Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44.513
Cevap
64
Favori
1.485.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kırarım Boynuzunu İblis -- 23 Temmuz 2022; 9:23:0 >

• Arkadaşlar kusura bakmazsanız şunu söylemeden edemeyeceğim,yahu yorumlara baktımda acaba ispanyolların arasına mı geldim dedim ama herkes türkçe konuşuyor,hadi bir takıma sempati duyarsın anlarımda biz bu sene şampiyon olamazsak suarezden bilirim , hakem bize çok haksızlık yaptı bla bla.. arkadaşım adamlar taksa tamam yine bi derece mantıklı ama adamların umurundada değilsiniz(barcelona ve ispanyolların) adamlar sizin kültürünüze ve size en ufak bi saygı duymuyorlarken bu bizler falan çok acınası geldi,neden derseniz sana gram değer vermeyen bi kızı zorla sahiplenmek yada seni takmayan birine bişey anlatmak gibi bişey bence,ağır olacak ama özenti de değil bildiğin eziklik geldi bana , sözüm kimseye yönelik değildir,polemiğe girme niyetindede değilim fakat duygularımı paylşmak istedim sizinle ,buarada şampiyon olursanız türkiye ye bekleriz arada gelin ülkemiz güzeldir
    Yillarca Xavi, Iniesta, Ronaldinho, Guardiola falan diyip durdular. Yok Messi onlarsiz bir hicmis yok Messi baska ligde oynayamazmis yok Messi Guardiola sisteminin meyvesiymis falan filan.

Herkes bu aksam gordu ki bu adam tek basina bir takim. Hic kimseye ve hic bir seye ihtiyaci yok. Sadece topu ona verin ve oda yapmak istesin. Bu adam futbol oynamak istediginde yapamayacagi hicbir sey yok.

Bir daha bu adami Maradona ya da Pele'yle falan kiyaslayacak biri olursa agzina kureknen fururum.

Beyler ciddiyim sırf gol atıyor diye ve siz barcelona'yı sevmiyorsunuz diye ronaldo messi'den iyi olamaz. Göz var nizam var. Hadi istatistik desek messi önde oyuna katkı desek messi önde oyun görüşü-pas desek yine messi önde. Messi'den sonra en iyi futbolcu kesinlikle ronaldo buna kimsenin bir şey dediği yok. Bu adam buraya çürüyecek vücüdunun içindeki saf yetenekle geldi. Allah vergisi bir yetenek var adamda. Çıkarın o at gözlüklerini. İki senedir her konuşmada dedim madrid'in hali barca'dan iyi diye fakat messi'yi dünyanın en iyi futbolcusu unvanından etmez. Gelmiş geçmiş en iyi futbolcuyu size izlettiğiniz için barcelonaya teşekkür etmelisiniz.
    Bir spor klübünü sevmen için illa bi toplumsal /milliyet bağı olması gerekmez. Barcaelona ,Real Madrid ve Manchester Uniited dünyanın her yerinde taraftarlara sahiptir .

Sana gram değer vermeyen demişsin de , acaba sen galatasaray /fenerbahçe/beşiktaş localarına bir Türk vatandaşı olarak girebilir misin ? Kapıdan kovarlar seni .

Türk futbol klüpleri sana nasıl bi değer veriyor bi açıkla da öğrenelim .

Milliyetçilik/vatanseverlikle sporseverliği karıştırma .Bu forumda yıllardır Türkçülük yaptığım için uzaklaştırma aldım ,hala da alıyorum . Bu futbol muhabbetleri işin geyiği ,ben buradaki birçok yabancı takımı tutan arkdaşların da vatanını sevdiğini bilirim . .Bu bölümde takılan arkadaşlar da genelde +18 oluyor ,özentilik falan yok kafan rahat olsun
  • direk 1 numaraya yaz
  • Benide yaz
  • Barça Kıraathanesi olacaksa beni de ekleyin.
  • Benide yaz.
  • böyle bir konu var ama güncel değil konuyu açan arkataşta artık foruma girmiyor.Buradan devam edebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Barça Kıraathanesi olacaksa beni de ekleyin.

Olmaz mı

Herkesi yazdım
  • Onur üyesi yap Eray
  • Bensiz olmaz
  • yaz hocam benide.

çevremde herkes madrid i tutuyor.mesela bu seneki ilk maçı 8 madridli ile birlikte izledim.sadece 1 arkadaşım daha barcayı tutuyor.

tabi zevki başka oluyor haliyle
  • Ekle FORZA BARÇA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLasper -- 9 Nisan 2011; 1:13:57 >
  • Beyler sayfada ufak tefek düzenlemeler yapıyorum.Nicklerinizin yanına yazmamı istediğiniz özel birşeyler varsa söyleyin yazarız

@Revival hocam tamamdır onur üyeliğin

@T®an©e Addi©T Benimde etrafımda 1 tane Madridli var.Bende neredeyse hiç zevk alamıyorum
  • yarın çok süper imza yapıcam şimdi yatıyorum iyi geceler beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

yarın çok süper imza yapıcam şimdi yatıyorum iyi geceler beyler

Bekliyoruz

İyi geceler .
  • Ulee Barcelona Fan Club konusu vardı zaten buna gerek yoktu.Ama size kalmış tabi

Bu arada umarım buraya gelip sabote etmez bazı kendini bilmezler

Bunun dışında...

Önümüzdeki haftadan itibaren 1 ay boyunca El Classico izleyeceğiz,bakalım neler olacak.

Bu arada Barcelona Forum Türkiye : www.fcbarcelonaturkiye.com

Barcelona resmi sitesi: http://www.fcbarcelona.com/web/

Siteden aylık ücretsiz Barcelona Gazetesi ne üye olabilirsiniz.

Bu arada şundan da eminim ki aranızda en fanatik Barcelonalı da benimdir Herhangi bir arkadaşıma sorsanız hangi takımı tutuyor diye Barcelona der

P.S:İspanyolca hocamın adının David Villa olması,tip olarak Iniesta ya ,oyun olarak Xavi ye benzemesi acaba kaderin bir oyunu mudur

Fontas için de çok iyi oyuncu olacak diyip duruyor

P.S.II :Beni 0 numaraya yaz hacı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeasme -- 9 Nisan 2011; 2:31:48 >
  • Hocam ben diğer fan clubı bulamadım bir arkadaş da vardı hatırlıyorum ama kurucusu foruma girmiyor devam edelim burdan dedi bende kurdum.Sorun olmaz heralde yeni konu iyidir hem.

Senin El Clasico için para biriktirdiğini biliyorum zaten.

Bu arada sabote konusunda diğer konular gibi maç konusu değil burası.Tabi ki goller sevinebiliriz ama daha çok genel yorumlar , maç sonrası yorumları felan burada paylaşırız.Diğer takım taraftarlarının gelip burada kötü bir yorumda bulunacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St.Rendroy -- 9 Nisan 2011; 2:43:47 >
  • Keşke kullanıcı adını yansıtabilsen sayın ''Normal İnsan''
  • Beni de ekle.
  • yekialem denen Barcelona düşmanı başlattı,Normal İnsan devam ettirdi,Fallout 3 gelir ters bişey söyler şimdi.Anca bu şekilde uğraşabiliyolar zaten

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.