Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12821283128412851286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: filojistoN

Son 20 dakikada oynanan futbol bizim ligin tamamına yeterdi.

aynen gs-fb maçını izledikten sonra bu maçı izledim,
    aradaki fark anlatılmaz görülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

bu dünyanın kralı benim dedi ve formayı santiago bernabau tribünlerine açtı

helal olsun büyük futbolcu,onu şu zamanda izlemek büyük keyif ve şans

ronaldo gibisi 3-5-7 senede bir gelir ama messi zor gelir arkadaşlar

Ronaldo'nun oyun tarzında futbolcu bulmak kolay çünkü adamın en önemli özelliği güçlü fiziği ama messi seninde dediğin gibi değişik bir oyuncu adam zeki adam saha ölçüyor biçiyor nokta atışı pas yapıyor ronaldo=kas messi=zeka
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club
  • Hahaha

Messi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: instance

Ronaldo maçta pek bişe yapamadı

Ronaldo maç kazandırır ama maç alamaz, messi gibi adamlar gelir orta sahadan topu alır oyunu yönetir orkestra şefi gibi,ronaldo ise rakip ceza sahası içinde topla buluşursa atar ,ama adam yüzde 90ını atıyor onu da söyleyelim yani
  • önemli olan bulduğunu atmak değil sorumluluk almak çaba sarfetmek ronaldo gibi ilerde top beklemek değil maçada sıçtı ronaldo bu arada
  • Bu geceki Barcelona - Real Madrid maçını izleyenlerin Türkiye liginin neden izlenmemesi gereken bir lig olduğunu anlamış olmaları gerekir....
    FOREVER BARCA..........
  • messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • Hem maçı çevirdi hem herşey bitti denilirken 500. Golünü reale karşı attı hem de formayı santiago bernebau tribünlerine açtı var mı ötesi? yok böyle bir senaryo ya

• Adam buraların ağası benim dedi o formayı öyle tuttu ya o an 80k halacı resmen kral sensin bakışı attılar adama Adam ağır efsane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

Gönderdiği mesaj malum

• beşiktaşlıyım beşiktaş kazanmış kadar sevindim ne yalan söyleyeyim real çok antipatik geliyor bana adamları sevemiyorum
  • Allahtan arda felan girmedi sıçardı felan derdi bak messi sen biliyorsun sen en iyisisin derdi adamın tepe iyice atardı maazallah
  • quote:

Bu anı yıllarca unutamam artık hem de 500. golü reali yıkan gol oldu hatta barçanın şampiyonluk yarışında tutunma golüdür bu gol

• Santiago BernaLeo
  • quote:

Orijinalden alıntı: cebeshasoniki

quote:

Orijinalden alıntı: instance

Ronaldo maçta pek bişe yapamadı

Ronaldo maç kazandırır ama maç alamaz, messi gibi adamlar gelir orta sahadan topu alır oyunu yönetir orkestra şefi gibi,ronaldo ise rakip ceza sahası içinde topla buluşursa atar ,ama adam yüzde 90ını atıyor onu da söyleyelim yani

2metreden kalenin üstüne attı ya artık o aran %60 a düştü bu saatten sonra Just a "Penaldo"
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Allahtan arda felan girmedi sıçardı felan derdi bak messi sen biliyorsun sen en iyisisin derdi adamın tepe iyice atardı maazallah

• quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

bu real bayern'i nasıl yendi bu futbolla

Hakemle yendi. Hakem bariz kırmızıyı reale göstermedi, döndü vidale gösterdi. Bu maçta yardım alamadı. Yoksa 5 atardı:)

Bu maçta da hakem yardımını fazlasıyla aldı aslında casemironun Messi ye yaptığı hareket kırmızı kart getiriyodu hakem atladı yoksa maç çok önceden bitmişti

• messi'yi dünya gözüyle izlediğim için çok şanslıyım
  • 
Sayfa: önceki 12821283128412851286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.