Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Madrid'i tebrik etmek lazim bence fazlasiyla hak ettiler kupayi...

Önemli olan ama sampiyonlar ligi zaten.

Kac yil sonra yendi bizi Real Madrid bi de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: senfield25

valla barcelona sezon başındaki barcelona değil ... realmadrid ile yapılacak deplasman maçlarını kaybedeceğini düşünüyorum barcelonanın ... umarım yanılırım ...bu sefer favori barcelona değil ....

• quote:

Orijinalden alıntı: Andrés Iniesta

Madrid'i tebrik etmek lazim bence fazlasiyla hak ettiler kupayi...

Önemli olan ama sampiyonlar ligi zaten.

Kac yil sonra yendi bizi Real Madrid bi de...

Aynen katılıyorum.
  • Offfff ulan offfffffff
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Username-

Offfff ulan offfffffff

Sakin be abi.Ben pek takmadım açıkcası.Tabi ki önemli kral kupası ama bana göre en önemli iki maç oynanmayan maçlar.Lig zaten garantiydi , kupa da pek önemli değil bence.Realin kupaya daha ihtiyacı vardı.Hem bu yenilgi bizim katalanları hırslandıracaktır , rahat olun.

Edit:Bu arada imzanı çaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St.Rendroy -- 21 Nisan 2011; 19:42:33 >
  • Dediklerin doğru ama Madridli arkadaşlarıma uyuz oldum gün boyu dalga geçtiler benle Tabi çal senin olsun
  • quote:

Dediklerin doğru ama Madridli arkadaşlarıma uyuz oldum gün boyu dalga geçtiler benle Tabi çal senin olsun

Doğal onların şuan sevinmeleri.Sevinçten kupayı bile düşürmüşler

Yerin dibine soktuk 3 senedir ,hafif ayaklandılar doğaldır mutluluk.Umarım geçici olur bu

• quote:

Dediklerin doğru ama Madridli arkadaşlarıma uyuz oldum gün boyu dalga geçtiler benle Tabi çal senin olsun

En azından 5-0'daki gibi dalga geçememişlerdir.Onuda düşün yani 1-0 sonuçta.5-0'ın ertesi günü neler çekmiştim hatırlamak bile istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beefcake

quote:

En azından 5-0'daki gibi dalga geçememişlerdir.Onuda düşün yani 1-0 sonuçta.5-0'ın ertesi günü neler çekmiştim hatırlamak bile istemiyorum

Neredeyse 5-0'daki kadar geçtiler Ama bende kaşındım yani maçtan önce 5 atacaz gibi söylemler, facebook'tan 5-0'lık maçın linkini atmalar falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galifianakis -- 21 Nisan 2011; 23:09:32 >

• david villa ve pedronun formsuzluğu bizi yaktı..yedektende girecek 1 tane adam gibi oyuncu yok..
    sampiyonlar liginde isallah intikamımızı en acı sekilde alır reali kupa dısına iteriz
  • Mourinho'nun oynattığı sisteme uyuz oldum ama maç sonrası açıklamasında " Ben kupa kazanan biriyim " diyerek açıklama yapması hoşuma gitti.

Barca'nın transfer yapması lazım. Arda'nın iyi hali Pedro'yu keser.
  • Villa ve Pedro harbiden çok formsuzlar.Hele Villa tüm topları eziyor.Organizasyonları bitiriyor felan.Çok sıkıntı çekiyoruz onun yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

Mourinho'nun oynattığı sisteme uyuz oldum ama maç sonrası açıklamasında " Ben kupa kazanan biriyim " diyerek açıklama yapması hoşuma gitti.

Barca'nın transfer yapması lazım. Arda'nın iyi hali Pedro'yu keser.

Sol kanat ve Sol bek lazım.
  • böyle giderse seneye real şampiyon olur bizim kadroda iyi olmayan oyuncular var transfer şart ta villa ile pedro nun yerıne kımı alabilirizki?
  • Ya Villa ve Pedro hep öyle oynamayacaklar sonuçta ama bizim şöyle de bir sorunumuz var ; kulübede sonradan girip oyunu değiştirecek birisi yok.
  • Futbol malesef bu işte ki futbolu güzel yapan da bu. Daha birkaç ay öncesine kadar uzay takımı barcelona gelmiş geçmiş en iyi takım barcelona diyenler bugün barcelonanın eksikleri olduğunu düşünmeye başladılar. Hiçbir zaman en iyi diye bir şey yok. Ha bence barcelona yeryüzünde kurulmuş en iyi takım ama mourinho gibi bir adamı malesef geçemiyorlar ki geçmeleri taraftarı değilim ve geçebileceklerini de düşünmüyorum. Bakalım şampiyonlar liginde ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: injection

Futbol malesef bu işte ki futbolu güzel yapan da bu. Daha birkaç ay öncesine kadar uzay takımı barcelona gelmiş geçmiş en iyi takım barcelona diyenler bugün barcelonanın eksikleri olduğunu düşünmeye başladılar. Hiçbir zaman en iyi diye bir şey yok. Ha bence barcelona yeryüzünde kurulmuş en iyi takım ama mourinho gibi bir adamı malesef geçemiyorlar ki geçmeleri taraftarı değilim ve geçebileceklerini de düşünmüyorum. Bakalım şampiyonlar liginde ne olacak.

Ben sezon başından beri eksikleri olduğunu düşünüyordum,Pedro,Busquets,Adriano gibi oyuncular Barcelona'da oynamayı haketmiyor ayrıca St.Rendroy'un dediği gibi kaliteli 2-3 yedekte lazım.
  • Maç saat 9 da beyler.
  • Kardeşime İspanya'dan forma geldi merak eden olursa ss koyabilirim.
  • Guardiola real dan korkmuş beyler

Messi xavi iniesta yedek...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.