Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

zidane lı figolu raul lu madrid olsa şimdiki barcelona 'yı rahat yenerdi bence.

Şuana kadarki en güçlüyü kadroyu getir yine yenemez. Barça futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi takımı. Bir daha izleyemeceğiz belkide böylesini.

89-90 Sacchi'nin Milan'ı Guardiola'nın Barcelona'sına her türlü basar diyerek konudan ayrılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerokutan

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

barça mı halen

maça gelmiş İsrail li olamaz mı adam gelirken bayrağınıda koymustur sanki barca yönetimi koycak israil bayrağını
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnToucheD_

quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

quote:

Bu golü unatabilen var mı?

Onu unuttuk da bunları unutmadık:

Tokat gibi cevap.

Saksıya fesliğen gibi oturturum anlamıda çıkar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

zidane lı figolu raul lu madrid olsa şimdiki barcelona 'yı rahat yenerdi bence.

Şuana kadarki en güçlüyü kadroyu getir yine yenemez. Barça futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi takımı. Bir daha izleyemeceğiz belkide böylesini.

merak ediyorum ne içiyorsun da kafa yapıyor bu kadar ? gül gül öldürüyorsun beni gelmiş geçmiş en iyi takım dediğine 7 puan attık biz noluyoruz şimdi uzayın en iyi takımı mı? bence sizin şu an yapmanız gereken bu : .

• Beyler sakin olun biz 6 kupayla sezonu kapatırken adamlar kupa saplarıyla oynadı 3 yılda elle tutulur başarıları yok gariplerimin. Şimdi daha garanti olmayan bi kupaya sevinmeye başladılar normal sevinsinler bir dahaki El Clasico'ya kadar yazarlar yazarlar, sonra susarlar çekeceğiz bunları napalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Campeón -- 30 Ocak 2012; 14:25:01 >
  • madrid puan kayıplarında bazı barcalı dostlarımız madrid konusundan çıkmadığı için, şimdi buradaki madridlilere birşey demeye yüz bulamıyorum.
    Vaudeville ye bu alanda saygı duyarım. Bizim konumuzla uğraşmaz, kendisi tutar takımını, kendi konusunda gezer. Ben dahil herkes böyle olabilse keşke.
    Edit: len şu 5800 dokunmatiğine hastayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noel Gallagher -- 30 Ocak 2012; 14:30:10 >
  • Bu arada aksam size bi suprizim olucak.

Nou Campi gecen mayis ayinda ziyaret etmistim.

o 6 kupa ile resmim var.

Nou Campin icinden, stadin koridorlarindna filan resim istiyosaniz koyabilirim konuya.

Spikerlerin sunum yaptigi yerleride cektim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Hobbit
    madris puan kayıplarında bazı barcalı sostlaımız madrid konusundan çıkmadığı için, şimdi buradaki madridlilere birşey demeye yüz bulamıyorum.
    Vaudeville ye bu alanda saygı duyarım. Bizim konumuzla uğraşmaz, kendisi tutar takımını, kendi konusunda gezer. Bwn shil herkes böyle olabilse keşke.

Herşeyin başı o sen ne diyorsun? Yada benimle sürekli tartışmak istiyor her mesajıma alıntıyı yapıştırıyor

Gerçi sözüm yok hakları gülüp eğlensinlerde dozunu kaçırmadan. Yalnız malum üyemiz konuya dalmış bize pkklı sıfatı yapıştıran. Hala nasıl forumda, nasıl aranızda anlamıyorum. O çocuk hariç herkese sonsuz saygım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Bu arada aksam size bi suprizim olucak.

o 6 kupa ile resmim var.

Nou Campin icinden, stadin koridorlarindna filan resim istiyosaniz koyabilirim konuya.

Aramızda gizli Barçalı var.
  • quote:

quote:

o 6 kupa ile resmim var.

Ahahaha

evet Barcelona ve Madride gittim gecen mayis ayinda.

Barcelona stadini gezdim. 1-2 saat kaldim.

Madrid stadinin icine giremedim. Esim YETER ispanyaya geldik 6 gun 1 stada gittik ne 2. stadi dedi.

Bizde alisveris yapmaya gittik

Sunu soyliyim. Mac OLMASA bile yolu dusen stadi gezmeli. Saka gibi bir atmosfer. Guzel bir tur yapmislar. Detayli bir sekilde aksam eve gidince resimleri koyarim. Aylardir var aklima gelmedi hic.

• quote:

quote:

quote:

o 6 kupa ile resmim var.

Ahahaha

Madrid stadinin icine giremedim. Esim YETER ispanyaya geldik 6 gun 1 stada gittik ne 2. stadi dedi.

Sunu soyliyim. Mac OLMASA bile yolu dusen stadi gezmeli. Saka gibi bir atmosfer. Guzel bir tur yapmislar. Detayli bir sekilde aksam eve gidince resimleri koyarim. Aylardir var aklima gelmedi hic.

Canım çekti akşam İspanya'ya uçasım var.

Madrid'den daha güzel bir yer Barcelona. Kıyı kenti, turist falan bol. Şaka bi yana futbolla ilgilenen herkesin yolu düştüğü yerdeki tarihi ve büyük bir klübe ait her stadı gezmesi lazım zaten. Kültür ve bilgi açısından herşeyden önce. Neyse bekliyoruz resimleri.

• quote:

quote:

quote:

quote:

o 6 kupa ile resmim var.

Ahahaha

Canım çekti akşam İspanya'ya uçasım var.

Madrid'den daha güzel bir yer Barcelona. Kıyı kenti, turist falan bol. Şaka bi yana futbolla ilgilenen herkesin yolu düştüğü yerdeki tarihi ve büyük bir klübe ait her stadı gezmesi lazım zaten. Kültür ve bilgi açısından herşeyden önce. Neyse bekliyoruz resimleri.

Kesinlikle katiliyorum.

Ben Madridide sevmistim ama Barcelona cok daha sicak bir yer. Insanlarida oyle. Resimler geliyo birazdan. Isyerinde ki laptopumda varmis resimler.

• Mayis 2011 tarihinde yapmis oldugum Ispanya gezisinden NOU CAMP fotograflari.

Esimle gittik stada. 9:45 gibi sabah. Kapilar 10da acildi girdik. Resmen mac olmayan bir gun olmasina ragmen ciddi bir kalabalik vardi stada girmek istiyen. Barcelona ya ugrayan her turist zaten bi Nou Camp stadina giriyor. 10 gibi girdik. Biletimizi aldik. Kisi basi 10 euro muydu 20 euro muydu ne. Hatirliyamadim tam simdi.

Iste Muzeden bir kac estantene

Stada girerken sizi once muzeye yonlendiriyolar. Zaten karsiniza HASURT diye 2009 yilinda kazanilan 6 kupa cikiyor. Sirf bu 6 kupa icin muzede ozel bir yer yapilmis

Tek tek 2009 yilindaku kupalar (kusura bakmayin 5 tanesi var 6. resim nerede bilemiyorum)

Muzenin baska yerinden cesitli kupalar

http://img812.imageshack.us/img812/5309/dscn0263e.jpg

Messi`nin kazandigi altin ayakkabi

Barcelona logosu olan hos 2 tablo

Muzenin bu kismi bitince direk tribunlere cikiyosunuz. Orada guzel cepheden goren bir yeri resim cekmek icin cevirmisler.

Tribunlerden Estanteneler

Buradan cikinca koridorlardan asagiya dogru ilerliyosunuz.

Iste yine bir kac kupa daha

2011 Barcelona sponsorlari

Buradan sirasiyla basin toplantilarinin yapildigi, Barcelona kupa kazandiginda kupalarin basina taktim edildigi yere geciliyor. Oradanda soyunma odalarina. Soyunma odalarini tek cekmemisim. Hepsinde resmim var bu yuzden koymuyorum foruma.

Basin Toplantilarinin yapildigi oda

Soyunma odalarini gezdikten sonra maca cikis tuneline dogru ilerliyosunuz. Maca cikis tunelinin hemen basinda ufak bir kilise yapmislar ve futbolcular burada mac oncesi dualarini ediyolar

Kilise (chapel)

Burdan sonra zaten hemen koridordan basamaklari cikip stadin icine zemine giriyorsunuz. Futbolcularin her mac oncesi ciktigi yer burasi. Malesef koridorlarida tek cekmemisim. O yuzden koyamiyorum.

Maca cikis ani

Yedek klubesi

Yedek klubesinden hafif zoom lu sekilde bir kale ve kale arkasi tribun

Buradan tekrar bi sekilde yukarilara dogru ciktik ve ciktigimiz yer spikerlerin maclari anlattigi bolum. (tam olarak buraya verilen adi unuttum) Bu bolumu gezerken bir cok dilde Barcelona maclarini anlatan spikerlerin seslerini vermisler hoparlore ve cok guzel olmus.

Spikerlerin maclari anlattigi yer

En son tur bittiginde sizi cikis diye direkt olarak Barcelonanin alisveris dukkanina yonlendiriyolar. 2 katli cok cok cok buyuk bir magaza. Ne istersen var. Tequila shot bardagindan tutta istedigin forma kabana kadar. Esim bile futbol ile alakasi olmadigi halde Barcelona logolu cantadir bardakdir hepsini aldi. Hatta sabahlari cayimi Barcelona MUG lari ile iciyorum

O gun nereden baksaniz bi minimum 2-3 bin kisi rahat rahat stadi gezmistir. Stada giris ucreti olarak hadi 10 euro desek ( ki 10 eurodan fazlaydi sanirim). 3000 kisi ile carp 30.000 euro sirf stadi mac olmayan bir gunde gezmen icin klubun kazandigi para. Ki bundan daha fazla kazaniyorlar. Esas vurgunu magazalarinda yapiyolar. Her stadi gezen magazadan ciktigi icin kisi basi ortalama rahat 15-20 euro luk ivir zivir aliyor. E her 10 kisiden 1ide forma alsa dusunun. Adamlar rahat bir gunde 100.000 euro gibi bir parayi vurgun ediyolar bu sekilde. Mac yok, aktivite yok. Helal olsun. Yilda 200 gun boyle olsa 20 milyon euro eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 30 Ocak 2012; 16:51:19 >

• Mükemmel anlatmışsınız, resimler de 10 numara. Müzeden gelen geliri bilmiyordum, iyi oldu. 6 Nisan 2010'daki 4-1'lik Arsenal maçına gidecektim bende. Bilet vs herşey hazırdı. Kuzenimin hastalığı nedeniyle iptal olmuştu. Şampiyonlar Ligi tarihinin en iyi maçlarından biriydi. Messi 4 gol atmıştı. Rahat 4-5 ay evden çıkamadım psikolojim yüzünden. Bu senede gideceğimi hiç zannetmiyorum. İspanya'ya gittim ama hiç maça gidemedim. Seneye tüm Nou Camp maçlarını kaçırmamayı düşünüyorum o derece içimde biriken birşeyler var.
  • İşler rayına otursun bende gidicem Barcelonaya arkadaşlarla.Turla gidersem kaça patlar Arda?kişi başı
  • @ Jdaniels

Uzuldum cidden ne diyim. kacmayacak macmis. Ben gittigim zaman mac yoktu Barcelonada, 3 gun sonra Madride gectik fakat Madridin Tottenham maci vardi galiba oda biz Barcelonadayken oynandi gidemedik.

Az kalsin ESPANYOL macina gidecektim esim yorgundu istemedi.

Olayi anlatayim.

Barcelonada son gunumuz. Olmusuz ayaklar sismis. Otele donduk artik. Sehir merkesine metro ile 10-15 dakika bi yerde otel. Neyse. Etrafta alisveris merkezi var dediler otelden oraya gittik. biraz bakinir ve son bi yemek yeriz artik diye. Neyse dolaniyoruz. Baktim 1-2 tane ESPANYOL formali eleman. Dedim `OH BE SONUNDA ESPANYOL FORMALI BIRISINI GORDUM KOSKOCA BARCELONADA` diye. her saniye 3er 5er 10ar artmaya basladi Espanyol formali insanlar. Dedim noluyo. Adamlarin bulusmasi falan mi var diye. Esimdede Barcelona Magazasindan aldigimiz Barcelona cantasi vardi. Ulan dedim noluyo. Ust katlara bi baktim PUB tarzi yerler ve full dolu. Herkesde Espanyol formasi. Sarkilar soyluyolar bira iciyolar. Felekten bir gece.

Espanyol taraftarlari

Megersem alisveris merkezi Espanyol`un yeni stadinin yanina yapilan alisveris merkeziymis. Tamda mac gunu. 1-2 saat sonrada mac oynandi.

Alisveris merkezi ve yeni Espanyol stadi

binlerce Espanyol taraftarinin arasinda ben ve esim Barcelona sempatizani olarak kocaman Barcelona logolu bir cantayla yuruduk. Genelde kimse bisey demedi. Kiz arkadasiyla maca gelmis 2-3 ergen, erkeklik taslama adi altinad boyle bi havalarla filan bakti bize ama bisey olmadi tabi. Dusunun Kadikoyde FB maci oldugu bir gun 2 kisinin GS formasi ile milletin arasinda oldugunu. Veya tam tersi. Malum o kadar garip bir toplumuzki 5-6 yasinda cocuka bile formasi farkli diye saldiranlar vardi mac cikisinda bundan yillar once.

Iste o canta.

@ uA_Emir07

Dostum kisi basi 400 Euro muydu 450 miydi ne oyle bir fiyata gittik biz. 6 gece 7 gun. 3 gece Barcelona 3 gece Madrid. Cok ideal. Sirf 1 sehire gideceksende Barcelonaya gitmeni oneririm. 3 gecelik sirf Barcelona turlari var. Fakat orada ictigin pet sise su bile Turkiyeden daha pahali. Alisverisi bi kenara birak, normal yemektir sudur carttir curttur diye harcadigin para az bi para degil. Burda dikkat etmen gereken otel nerede. Bazen oluyo boyle ucuz bi tur. 3 gece 199 euro filan. Hoba super diyosun ama otel sehirin cok uzaginda olabiliyo. Metrosu taksisi otobusu derken keske daha yakin bi yerde otel olsaydi denebiliniyo. Dikkat etmek lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 30 Ocak 2012; 16:45:12 >

• Vay be iyiymiş.Emeğine sağlık paylaştığın için.
  • @ St. Rendroy

ne demek. Daha fazla resim var aslinda ama ya ben yada esim oldugu icin koymak istemedim o resimleri foruma.
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

La Liga bizim için bitmiştir beyler Bu sezon CL ve Kral Kupasıyla idare edeceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Links 2-3-4 -- 30 Ocak 2012; 17:55:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: headcrusher8

La Liga bizim için bitmiştir beyler Bu sezon CL ve Kral Kupasıyla idare edeceğiz

sanki garantide cl
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.