Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (400. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44.513
Cevap
64
Favori
1.485.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ama çok heyecanlıyız. Büyük bir maç olur umarım
  • Çok zevkli maç olacak
    Sizce Pep Guardiola hangi takımı destekler? (Bunu asla öğrenemeyiz ama tahmin edebiliriz )
  • Keşke Barça- Dortmund olsaydı. Ben Bayern - Barça eşleşmesini finalde istiyordum.

Neyse inşallah ilk maçta avantajlı bir skor elde ederiz bence 2-1 alırız diye düşünüyorum. Ama Bayern Münih çok zorlu bir rakip.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

Çok uzun bir zaman sonra Barcelona'nın favori olmadığı bir ŞL eşleşmesi göreceğiz. Favori olmadığı derken turu geçemez anlamında değil. Bayern bu sezon şimdiye kadar daha iyi oynayarak geldi. %45-48 Barcelona, %52-55 Bayern derim. Barcelona'nın turu alması ağırlıklı olarak Messi'ye bağlı yalnız. Messi'den başka üretken gol ayağı yok gibi Barça'nın çünkü. Bayern'de ise öyle bir sorun yok. Bayern bu sezon ŞL'de 22 gol attı, bunları tam 10 farklı oyuncu attı. Bir de Bayern ŞL'de bu sezon kalesine en az şut çekilen takımdı son 8e ve son 4e kalmış takımlarda. Barcelona'nın tur umutları Messi ve Iniesta'da olacak.

Hocam şut sorun değil. Zaten bizimkiler şut çekmiyor
    Bunlar Chelsea gibide kapanmazlar zaten.
  • UEFA Cempıyns Lig maceramızın sonuna geldik, yapımda ve yayında emeği geçenin..
  • Messi olmayınca pas kalitesi, oyun hızı, pozisyona girme oranı, ön tarafta baskı tamamen düşüyor.Pozisyon bulmamızin en büyük sebebi messi.Top onun ayağına geldiği zaman rakip takım oyunaları 2,3 oyuncuyla messiyi markaja almaya çalışıyorlar ve barçalı diğer oyuncular boşta kalıyor buyüzdende daha kolay pozisyon buluyoruz.Önümüzdeki sezon neymar takımızda oynarsa barcelona dünya futboluna tamamen ambargoyu koyar üstünede barcelona damgasını yapıştırır.
  • Bayern'li Pizarronun attığı tweet : "If you want to be the best, you have to beat the best!
  • Büyük ihtimalle Bayen turu geçecek. Panzer lakabını bu sezon sonuna kadar yaşatıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Büyük ihtimalle Bayen turu geçecek. Panzer lakabını bu sezon sonuna kadar yaşatıyorlar.

Barcelona yenilse de üzülmem ama umarım maçlar seyir zevki açısından iyi geçer.

Hak eden kazansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Çok zevkli maç olacak
    Sizce Pep Guardiola hangi takımı destekler? (Bunu asla öğrenemeyiz ama tahmin edebiliriz )

tabiki barçayı destekleyecek. dortmund tdsi, bayern tdsi eminim pepe barça hakkında soru soracak demiş ancak ben pepin ne tüyo ne bişi vereceğini düşünmüyorum. zirve zaten cl kupası ve barçayı geçerse kupa gelir ve pepin gelme amacı yarım kalır bi nevi. pep kendi almak ister. ikincisi bana barcayı neden sevdiğimi soruyolar, çünkü insanın evini sevmesinden daha doğal bi şey olamaz demişti. pep kelek yapmaz barçaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEUS__ -- 12 Nisan 2013; 22:33:32 >
  • önceki turlarda, olimpiyatlarda 100m finali öncesi elemelerinde rölantide koşan usain bolt gibiydi fc barcelona. kendine yetecek kadar oynadı ve turları geçti. fc barcelona'nın bu sezonki performansını referans almayı isteyenler 4-0 'lık milan maçına bakabilirler. bayern münih eşleşmesine gelirsek, zor kura, ancak fc barcelona için dortmund ve madrid kadar ters bir takım değil bayern. fakat bana göre yine de tur şansları 50-50 gibi.
  • Zor bir kura oldu Bayern.Gerçi kolay kura yok orası ayrı.Çok güzel maç olacağı kesin.Umarım finale kalır Barca.
  • Barca ile Madrid finale çıkacak. bu almanlar tutamaz ispanyolları
  • Yarinki macta messi yokmus.

• quote:

Orijinalden alıntı: transverse

Yarinki macta messi yokmus.
    Oynamasın zaten. Bu aralıkta biraz daha dinlenip, sakatlıktan tam olarak kurtulması daha iyi olacaktır.
  • quote:

Barcelona'dan yapılan resmi kadro açıklamasında aynı zamanda takımın diğer önemli oyuncuları Jordi Alba, Sergio Busquets ve Andres Iniesta'nın da kadroda yer almadığı dile getirildi.

http://www.goal.com/tr/news/445/ispanya/2013/04/13/3900214/messi-kadroya-al%C4%B1nmad%C4%B1?source=breakingnews&ICID=HP_BN_1
  • Bayern çok gol atabilir. Bu bakımdan Messi'nin iyice iyileşip çıkması daha iyi olur Bayern'e karşı. Messi toplamda 2-3 gol atmalı ki Barça turu geçsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

Bayern çok gol atabilir. Bu bakımdan Messi'nin iyice iyileşip çıkması daha iyi olur Bayern'e karşı. Messi toplamda 2-3 gol atmalı ki Barça turu geçsin.

aynen bol taneli olsun
  • Barcelona ilk maçta avantajlı bir skor alacaktır

• Live Soccer uygulamasına göre:

Barcelona ve Bayern Munih en son 27 Temmuz 2011 de maç yapmış ve Barça 2-0 almış Tabii ne maçı olduğu yazmıyor.

• 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.