Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1954. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
44.523
Cevap
64
Favori
1.486.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19521953195419551956
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

spalettinin prensi meza idi scolari hocanın prensi suarez neden oynatıyor anlam veremiyorum

Celso çok iyi topçu olacak izlemek keyif veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 8 Haziran 2019; 3:46:30 >
  • Dybala ve Messi neden birlikte oynamıyorlar? Suarez yerine Dybala oynasa Messi ile daha mı kötü olacak? Bu adamlar en son Hırvatistan maçında birlikte oynadılar onda da Arjantin yeniliyor diye Dybala girmişti. Ondan önce de çok az birlikte oynadılar. Neden böyle anlayamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltioPasha

Dybala ve Messi neden birlikte oynamıyorlar? Suarez yerine Dybala oynasa Messi ile daha mı kötü olacak? Bu adamlar en son Hırvatistan maçında birlikte oynadılar onda da Arjantin yeniliyor diye Dybala girmişti. Ondan önce de çok az birlikte oynadılar. Neden böyle anlayamıyorum.
    Messi ve dybala özde benzemese de defansiv olarak oldukça benziyorlar.İkiside top rakipteyken gevşek gevşek izliyor topu.Böyle olunca 2 tanesini oynatamıyorsun, hali ile de en yararlı olan oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluox -- 8 Haziran 2019; 16:25:12 >
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

bu hanginiz lan dürüst olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

bu hanginiz lan dürüst olun
    biskolatam fotomu sana mi atti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Ha diyorsun ki Dybala yerine Paredes, Suarez, Pereyra olunca takım uçacak. Çok saçma bir görüş bu adamlar sonuçta forvette oynayabilen adamlar. Kaç tane forvet defansa gidiyor ki. Hadi en azından biri ofansif orta saha oynasa hiçbir zararı olmaz. Kesinlikle eminim ki bundan daha iyisi olur. Yerine 5 gömlek küçük adam oynayınca daha iyi olmuyor sonuçta. En azından 60'tan sonra falanda alırsın yani.

• Real jovic ve hazardı aldı sen bi griezmanı açıklayamadın gerçi bir tane orta alanda lazımda bu hoca ile zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltioPasha

Ha diyorsun ki Dybala yerine Paredes, Suarez, Pereyra olunca takım uçacak. Çok saçma bir görüş bu adamlar sonuçta forvette oynayabilen adamlar. Kaç tane forvet defansa gidiyor ki. Hadi en azından biri ofansif orta saha oynasa hiçbir zararı olmaz. Kesinlikle eminim ki bundan daha iyisi olur. Yerine 5 gömlek küçük adam oynayınca daha iyi olmuyor sonuçta. En azından 60'tan sonra falanda alırsın yani.
    Dybala şu piyasada 200 milyon eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B6E2676F0

Bu bölümün müdavimlerinden Wernher von Braun'u Barcaforum'da gördüm. Bizim von Braun mu bilmiyorum

Eski barca tayfası Valverde'den sonra bıraktı sanırım iyice.
    O forum hep psg dusmani dolu.

• Bazısı sağlam saçmalıyor da objektif üyeler de var.

Sport çalışanlarının nasıl salladığını o forumdan öğrenmiştim mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B6E2676F0

Bazısı sağlam saçmalıyor da objektif üyeler de var.

Sport çalışanlarının nasıl salladığını o forumdan öğrenmiştim mesela.
    ben o forumda Rakitic basligi altinda onun sevdalilarini gorunce biraktim ora yazmayi
  • quote:

Orijinalden alıntı: venge

Normal bir mağlubiyet değil bunlar.Kendin diyorsun hezimet diye.Bu kırk senede bir olur ama 2 sene üst üste yaşandı.Ve hala 2 maçla valverde mi kovulur diyorsun.Valverde değil hatta tüm takım kovulur bu yaşananlardan sonra.
    Kovsalar, 2 hezimetten sonra kovarlardi.messi,pique ve suarez devam etmesini istedi, barto devam etmesini istedi.siradan 2 macla bu adami kovmazlar abi.ya realden 4-5 yiyecek barca ya yeni bir hezimet daha olacak.

• crizmanı almaz umarım barca cok büyük hata olur
  • Ipswich Town'ı transfer edecekmişiz

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

crizmanı almaz umarım barca cok büyük hata olur
    milli takim da yanlis oynatdilar ondan kotu oynadi. onun yapmasi gerekeni mbappe yapiyordu
  • Umtiti soyunma odasının Griezmanı istemiyor denmesine gülmüş.

Bazı kaynaklar 1 temmuzda açıklanacağını söylüyor bazıları ise vazgeçtiğimizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

milli takim da yanlis oynatdilar ondan kotu oynadi. onun yapmasi gerekeni mbappe yapiyordu

Alıntıları Göster
    valverde ona bakarsan herkesi ters oynatıyor hocam, oda gelirse onuda bitirir bu adam başımıza kaldı gibi bu adam katalanlar kovduramadı galiba

• hiç iyi transfer yapamıyoruz artık eskisi gibi tutmuyor hiç biri sorunlu yer çok takımda alternatif yok düzgün, neymar geleydi iyi olurdu kendini futbola verirdi messi neymar suarez çok iyiydi böyle 3 lü daha olmucak
  • Griezmann has reached an agreement with PSG to replace Cavani in their attack. It's suggested Griezmann has already met with Nasser Al-Khelaifi and everything has been signed off. [sport]

Tuchel hocanin Griezmannla ilgilenmiyoruz demesine ragmen bu haberi yapmislar.Amac belli, Griezmanni alip, PSGye transfer calimi attik demek.

• Reyis mbappe ye boş alan topçusu diyolar sen ne diyosun bu işe

• 
Sayfa: önceki 19521953195419551956
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.