Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (2068. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20662067206820692070
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Özlemişiz şu görüntüyü

• Messi son 500 maçında 500 gol atıp 200 asist yapmış... Bu ne biçim bi istatistik ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BurakBey kullanıcısına yanıt
    Reis yorulmayalım diye yuvarlıyor
  • Gözümüz aydın Dembele dönm... Pardon bir daha sakatlandı beyler

• takım direk Messilona Barça'dan eser kalmadı oyun kültürünü bozdu bartemou o eski halinden eser yok şimdi Messide anca ligde arkasını toplamaya çalışıyor ucl gene hüsran olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: UltioPasha

Gözümüz aydın Dembele dönm... Pardon bir daha sakatlandı beyler
    tmm 2 maç sonra yine sakatlanır çıkar bu çocuk aslında her takımın aradığı tarzda biri ama bir türlü kendine bakmıyor sakatlanıyor anca barça gibi yerde şaka gibi
  • Dembele yeteneğini harcıyor. Dortmund’a geldiğindeki ilk sezonundan beri üstüne koyamadı. Oyun bağımlılığı var. İşine saygı duymuyor. Mental olarak kendini disipline etse Mane gibi olabilir. Aslında hala zamanı var ama o kafa yapısını değiştirmesi lazım yoksa söner gider.

Setien hoca da Coutinho’nun geri dönmesini istiyormuş. Bakalım prime Coutinho geri döner mi? Eğer olur da Liverpool’daki oyununu oynarsa parasını hak etti derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-007D66956

Dembele yeteneğini harcıyor. Dortmund’a geldiğindeki ilk sezonundan beri üstüne koyamadı. Oyun bağımlılığı var. İşine saygı duymuyor. Mental olarak kendini disipline etse Mane gibi olabilir. Aslında hala zamanı var ama o kafa yapısını değiştirmesi lazım yoksa söner gider.

Setien hoca da Coutinho’nun geri dönmesini istiyormuş. Bakalım prime Coutinho geri döner mi? Eğer olur da Liverpool’daki oyununu oynarsa parasını hak etti derim.
    Coutinho döner, dembele Pl'ye gider belki sancho için bir hamle gelirse Barca'dan dortmund'a da dönebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Coutinho döner, dembele Pl'ye gider belki sancho için bir hamle gelirse Barca'dan dortmund'a da dönebilir.

Alıntıları Göster
    Dortmundtan ayrilirken grev yaptiğindan Dortmund almaz. Maaşini da Premier Ligte sadece United ve City karşilayabilir. Bu sene Dembelenin 3.senesi.Olmadi Dembele. Artik en az zararla elden çıkarmaya bakacaklar.

Barça, Rodrigo transferi için uğraşiyormuş.
  • Takima forvet lazim abumeyang diyor bence tam barcaya uygun biri.ama gider rodrigo felan alir bunlar..grizman messi felan forvette olmaz artik...kesin birini almalari lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-007D66956

Dembele yeteneğini harcıyor. Dortmund’a geldiğindeki ilk sezonundan beri üstüne koyamadı. Oyun bağımlılığı var. İşine saygı duymuyor. Mental olarak kendini disipline etse Mane gibi olabilir. Aslında hala zamanı var ama o kafa yapısını değiştirmesi lazım yoksa söner gider.

dembeleden bi halt olmaz adamın işine saygısı yok bir kere.

kendine bakmamasını ve fifa oynamasını geçtim,o liverpool maçında son dakikada kaçırdığı pozisyon kabul edilebilir bir şey değildi.Pozisyonu kaçırırsın anlarım da orada dembele resmen laubali davrandı,barçayı kupadan etti.

Fener bjk gsde bir oyuncu yarı finalde öyle pozisyon kaçırsa hava limanında döverler onu.O akşam benim karşıma gelse tokat manyağı yapardım veledi mesela,messi cidden çok sabırlı adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit1044 -- 22 Ocak 2020; 18:47:40 >

• barça yeeniliyor bilmem kacıncı lig takımına bu hoca pas manyagı mı ya gelen gideni aratmassa iyi kaleye ne sut atmısız ne ısabet atmısız depin birde direği var şaka mı bu
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club
  • Thiago alcantara iş görmez miydi bu takımda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Thiago alcantara iş görmez miydi bu takımda ?
    Deli gibi görür hemde, Bayern satıcam dese direk kapıda yatarlar ben hala nasıl o klasmanda bir orta sahayı bayerne gönderdiler kafam almıyor.çavi ile iniestanın ayrılacakları çok belliyken yaptılar birde.
  • Setien üzerine ŞL maçlarına kadar yorum yapmayacağım.
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Ayni sekilde düşünüyorum. Yapilan boş transferler yerine iyi parayla gidilseydi alinabilirdi.
    De jong ve arthur hakkinda ne düşünüyorsunuz ?

• messi gittikten sonra lig de göremez bu takım cl yi geçtim.

2-3 sene daha araya lig sıkıştırsak bari bir daha 10 yıl göremeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Ayni sekilde düşünüyorum. Yapilan boş transferler yerine iyi parayla gidilseydi alinabilirdi.
    De jong ve arthur hakkinda ne düşünüyorsunuz ?
    İkisi de potansiyelli oyuncu ama Barca sistemine de jong uyar arthur uymaz.Arthur tutacağını en azından barca da tutacağını pek sanmıyorum.Lakin adam gibi bir hoca ile çalışmadı şu zamana kadar, gerçi barcada kalacağı zaman için adam gibi biriyle çalışma ihtimali de zayıf gözüküyor
  • 
Sayfa: önceki 20662067206820692070
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.