Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (2015. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
44.523
Cevap
64
Favori
1.486.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20132014201520162017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Messi 3 kişiden yediği markajdan kurtulduğu an barça golü buldu. Futbolun öz oğlu çok büyük topçusun çok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Messi bitti demediniz mi yav hahahah

• 10 dribbling tam tamına 10 dribbling ve 11 denemede. Adam her türlü geçiyor. Sakatlıktan yeni çıkan adam. Bazılarınızın dede dediği adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltioPasha -- 2 Ekim 2019; 23:57:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedem Das Seine

Messi bitti demediniz mi yav hahahah

• Seni 14-15 senedir canlı canlı izleme şansı verdiği için Allaha her gün şükrediyorum.

• Messi yine valverdenin götunu kurtardı, griezmann barcelona için berbat bir transfer, semedoyu mecburiyetten sol bek oynatıyorlar onun yerine bir bek falan alsalarmiş bari

• isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    2 sol bekte sakatlandı hocam
  • The Best ödülünü neden aldığını gösterdi valverde denen köy peynirine rağmen.

• Griezzman Barcelona için mükemmel transfer. Bu berbat futbolun tek sorumlusu malum şahıs.

• Suarezin övülmesi zerre şaşırtmıyor beni, aynı adamlar yıllardır gol atanı en iyi sandıkları için normal karşılıyorum. O topun suareze nasıl geldiğini, ne zorluklarla getirildiğini anlayabildiğiniz gün Messi'nin kramponlara taparsınız zaten

• İnter ilk yarıda maçı 3-0'a getirebilirdi. Suarez'in ekstra golü tüm planları bozdu. Barça'nın bu sezon da ŞL'yi kazanabileceğini düşünmüyorum.
  • interi zar zor yendi takım keşke yenilseydi gerçi bu tıraş valverde giderdi poşeti yakıştırıyorum takıma hem kral ile de aynı ülkenin adamı
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Espanyol taraftarı olduğu için bize gelmesi çok düşük ihtimal.

• ARKADASLAR GORUYORUM Kİ SUAREZİN HAKKİ YENMEKTE

BİZ BUNA MÜSADE ETMEYİZ

• transverse T kullanıcısına yanıt
    Ballon d'OR artık en önemli ödül değil. Gazeteciler dışında oy kullanan olmayacak sanırım ortaklaşa ödül vermeyi bıraktılar.

Messi, yılın en iyi oyuncusu seçildiğinde kaptanlar, hocalar ve taraftarlar arasında 1. geldi gazetecilerin oylamasında ise 2. sırada idi 1. sırada van dijk vardı

Messi is the only player to have:

(6) FIFA awards
    (6) Golden Boots
    (6) Pichichi awards

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 3 Ekim 2019; 17:21:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: transverse

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    La Liga mı mücadeleci? La Ligada her takım açık oynar, kendi sisteminden şaşmaz. İtalya'da ise oynatmamaya çalışır neyse aradaki farkı öğrendiğinizde futbolu da çözersiniz. Catenaccio'nun türediği bir ligden bahsediyoruz gerçi sen şimdi ona da ne bu dersin

Mücadeleci lig farklı kaliteli lig farklı. Mücadele ediliyor diye o lig kaliteli olmaz ya da kaliteli diye mücadeleci olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

interi zar zor yendi takım keşke yenilseydi gerçi bu tıraş valverde giderdi poşeti yakıştırıyorum takıma hem kral ile de aynı ülkenin adamı
    Bugün Barça asbaşkanin açıklamalarini okudum da Valverde bir yenilgiyle gidecek gibi durmuyor.Yönetim asla Valverdeyi sorgulamadi, takima denge getiriyor açıklamasi yapti.Bartomeuda Barça için ligi kazanmanin öncelik olduğunu söylemişti.Valverde de ligi kazaniyor.Onlara göre, Valverdeyi kovmak için bir sebep yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

interi zar zor yendi takım keşke yenilseydi gerçi bu tıraş valverde giderdi poşeti yakıştırıyorum takıma hem kral ile de aynı ülkenin adamı
    Sen Barcelona'yı tanıyamamışsın bundan sonra gelse gelse ancak Koeman gelir.
  • Arkadaşlar,
    Messi o kadar iyi olsa Real Madrid'de oynardı.
    Çok takmayın kafaya yani ok? Bak keyfine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Realblackst -- 4 Ekim 2019; 1:43:50 >
  • 
Sayfa: önceki 20132014201520162017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.