Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (2071. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
44.523
Cevap
64
Favori
1.486.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20692070207120722073
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Messi'nin tüm frikiklerini topla Ronaldo'nun Porstmouth'a attığı golün çeyreği etmez. ATM'ye attığı frikikleri falan saymıyorum bile

Bu arada 12 şut 0 gol. Eğer Ronaldo bir maçta 12 şut çekip gol atamasa burda Messi fanboycukları demediğini bırakmazdı
    iyice hisset

• Sadece bugün değil Atletico maçında rezilliğini arşa çıkardı şimdi de son sürat devam ediyor. Diğer rezilimiz ise Robertoydu. Muhteşem rezillikte bir performans sergiledi. O kadar rezilliğe rağmen oyundan çıkmaması da komedi. Ha zaten iyi oynayan kişi yoktu herkes berbattı.
  • Setien gelmeden önce dediğim sorunu yaşıyor. Kapalı savunmaları açamıyor, 3 maçta da aynı durum vardı. Bir ay boyunca eleştirmeyeceğim ama bir ay sonra da böyle devam ederse Valverde'yi aratır bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Sallama değil yanılmıyorsam dedim, ligde böyle bir istatistiği var 100 üzerinde frikik kullanıp gol bulamamıştı. Tam bilmiyorum ama ayaklarının 1. sınıf olmadığı ortalığa seren çok detay var.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle son 2 sezonda Juve'de hiç freekick golu yok. Portekizle attığı var bitek. En son Real Madrid'le Gremio maçında atmıştı çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

Maç olmuş 2-0 dakika 80 , bizimkiler 3.gol iptali için hakeme çene çalıyorlar.

Allahın beyinsizleri,2 tane yemişin zaten 3-0 olunca mı rezil olacaksınız?Busquest çöpünü artık görmek istemiyorum şu takımda
    nasıl maç izliyorsun usta, busgets olmasa top messiye ulaşmıyacak.. hocanın biran önce çözmesi lazım, grizman ne zaman yedeklenecek acaba takıma asla uymuyor 100 kere yazdım iç sahada boş takımlara istediği kadar gol atsın.. vidal bu takımda 11 oynar messi ile anlaşacak bir o var arkada şu takımda..

ansu fati daha çocuk depte felan oynamaz takımda hucum gücü yok ki zaten yenilmek normal,,ne grizman ne fatividalin verdiği katkıyı veremiyor orta sahada busgets dışı katkı yok..

sergio reborto boş oyuncu halen oynuyor bunları hocanın çözmesi lazım

• transverse T kullanıcısına yanıt
    Ben madridde oldugunu hatirliyorum, ercan taner bahsetmisti. Ta ntv zamani. Baya bir şut çekip hiç atamamış. 180 miydi tam hatırlamıyorum simdi ama baya abes bir rakamdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: transverse

iyice hisset

Alıntıları Göster
    Bunu hissedemiyorum ama toplam frikik golünde kimin önde olduğunu iyi hissediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EBF85AD14

Setien gelmeden önce dediğim sorunu yaşıyor. Kapalı savunmaları açamıyor, 3 maçta da aynı durum vardı. Bir ay boyunca eleştirmeyeceğim ama bir ay sonra da böyle devam ederse Valverde'yi aratır bu
    yok aga hoca ile alakası yok...hucum gücü yok takımın grizman ve fatiye bak 2.yarı bakaldim vidalin verdiği katkıyı %1 veremiyor nasıl gol olucak böyle messi vurursa anca gol olucak oda kaçırdı bügün olay bu hocadan değil..

umtiti çok basit çalım yedi ama sergio reberto ne halt yiyor orda onada bakmak lazım adam bom boş.. vasıfsız oyuncu bu kadar olursa acil transfer lazım hucuma forvete felan grizman oynadı mıbarça maç felan kazanamaz depte hele zor maçlarda

• quote:

Bunu hissedemiyorum ama toplam frikik golünde kimin önde olduğunu iyi hissediyorum

Alıntıları Göster
    Evet 2 golle Ronaldo önde hem de 384 fazla deneme ile

Şimdi hissetmişsindir sanırım.
  • Messi sıçıp batırdı. Bayadır izlemiyordum belki de bu maça özeldir ama uzun zamandır bu kadar pozisyon harcandığını görmemiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

yok aga hoca ile alakası yok...hucum gücü yok takımın grizman ve fatiye bak 2.yarı bakaldim vidalin verdiği katkıyı %1 veremiyor nasıl gol olucak böyle messi vurursa anca gol olucak oda kaçırdı bügün olay bu hocadan değil..

umtiti çok basit çalım yedi ama sergio reberto ne halt yiyor orda onada bakmak lazım adam bom boş.. vasıfsız oyuncu bu kadar olursa acil transfer lazım hucuma forvete felan grizman oynadı mıbarça maç felan kazanamaz depte hele zor maçlarda

Alıntıları Göster
    Ne hücum gücü yok ya? Milyon dolarlık oyuncular bunlar. Allahın Valencia'sının Granada'sının hücum gücü var, bilmem kaçıncı lig takımı Ibiza'nın hücum gücü var ama koskoca Barcelona'nın yok, öyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EBF85AD14 -- 25 Ocak 2020; 20:11:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EBF85AD14

Ne hücum gücü yok ya? Milyon dolarlık oyuncular bunlar. Allahın Valencia'sının Granada'sının hücum gücü var, bilmem kaçıncı lig takımı Ibiza'nın hücum gücü var ama koskoca Barcelona'nın yok, öyle mi?

Alıntıları Göster
    ben ne diyorum sen ne diyorsun ya adamlar kapanıyor görmüyomusun ? herkes kapanıyor zaten barçaya doğal olarak? burdan vidal messi dışında kimse yok diğer ikisi 0 katkı olursa yenilirsin ki onlar katkı veremez grizmana 120 verildiğine ne bakıyorsun barça kazıklandı yakında göndermeye çalışır adam daha top kontrolü yapamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: transverse

Evet 2 golle Ronaldo önde hem de 384 fazla deneme ile

Şimdi hissetmişsindir sanırım.

Alıntıları Göster
    Bu istatistiğe sadece belirli mesafelerdeki ve kaleyi cepheden gören yerlerdeki frikikleri eklemeye çalıştığınızı daha iyi hissediyorum. Yoksa toplam denemede kim daha fazla onu da biliyorum

Hissedebilmek önemli ama işinize gelen yerlere çekmezseniz

• Topla gereksiz yere,sağa sola çok oynarsan herhalde kapanır,geride bekler rakip, bırak istedikleri kadar çevirsin derler. Sen çevirirsin ,onlar ise atar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu istatistiğe sadece belirli mesafelerdeki ve kaleyi cepheden gören yerlerdeki frikikleri eklemeye çalıştığınızı daha iyi hissediyorum. Yoksa toplam denemede kim daha fazla onu da biliyorum

Hissedebilmek önemli ama işinize gelen yerlere çekmezseniz

Alıntıları Göster
    Ben toplam denemeyi vermiştim ama sen paralel evreninde herhalde daha farklı rakamlar görüyorsun. Onları da alalım o zaman. Buyur at bakalım deneme/gol sayılarını :)

• Hocaya yüklenmeyin. Geçen de yazdım. Adam istediği oyuncuları alamadı, istediği kamp dönemi geçiremedi. Messi dahil herkesi eleştirirsin de hocanın burada bir suçu yok. 2 ay sonra hala böyle oynatır işte o zaman eleştirirsiniz.
  • Alsın o zaman. Ben mi alacağım oyuncuyu. 2-0 yeniliyoruz dakika 85'te Alex Collado'yu oyuna sokuyor. Roberto rezilleri oynuyor yerine semedoyu koymayı akıl edemiyor. Bal gibi de eleştirilmeyi hak ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltioPasha

Alsın o zaman. Ben mi alacağım oyuncuyu. 2-0 yeniliyoruz dakika 85'te Alex Collado'yu oyuna sokuyor. Roberto rezilleri oynuyor yerine semedoyu koymayı akıl edemiyor. Bal gibi de eleştirilmeyi hak ediyor.
    de Jong geldiğinden beridir en kötü maçını oynadı. Fati de sorumluluk alamıyor bu çocuğun daha 2 senesi var olgunlaşması için. Hoca geleli daha ne kadar oldu yahu. Bakın CL'de geriye yaslanır. Pres yapamaz ise o zaman hocayı eleştiririz. Şu saatten sonra Klopp da gelse Pep de gelse anında etki edemez.
  • quote:

nasıl maç izliyorsun usta, busgets olmasa top messiye ulaşmıyacak.. hocanın biran önce çözmesi lazım, grizman ne zaman yedeklenecek acaba takıma asla uymuyor 100 kere yazdım iç sahada boş takımlara istediği kadar gol atsın.. vidal bu takımda 11 oynar messi ile anlaşacak bir o var arkada şu takımda..

ansu fati daha çocuk depte felan oynamaz takımda hucum gücü yok ki zaten yenilmek normal,,ne grizman ne fatividalin verdiği katkıyı veremiyor orta sahada busgets dışı katkı yok..

sergio reborto boş oyuncu halen oynuyor bunları hocanın çözmesi lazım

Alıntıları Göster
    Barcelona 4-4-2 oynamalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

ben ne diyorum sen ne diyorsun ya adamlar kapanıyor görmüyomusun ? herkes kapanıyor zaten barçaya doğal olarak? burdan vidal messi dışında kimse yok diğer ikisi 0 katkı olursa yenilirsin ki onlar katkı veremez grizmana 120 verildiğine ne bakıyorsun barça kazıklandı yakında göndermeye çalışır adam daha top kontrolü yapamıyor

Alıntıları Göster
    Messi varken Messinin yerinde oynayan Griezmanni almaniz hata.Griezmann, A.Madridin lideriydi.Onu kanatta kullanarak verimini de düşürüyorsunuz.

Malcomu satip, Ansu Fatiyi erkenden oynatmaniz da hataydi.Perez, Fatiden şu anda iyi oyuncu.Onu da Romaya satiyorlar.De Jong öncelik ihtiyaç değildi, Arthur varken, yaratici bir CM almayip, Arthurla ayni tip De Jongu almanizda hataydi.Madem, De Jongu aldin, yanina Eriksen gibi birini de al.Kanat yok, yaratici oyuncu yok.Kapali savunmalari aşmak için tek şansiniz Messi. Messi de, ağirlaşti.Eski Messi yok.Deplasmanlarda o da batiriyor.

İnter, Erikseni 20 milyona aldi.Barça alsa, çok faydali olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenshin12 -- 26 Ocak 2020; 2:30:0 >

• 
Sayfa: önceki 20692070207120722073
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.