendini daha fazla gösterebilirdi, en azindan daha iyi sartlara sahip olabilirdi.
  • Arkadaşlar yeni formalarımız çıkmış çok kararsız kaldım acaba yenisini mi alsam yoksa çizgili mi
  • rummennige reis lewandowskiyi kontratini tamamlayacak demis.

munih, bavyera basbakaninin yemin torenine mi ne gitmis. tam olarak anlayamadim. siyasetle cok yakin munih. bunu bilmiyordum.

• Dybala efsane olur bu takima. Lewa giderse en iyi alternatif dybaladir. Griezman eger alinabilirse o zaman griezman derim ama suanda en iyisi dybala gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

Dybala efsane olur bu takima. Lewa giderse en iyi alternatif dybaladir. Griezman eger alinabilirse o zaman griezman derim ama suanda en iyisi dybala gibi.
    lewandowski kaliyor dedi munih yonetimi

lewandowski santrafor, dybala ve griezman forvet arkasi.

griezmann kontra atak takiminda forvet oynadi bir sure.

munihin ihtiyaclari,

saglam bir sag kanat ve Gnabry.

thiagoya iyi bir yedek. o olmadiginda ortasaha cokuo.

ortasahaya sert, top tutan, hizli, calim atan, pas yapan bir 6-8numara.goretzka bu isi yapabilir.

sonra, mulleri gonder, dybalayi cilek olarak al. o zaman cok iyi olur.

• Kanata di maria iyi gider.

Ya da draxler. Gerci draxleri oos diye biliyorum.

Sanches en son kiralikti onun durumu nasil?

Bir de sen bilirsin bu sene olmasi beklenen transferler neler? Morata-juve yi biliyorum.bi.

• quote:

Kanata di maria iyi gider.

Bir de sen bilirsin bu sene olmasi beklenen transferler neler? Morata-juve yi biliyorum.bi.
    draxler munihe olmaz. mulleri gonderip alirlarsa sahane olur yanliz. 8de oynar, forvet arkasi oynar, kanatlarda oynar.di maria da agirlasti. munih 30 yasinda topcuyu 11e almaz. hizli, iyi adam eksilten, skorer ters ayakli kanat lazim.malcom, bailey olur.

o sanchesten bir sey olmaz. o para yandi artik. 2 sene once yeni davids diyorlardi, sahada yuruyor adam. sanchesi ancak pep, nagelsman gibi hocalar yetistirebilirdi.ancelotti bitirdi. birde gidip onun yardimci hocasina kiralik verdiler.

transfer haberi olunca yazarim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 10 Mayıs 2018; 11:19:35 >

• gnabryi nagelsmana verdiler, ne hale getirdi. almanyanin en iyi kanadi diyorlardu yorumcular gecen hoffenheim macinda.

munihe cok mac kazandirir gnabry.

• -Bazen bu yönetimin beyni mi duruyor, veya ben bunlarin ne ictigini cok merak ediyorum. Oyuncu satislarindan 80+milyon civari bir rakam gelecek. Bir transfer döneminde, 250+ milyon avro harcayacak finansal gücümüz var. Bunlar gidip, Robberyle sözlesme yeniliyor. İcimden sürekli siz nasil manyaksiniz? demek geciyor. Teknik olarak, bu eylemin herhangi bir mantikli aciklamasi yok. Oyuncular, produr, her zaman kendi cikarini maksimize etmeye calisir. Bu yüzden, bu konuda romantik olmaya gerek yok. Ne kadar rotasyon icin düsünülüyor olsalar da, takimdaki rolleri ve süreleri azaltilacak olsa da, bu eylemin mantikli bir aciklamasi yok. Coman ve Gnabry/yapilacak transfer, asla yeterli olmaz ve Robbery, Müllerin kanatta alacagi süreyi ciddi oranda azaltmaz, dolasiyla, kanat rotasyonundaki sorun devam ediyor olacak. Ne güzel kurtuluyorduk, Jupp, bunlarin kalmasi icin herseyi yapti.

-Robben neyse de, Ribery ve Müller, sezon boyu hicbir sey yapmasalar, yine kalmak isterler. Utanma denen bir kelime sözlüklerinde yok cünkü. Aslinda bizim palyaco ve Ribery cöpünden bir sekilde kurtulmamiz gerekiyordu. Özellikle palyacadodan. Sahada yürüyor, Ne azim, ne kararlilik, ne de liderlik gösteriyor, Saha disinda örnek oyuncu aciklamalari yapiyor.

• stutgart 4-1 onde. dakika 57 daha.

• stutgart avrupa ligine gidiyormus. tayfun hoca sov yapiyor. kume dusme hattindan aldi, avrupaya goturdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

stutgart avrupa ligine gidiyormus. tayfun hoca sov yapiyor. kume dusme hattindan aldi, avrupaya goturdu.
    Kupayı Bayern alırsa gidecek.
  • yaban arısı Y kullanıcısına yanıt
    alsın ayıptır :D

• quote:

Orijinalden alıntı: AlcyoneAlex

-Bazen bu yönetimin beyni mi duruyor, veya ben bunlarin ne ictigini cok merak ediyorum. Oyuncu satislarindan 80+milyon civari bir rakam gelecek. Bir transfer döneminde, 250+ milyon avro harcayacak finansal gücümüz var. Bunlar gidip, Robberyle sözlesme yeniliyor. İcimden sürekli siz nasil manyaksiniz? demek geciyor. Teknik olarak, bu eylemin herhangi bir mantikli aciklamasi yok. Oyuncular, produr, her zaman kendi cikarini maksimize etmeye calisir. Bu yüzden, bu konuda romantik olmaya gerek yok. Ne kadar rotasyon icin düsünülüyor olsalar da, takimdaki rolleri ve süreleri azaltilacak olsa da, bu eylemin mantikli bir aciklamasi yok. Coman ve Gnabry/yapilacak transfer, asla yeterli olmaz ve Robbery, Müllerin kanatta alacagi süreyi ciddi oranda azaltmaz, dolasiyla, kanat rotasyonundaki sorun devam ediyor olacak. Ne güzel kurtuluyorduk, Jupp, bunlarin kalmasi icin herseyi yapti.

-Robben neyse de, Ribery ve Müller, sezon boyu hicbir sey yapmasalar, yine kalmak isterler. Utanma denen bir kelime sözlüklerinde yok cünkü. Aslinda bizim palyaco ve Ribery cöpünden bir sekilde kurtulmamiz gerekiyordu. Özellikle palyacadodan. Sahada yürüyor, Ne azim, ne kararlilik, ne de liderlik gösteriyor, Saha disinda örnek oyuncu aciklamalari yapiyor.
    Hocam yeni formayı gördünüz mü bu seneki çizgiliyi mi alsam yenisini mi çok kararsızım

• munih baileye 60 teklif etmis bayer leverkusen 100 istiomus.

rummenigge reis, izliyoruz, buyuk transfer olabilir demis. bu biraz yapacagiz lakin elimiz rahat aciklamasi.Sanches donuyormus. kovac eski haline getirecek demis rummenigge.

munih scoutlari thauvini izlemis uefa finalinde, scoutlarin basi ve bir scout daha. devre arasinda cikmislar.

vidal ve rudynin ayrilip ayrilmayscagini sormuslar, bu luks. paraya ihtiyacimiz yok, yine de ikisi hakkinda

her sey olabilir demis.

rudyi schalke istio.

• quote:

Kanata di maria iyi gider.

Sanches dedin, Sanches Munihe donuyor.

• Kovac'a kupayı vermişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Kovac'a kupayı vermişler.
    Stutgart'a diss attı Bayern avrupa mavrupa yok size.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.