Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44.523
Cevap
64
Favori
1.486.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12521253125412551256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunla falan juveyi geçemeyiz abi herkez ümitli ama benim him ümidim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aga bu maçı takmayın siz böle oynarsak tabiki juve fark atar :D akıllar o maçta büyük ihtimal çok yormadı takım kendini yinede puanı aldık alba futbolu unutmuş gibi oynamayınca..juve maçında çok enerji lazım full kadro çıkcaz nasılsa nasıl taktikle çıkcak acaba hoca 4 lü savunma olmaz herhalde
  • Bu maç sunu gösteriyor ki barcelona' nin kazanip kaybetmesi bu yil tamamen messi' nin gününde olup olmayisina bakiyor. Halen messi bitmis vs. diyenler oturup bir düsünmeli. Kariyerindeki en kötü barcelona kadrosu ile oynuyor suan ama yinede istatistikleri birinci sirada.

Barcelona' nin bu gerileyisinin nedenlerine gelirsek; bu seneki kötü oyunun gelisi aslinda geçen yillardan belliydi. Süper geçen 2014/2015 sezonunda takima en çok katki veren oyunculardan birisi olan xavi emekliye ayrildi, pedro gönderildi. Ve bu iki oyuncunun yerine bir oyuncu ayarlanmadi. Pedro o yil sonradan girdigi hemen hemen her maç gol atti ama sirf suarez daha çok maç forma giysin diye yollandi. Rakiticin olmayacagi, iniestanin yaslandigi ve eski performansinda olmadigi zaten o yildan belliyken üstüne xavi de gittigi halde orta saha gidilip rafinha,roberto,gomez gibi barcelona ilk 11' inde olmamasi gereken futbolculara teslim edildi. Bu oyuncular aslinda ligde iyi birer yedek olmalari için yetistirildiler ama birden ilk 11 oyuncusu olunca onlarinda nevri döndü. Daha sonra dani alves gibi messi ile en iyi anlasan oyuncuyu takimda tutamadilar. Hemde yerine alinan alex vidal tam bir fiyasko iken. Daha sonra arda turan alindi. Arda barcelona' ya ne için alindi halen hiç bir fikrim yok. Yani xavi iniestali 2008-2012 zamanlarinda alinsa iyi bir yedek olabilirdi anlardim ama suan ne barca ilk 11inde oynayabilecek kalitede bir oyuncu nede barcelonanin suan 40 m verdigi oyuncuyu yedek oturtacak bir ilk 11' i mevcut. Arda kötü bir futbolcu elbette degil ama barcelona oyuncusu da degil. Tipki rafinha,rakitic,sergio roberto,alex vidal,andre gomez gibi. Gördügünüz gibi luis enrique sayilmayacak kadar çok transfer hatasi yapti. Takima 3 senede kazandirdigi tek futbolcu luis suarez oldu oda halen 1 maç iyi 2 maç kötü oynayan ayni suarez. Neymar sadece gününde ise iyi onun disinda hep vasata yakin. Mental olarak çok zayif bir futbolcu, halen ergen kafasinda.

Hal böyle olunca messi' nin de performansina kötü yansiyor. Adam her maça gol atmaya asist yapmaya mecbur stresiyle çikiyor. Çünkü biliyor ki kendisi bunlari yapmadikca artik takim maç kazanamiyor. Hatta dün gördügümüz uzere yapsa bile maç gidebilir. Sonra çocuk arjantine gidiyor ordada ayni seyler :) Siz olsaniz ne yaparsiniz. Bu cocuk makinemi, takimdaki tek yildiz oyuncumu da her maçi kurtarmak zorunda olsun. Suarez,neymar,aguero,di maria.. bunlar madem dünya yildizilar da niye halen her yenilgide messi bunlarin toplamindan çok elestiriliyor ?

Messiyi ben barcelona' daki ilk maçindan beri izlerim bu seneki kadar stresli ve agrasif oynadigini hatirlamiyorum. Nedeni bu saydiklarim. Bu sezon bence lig de cl de gider. Sezon sonunda takima en az üç tane saglam transfer sart. Bunlari yapabilecek hoca bulmak ta daha önemlisi.

• Arda sponsor transfer yalandan 3-5 gol attı attırıldı bu işte 1.5 senedir fos bir işe de yaramıyor kritik maçlarda bir katkısıda yok

Messi'siz bir hiç takım aynı arjantin milli takımı gibi tek farkı barcelona kadrosu Valencia gibi sadece Messi var içinde herhangi bir oyunun yönünü değiştirecek oyuncu yok Neymarda olmayınca fos top orta sahadan ileri gidemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 16 Nisan 2017; 13:39:26 >
  • Umtiti ve Digne hariç diğerlerine katılıyorum. Umtiti ve Digne'nin yaşı genç umut veriyor ikisi de. Defans oyunları tecrübe kazandıkça daha iyi oluyor. Ama Alcacer ve Gomes'in ne olduğunu belli Sene başı Alcacer yerine Gameiro'yu niye almadık merak ediyorum. 26 maçta 10 gol 5 asist ile oynuyor.

Ama üzülmemek lazım. Koeman TD koltuğuna, Veratti orta sahaya, çöpler Çin'e. Çok yakında
  • http://www.goal.com/tr/news/206/genel/2017/04/15/34626322/barcelonada-bu-yaz-kimler-kalmal%C4%B1-kimler-gitmeli/fc-barcelona-logo-18032015#photo

buradakilerle aynı fikirdeyim bir tek denis suarez eh işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 16 Nisan 2017; 16:32:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

http://www.goal.com/tr/news/206/genel/2017/04/15/34626322/barcelonada-bu-yaz-kimler-kalmal%C4%B1-kimler-gitmeli/fc-barcelona-logo-18032015#photo

buradakilerle aynı fikirdeyim bir tek denis suarez eh işte

+ Rakitic. Ne görüyorlar bu adamda anlamıyorum
  • Cl da elenip, el clasico da madride yenilip kupasız kapatsak sezonu. Bartemou dahil hepsi kovulsa..
  • Rakitic bence ilk geldigi sezon da yetersizdi ancak onun görevini iniesta ve messi yaptigindan fazla göze batmiyordu . Bu sene neymar,iniesta ve suarez de bariz bir düsüs olunca rakitic in eksiklikleri sadece gün yüzüne cikmis oldu. Adamda sifir dribling yetenegi var bir kere. Teknik ve hizinin yetersizliginden dar alanda ver kaçta yapamiyor. Sadece çok iyi bir uzun pas yetenegi var. Bayern maçinda messiye attigi pasi ben asist saymiyorum çünkü o pozisyonu sadece messi gol yapabilirdi zaten. Ondan ziyade hatirlarsaniz mesela geçen ay celta vigo maçinda sol bekten sag caprazdaki rafinhaya öyle bir pas atmistiki yok artik dedirten cinstendi. Bunun gibi yine arada atiyor ama iste barca dar alanda oynayan bir takim oldugundan bu özelligini fazla kullanamiyor. Bence yerine david silva, veratti tarzi çabuk ve dar alanda al ver yapabilecek bir orta saha alinmali.

• Neymar: "Her şey yolunda giderse, Juventus karşısında bir geri dönüş daha yapabiliriz. Başarmak için inanmak zorundayız."
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Cl da elenip, el clasico da madride yenilip kupasız kapatsak sezonu. Bartemou dahil hepsi kovulsa..

alaves'e de copa del rey'de kaybetmek gibi vahim bir şey lazım sınırları zorlayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 17 Nisan 2017; 15:19:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Ümidiniz var mı dostlar

Psg karşısında da dönmez dendi ama döndü. Bu sefer 1 gol daha az atmamız gerekiyor Juve sağlam bir savunma takımı ama kendi evlerinde bile net pozisyona girmiş olmamız beni az da olsa ümitlendiriyor açıkçası. Yine 3-5-2 oynayacağız o bariz. Psg maçında Rafinha oynamıştı, sakatlığı sebebiyle oynayamayacak. Yerine kim oynar dersiniz? Dennis Suarez olur mu?

Psj maçı yaşanmamış olsaydı ümidim olurdu. Bir sezonda iki comeback imkansız. Yazdığın gibi geçen maç gol atmamağımıza rağmen bir hayli net pozisyonlara girdik. Juve savunmasının söylenildiği kadar iyi olduğunu düşünmüyorum.

• Chiellini Bonucci Sandro Mandzukic Alves top oynatmaz barçaya xs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smell02 -- 17 Nisan 2017; 19:13:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Ümidiniz var mı dostlar

Psg karşısında da dönmez dendi ama döndü. Bu sefer 1 gol daha az atmamız gerekiyor Juve sağlam bir savunma takımı ama kendi evlerinde bile net pozisyona girmiş olmamız beni az da olsa ümitlendiriyor açıkçası. Yine 3-5-2 oynayacağız o bariz. Psg maçında Rafinha oynamıştı, sakatlığı sebebiyle oynayamayacak. Yerine kim oynar dersiniz? Dennis Suarez olur mu?

Psg karşısında çok ümitliydim ama bu sefer karşımızda Çin Seddi gibi savunması olan takım var. 3-1 bitseydi döndürürdük ama şu haliyle imkansız bence. Dönerse de 4 senedir kullandığım avatarı Barcelona logosu yaparım 1 aylığına

• Banada juve savunmasi abartiliyor neye gore iyi takim deplasmanina gitmediler daha gorcez deplasmanda o savunmayi. Eger messi neymar is yapar frikijleri atabilirse calimlar felan yaparlarsa ihtimal vok yuksek olur. Bana sanki 4 1 yenip elenir gibi geliyor gecen son saniye yiktik bu sefer son saniye cuvallariz gibi.

Yada gonlumden gecen dusundugum 3. Biter uzatmaya gider

• Valla formül şu neymar suarze ve messi god mode'da oynamak zorunda god mode'dan kastım şut isabet yüzdesi %100 e yakın olacak vurduğunu yerleştirecek attıktan sonra kotrollü oynamaya başlıcak ardından gene yerleştirecek 3-0 olunca kitleyip açık arayacak juve büyük maçlarda deplasmanda hep ezilen taraf oldu bu sezon
  • 2 gol ardı ardına atarsak orada başlar maç bakalım maçın başlangıcı sonununda habercisi olacak
  • Barça -Juve kareografi

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Valla formül şu neymar suarze ve messi god mode'da oynamak zorunda god mode'dan kastım şut isabet yüzdesi %100 e yakın olacak vurduğunu yerleştirecek attıktan sonra kotrollü oynamaya başlıcak ardından gene yerleştirecek 3-0 olunca kitleyip açık arayacak juve büyük maçlarda deplasmanda hep ezilen taraf oldu bu sezon

xsdfjchxzgcjhzxghcz
  • 
Sayfa: önceki 12521253125412551256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.