Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (2091. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20892090209120922093
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Pique ve Busquets hala Barçanin en önemli adamlari.Savunmayi ikisi toparliyor.

Napoliyi elersiniz.Messi, deplasmanda kediye dönse de, içerdeki maçlarda iş yapiyor.Gattuso, ultra defansif oynatiyor.Eski Napoli de yok. Hamsikin ayrilmasi, Allan ve Ruizin formsuzluğu onlari çok kötü etkiledi.

Alıntıları Göster
    Napoli den sonra bu oyunla daha da ileriye gidemeyiz.

Napoli kötü ama bizde iyi oynamıyoruz. Özellikle Griezmann Umtiti ve Alba yı oyunda görmek bile istemiyorum

• Quique Setién: “Eder Sarabia’s behavior at the Bernabéu? We must try to control this. We have already apologized. At the end, it’s my fault. This is an issue he is trying to solve; he is a young, impulsive, energetic young guy.”

cete yine istedigini almis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyonlar Liginde Braithwaite zaten oynayamayacak bizim Fati'ye ihtiyacımız var onu oynatıp alıştırması lazım ama kaç maçtır 11'e çıkarmıyor.
  • Braithwaite beklenenden fazlasını veriyor kesinlikle. Keşke Cl'de oynayabilseydi.
  • Efsaneeee golll
    Bunu istiyorum işte Messiden 94.55 olsa da bırakmamasını
    Ofsayt oldu ama harikaydı
    Alba'nın kanatta oynaması hiç de mantıksız değil zaten defansı iyi değil Firpo+Alba daha uzun süre denenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltioPasha -- 7 Mart 2020; 22:28:53 >
  • takım bitik ölü gibi top oynuyor grizmann sahada oldukça bu takım ritim bulamıyor net anca avel avel kosuyor. fatiyi oynatmıyor adam şaka gibi maç barçanın hakkı değildi dep sadece beceriksizdi bu şekilde nasıl gidicek? bu hocadan da birşey olmaz grizman çok yanlış transfer
  • Bu Setien'den bir halt olmayacağı belli oldu. Valverde'yi Messi kurtarıyordu. Messi formsuz olunca Setien'in de ne oynattığı ortaya çıktı. Neredeyse 60 gün ve 11 maç olmuş, Valverde'den bir adım öteye götüremedi takımı.

Oyuncularda, Messi'de suç yok mu, var. Ama bu yönetimin ve Setien'in beceriksizliğini örtmüyor. Kimse Setien'den uzay futbolu oynatıp hemen şampiyonlar ligini kazanmasını beklemiyordu. Ondan beklenen şey güzel futbol oynatması ve en azından deplasman fobisini kırmasıydı. Şu anda ne güzel futbol oynuyoruz, ne deplasmanda kazanabiliyoruz, ne de evimizde eskisi gibi rahat galip gelebiliyoruz.
  • Maçı izlerken artık sinir oluyoruz, seyirci bir ara 2 devre ıslıklıyordu kaleciye geldiğinde neden? bu takım çok kötü huylar edinmiş aga hoca hiçbirşey demiyor mu kaleci bekliyor bekliyor topla topu rakibe atıyor? uyuz uyuz hareketler içerisinde maçta. hızlı top çevirme yok 75 dk rakip beceriksiz olduğundan atamadı..ceza sahasına giremiyor bu takım tempo yapamıyor ? varsa yoksa sadece birbirine orta sahada iyi pas atıyor? top kaptırıyor, geriye koşamıyor..savunma arkasına koşular bile bitti takımda en önemli iyi yaptıkları olay..napoli bizi elerse şaşırmayın.

bu rakitic pili bitik busgets de bitik gibi adam yorgun gibi, grizzman hucumda sadece boş boş dolanıyor topları geriye oynamasıda çabası.

takım çok geriye top atıyor kaleci saçmalıyor top çıkarırken ceza alanına giremiyor bunlar niye düzelmiyor? hoca demiyor mu kaleciye saçma sapan top ile bekleme
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    O ıslıkları Messi haricinde takan olmadı. Kazanma isteği yok takımda oynarım paramı alırım bana yeter diyor birçoğu. Bundan sonra Fati kesinlikle 11 başlamalı yoksa Cl'de ilerleyemeyeceğimiz belli. Griezmann Suarez'e benzeyen birisi değil onu tamamlayan birisi bu yüzden takıma büyük zarar veriyor. Suarez'le atak yapardık gol kaçırırdık ama yapardık şimdi yapamıyoruz. Braithwaite bir nebze de olsa işe yaradı ama seviyesi yeterli değil. Bununla birlikte bu sezon şampiyonlar liginde oynayamadığından iyi veya kötü oynaması önemli değil. Rakitic berbat oynadı her zaman ki gibi. De Jong bekleneni vermemeye devam ediyor. Setien başarısız oldu.
  • Sıradan bir Messi frikiği

Bu da efsane son atakhttps://www.youtube.com/watch?v=3xS-yfTSYHA&feature=youtu.be&t=434

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltioPasha -- 8 Mart 2020; 13:4:24 >

• Taraftarin Eder Sarabiaya desteği önemli ve Messi gibi oyunculara bir mesaj vermişler.Sarabia, Messiyi elestirmiş ve taktik vermişti.Messi tarafindan sertçe uyarilmişti.
  • Messi'nin tartışmasız gelmiş geçmiş en iyi oyunculardan biri olduğunu savunanlardanım. Ama son 3-4 yılda takım hücum kurgusunun hala ona endeksli olması, giderek yavaşlaması, savaşmamayı tercih etmesi kulüp futbolunu çok geriletti.
    İnanın son 1 yıldır uykum gelmesin diye Barça maçı izlemez oldum. Şut yok, orta yok, korner yok, ver ha yan pas...
    Yeter artık...
  • 4 Nisana kadar maçlar seyircisiz oynanacak.

Napoli maçı da muhtemelen seyircisiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

4 Nisana kadar maçlar seyircisiz oynanacak.

Napoli maçı da muhtemelen seyircisiz.
    daha hangi yuzle yaziyorsunuz el clasicoda yendigimiz yetmedi mi

diyecektim ama dun betis kuskuyu verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer önümüzdeki tüm maçlar seyircisiz oynanacaksa şampiyonlar ligi kupamız hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 hafta liderlik yeter size

@ultio Napoliye tur hayırlı olsun
  • Hiç olumsuz düşünemem hocam Napoli'yi yenersek Şl bizimdir
  • Anfieldda atleticonun oynadığı maça baktım.

Valverdeye bi sövdüm,bi sövdüm öyle böyle değil.Adamlar savaştılar sahada,daha az olanakla ders verdiler.

Bizimki çömeldi sürekli,messi ise başını eğdi.

Resmen geçen sene kupayı vermişiz bunlara, bunun en büyük sorumlusu valverdeymiş onu gördüm.
  • 
Sayfa: önceki 20892090209120922093
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.