Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (2101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20992100210121022103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Tek sezonda 5 ligte birden 20şer gol atmış. Çok büyük topçu çok.
    İlk esprin mi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BurakBey kullanıcısına yanıt
    Messi'ye GOAT dedikten sonra benimki biraz sönük kalmış haklısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 12 Temmuz 2020; 7:14:28 >
  • quote:

Messi'ye GOAT dedikten sonra benimki biraz sönük kalmış haklısın.
    Bunu sadece ben demiyorum ki, portekiz ve türkiye halkı hariç dünyanın geri kalanı da benimle aynı fikirde. Hatta youtube a ünlü futbolcuların messi mi ronaldo mu? Sorusuna cevabı adlı videoyu izleyebilirsin. O kadar adam futboldan anlamıyor ama sen ve senin gibiler olmussunuz futbol gurmesi

Sonuna smiley bile koymuştum ama niye bu kadar ciddiye aldığını anlamadım. Messi'nin daha iyi olduğunu düşünebilirsiniz saygı duyuyorum ama ne zaman tartışma konusu açılsa sunduğum argümanlara cevap alamıyorum Messi severler tarafından. Başkası böyle diyor diyip aklınızı kiraya vereceğinize kendi nedenlerinizi sunmanızı tavsiye ederim hepinize.

• quote:

Sonuna smiley bile koymuştum ama niye bu kadar ciddiye aldığını anlamadım. Messi'nin daha iyi olduğunu düşünebilirsiniz saygı duyuyorum ama ne zaman tartışma konusu açılsa sunduğum argümanlara cevap alamıyorum Messi severler tarafından. Başkası böyle diyor diyip aklınızı kiraya vereceğinize kendi nedenlerinizi sunmanızı tavsiye ederim hepinize.
    Söyle argümanlarını cevap vereyim, ne argüman söylemişsin de karşılığını vermemişim? Boş yapma gözünü seveyim ya.

Sana yazdım gibi bir iddiada bulunmadım ki. Genelleme yapmıştım. Ama yanlış hatırlamıyorsam 2 hafta önce senin de bir mesajını alıntılamıştım.

Konu silindi sanırım bulamıyorum ama eski nicki @marlonunkedisi olan arkadaşın açtığı Messi'nin 700 gole ulaştığını ilan eden konuydu.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Argümanlara cevap veren biri değil zaten hocam.Ezberlediği bazı kalıplar var onların dışına çıkmıyor.İyice detaylı cevaplar verdiğin zaman da yine aynı şeyleri tekrarlayıp laf kalabalığı ile sıyrılmaya çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Argümanlara cevap veren biri değil zaten hocam.Ezberlediği bazı kalıplar var onların dışına çıkmıyor.İyice detaylı cevaplar verdiğin zaman da yine aynı şeyleri tekrarlayıp laf kalabalığı ile sıyrılmaya çalışıyor.
    Bir şey söyleyeceksen delikanlı olup beni de alıntılayarak söyleyeceksin bu şekilde değil. Senle uğraşıp futbol konuşmuyor olmamın sebebi seni kaale almıyor oluşum. Kimsin ya sen kaç yaşındasın? Sanarsın bana klopp un yanında staj yapmışta futbol gurmesi olmuş. Seni kendi futbol bilgime denk görsem inan ki sayfalarca yazardım ama maalesef görmüyorum. Gidin ronaldo konularında diğer kankilerine birbirinizi pohpohlayın. Futbol bilgileriniz birbirinizle aynı ortalamada zaten. Böyle 3-5 tane sözde madridli ronaldo fanboyları forumu esir almış, sizden başka hiç kimseyi futboldan anlamamakla argüman üretememekle suçluyorsunuz. Hadi kardeşim herkes önünden yesin benden sana ekmek çıkmaz bak işine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BurakBey -- 12 Temmuz 2020; 18:10:6 >

• Scout ekibinizi umarım kadıköye yolladınız bugün yeni messi sahada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Messi son 990dakikalık süreçte akan oyunda sadece 1 gol atmış üzücü

artık 33 yaşında teklemeye başlamıştı zaten bu saatten sonra da toparlayacağını çok sanmıyorum.

Bir devrin sonu
    Bir ronaldo olamadı ama ondan sonra en iyisi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • osasuna atti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

Ender gelişen Osasuna atakları var ama 1-0 öndeler.
  • messi uzun zaman sonra frikikten atti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Messi artık Nou Camp'ta 10 kişi Osasuna'dan bile puan alamayacak hale düşmüş. Neyse ki seneye Cadiz ve Huesca 1. lige çıkacak, onlara dörder beşer atar.
  • Ne olduğu belirsiz,kenarda öylece oturan,ruhsuz adamları Barcelona nın başına hoca diye getirirseniz sonuç böyle hüsran olur, üstüne bir de rezil oluruz. İyi oldu ders çıkarırlar diyeceğim,ama roma ve liverpool hezimetlerinden ders çıkarmayan bir yönetim bundan hiç çıkarmaz.

• venge V kullanıcısına yanıt
    Mesele hoca değil. Barça'ya senelerdir düşük profilli hocaların gelmesinin bir sebebi var.

• la liganin da real madride gitmesiyle yuksek ihtimalle sezon kupasiz sekilde noktalanacak. messinin mac ici mimiklerinden, aciklamalarindan, basina yansiyan haberlerden de anlasiliyor ki keyfi hic yerinde degil ve gitmek bu sefer kuvvetli ihtimallerden birisi. baskanlik secimi ve kontratin bitisi 2021de. zor bir ihtimal ama ayrilmayi gercekten kafasina koyduysa barcelona da bonservissiz gondermektense bu sene yollari ayirabilir mi bilmiyorum. 34 yasina geldiginde olsa dahi bu kulupten ayrilmak su an icin en dogru hareket olacak gibi gozukuyor. cl cezasi kalkan, maddi gucu transfere elverisli olan guardiolali city goz kirpiyor. gerceklesmesini sonuclari ne olursa olsun cok isterim. messi olmadan suratina kopekler isemeyecek barcelona camiasi ondan sonra neler yapacak bakalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venge

Ne olduğu belirsiz,kenarda öylece oturan,ruhsuz adamları Barcelona nın başına hoca diye getirirseniz sonuç böyle hüsran olur, üstüne bir de rezil oluruz. İyi oldu ders çıkarırlar diyeceğim,ama roma ve liverpool hezimetlerinden ders çıkarmayan bir yönetim bundan hiç çıkarmaz.
    Messi, Suarez, Alba, Pique ve Busquets 5lisi, Klopp gibi world class hocalari bile takmaz.Mecburen, onlarin sözünden çikmayacak hocalar getiriyorlar.

Kadro yaşii ve doymuş.Üstelik, çok dengesiz bir kadro yapisi var.World class hocalarda Barça istese de Barçaya gelmezler.

Barçanin bu 5liyi gönderip, Rose ve Ten Hagtan birini getirip, sifirdan yeniden yapilanmasi gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAF8922F10

la liganin da real madride gitmesiyle yuksek ihtimalle sezon kupasiz sekilde noktalanacak. messinin mac ici mimiklerinden, aciklamalarindan, basina yansiyan haberlerden de anlasiliyor ki keyfi hic yerinde degil ve gitmek bu sefer kuvvetli ihtimallerden birisi. baskanlik secimi ve kontratin bitisi 2021de. zor bir ihtimal ama ayrilmayi gercekten kafasina koyduysa barcelona da bonservissiz gondermektense bu sene yollari ayirabilir mi bilmiyorum. 34 yasina geldiginde olsa dahi bu kulupten ayrilmak su an icin en dogru hareket olacak gibi gozukuyor. cl cezasi kalkan, maddi gucu transfere elverisli olan guardiolali city goz kirpiyor. gerceklesmesini sonuclari ne olursa olsun cok isterim. messi olmadan suratina kopekler isemeyecek barcelona camiasi ondan sonra neler yapacak bakalim.
    Şu anki hizi ve fiziğiyle Messi EPLde oynayamaz.Messiye de bu haliyle 100+ maaş verilmez.Barçanin Messiye vefa borcu var, onlar verir de, Cityin 100+ vermek için bir sebebi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenshin12 -- 17 Temmuz 2020; 3:44:54 >

• Kenshin12 kullanıcısına yanıt
    pep hocası verdirebilir.

Pep hocası kendi dünyaları yapsa da cl alamaz.bir de messiyi kullanmayı deneyecektir.Messi gelince zaten citynin imajı da artar.Citynin para harcama sakınıtsı da olmuyor pek ceza falan yırtıtlar.Zaten salgın var falan diye fpp bu sene pek işlemez.
  • 
Sayfa: önceki 20992100210121022103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.