Şimdi Ara

▪ FC Barcelona ▪ Mes Que Un Club ▪

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (4 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil
41.888
Cevap
67
Favori
1.241.715
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> ▪ FC Barcelona ▪ Mes Que Un Club ▪
Giriş
    132 Mesaj
    Messi'nin tartışmasız gelmiş geçmiş en iyi oyunculardan biri olduğunu savunanlardanım. Ama son 3-4 yılda takım hücum kurgusunun hala ona endeksli olması, giderek yavaşlaması, savaşmamayı tercih etmesi kulüp futbolunu çok geriletti.
    İnanın son 1 yıldır uykum gelmesin diye Barça maçı izlemez oldum. Şut yok, orta yok, korner yok, ver ha yan pas...
    Yeter artık...
    |
    |

Napoli maçı da muhtemelen seyircisiz.
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Çavuş
    82 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

4 Nisana kadar maçlar seyircisiz oynanacak.

Napoli maçı da muhtemelen seyircisiz.
    daha hangi yuzle yaziyorsunuz el clasicoda yendigimiz yetmedi mi

diyecektim ama dun betis kuskuyu verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Eğer önümüzdeki tüm maçlar seyircisiz oynanacaksa şampiyonlar ligi kupamız hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Furiosa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1 hafta liderlik yeter size

@ultio Napoliye tur hayırlı olsun
    |
    |
    Bahsedilenler: UltioPasha , Todo Al Blancos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj

Hiç olumsuz düşünemem hocam Napoli'yi yenersek Şl bizimdir
    |
    |
    Furiosa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valverdeye bi sövdüm,bi sövdüm öyle böyle değil.Adamlar savaştılar sahada,daha az olanakla ders verdiler.

Bizimki çömeldi sürekli,messi ise başını eğdi.

Resmen geçen sene kupayı vermişiz bunlara, bunun en büyük sorumlusu valverdeymiş onu gördüm.

Messi'ye laf atmayın hocam Messi'ye kalsa Liverpool kendi evindeki maça bile çıkamazdı da bizim kazmalar sağolsun
    |
    |
    yigit1044 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1432 Mesaj
    Real ve Juventus maçları ertelenmiş

Bizim maçın ertelenmesi de yüksek ihtimal. Roma ispanya'ya gelmedi muhtemelen Napoli de maça gelmez
    |
    |
  • Binbaşı
    1432 Mesaj
    özledik

|
    |
  • Yarbay
    2682 Mesaj
    FC Barcelona, başta Camp Nou olmak üzere bütün tesislerini yerel hükümetin hizmetine sunmuştur.

|
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2682 Mesaj
    messi instagramda aciklama yapmis. maaslarinda %70 indirime gideceklerini ve tum kulup calisanlarinin maaslarini alabilmesi icin yardimci olacaklarini soylemis.

Çok güzel hareket.Kaç saattir metnin Türkçesini aradım durdum.Ronaldo açıklama yapsa saniyesinde duyururlardı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    chionophile kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1881 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Targaryen9

Tr'de büyük bir ronaldo hayranlığı var. Bence bunun en büyük nedeni pes 13 diğer ülkelerin aksine yıllarca fifa yerine pes 13 oynadı bizim millet ve orda ronaldo bildiğin hileydi.

Bir de real türk takımlarıyla çok maç yaptı ve savaşçı millet olduğumuz için ronaldonun fiziği yeter messi kısa boylu diyen bir dünya insan var

|
    |
    Myhres7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    73 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    shaggyolmedi

quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

şuraya güzel bir foto bırakalım

Madem Ronaldo resimleri paylaşıyoruz, bir tane de ben bırakayım

Çünkü sözler yerine kaba kuvvet kullanılabilse de; kelimeler kudretini hep koruyacaktır. Bu ülkede feci yanlışlar var. ZULÜM ve ADALETSİZLİK, MÜSAMAHASIZLIK ve BASKI. Bir zamanlar itiraz etme hakkınız vardı, düşünmek ve inandığınız şekilde ifade etmek. Şimdiyse düzene UYMAYA, BOYUN EĞMEYE mecbur eden bir SANSÜR VE GÖZETİM ALTINDASINIZ. Kimi suçlayacağız? Eğer suçluyu arıyorsanız aynaya bakmanız yeterli olacak. Savaş, terör, hastalıklar. Sizi sağduyundan yoksun bırakmak, akıl yürütemeyecek duruma sokmak için birleşmiş bir ton problem vardı. Korku, sizi bozguna uğrattı. Panik halinde, kendinizi başbakana teslim ettiniz. Düzenin sözünü verdi, barışın sözünü verdi ve karşılığında talep ettiği tek şey; sizin SESSİZ KALMANIZ, İTAATKAR OLMANIZ ve ONUN HER YAPTIĞINA RAZI OLMANIZDI

• Binbaşı
    1881 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Targaryen9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targarien96 -- 8 Nisan 2020; 21:35:20 >
    |
    |
    shaggyolmedi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.