Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1939. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19371938193919401941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gladyo38

işin gücün abartmak öyle birşey demedi de jong transferinden mutlu olduğunu, cl kazanmak istediğini interene gitmeyeceğini felan söylemiş grizmanla da oynamak isterim demiş! valverde mükemmel hoca felan diye yalan onlar bunlar akılsız oyuncular mı

ama rakitic gitmeli artık eskisi gibi değil artık. modric ve rakitic biti aga

Alıntıları Göster
    ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Alıntıları Göster
    Tabi her maç ilk 11 beni koysa oyundan hiç çıkarmasa. bende tabi böyle överim o hocayı doğruya doğru ama insanlar saf değil.

• Frankie, Barcelona'ya geldi.

.

(
    )

• Kloppun sozlesmesinde 32 milyon sterlinlik serbest kalma maddesi varmis.

Allegri hocada juveden ayrildi.

Valverde yerine ikisi de olabilir aslinda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 22 Mayıs 2019; 18:33:45 >
  • quote:

Rakitic, kalacagini ve Valverdenin Barca icin mukemmel hoca oldugunu soylemis.
    Allahım bizi sınıyor musun anlamadım

Bu nedir ya

• Nedense bu takıma poşet hocanın uyacağını düşünüyorum. Klopp gelmesin, kontra takımı değil bu klüp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedem Das Seine

Nedense bu takıma poşet hocanın uyacağını düşünüyorum. Klopp gelmesin, kontra takımı değil bu klüp.
    Pochettino, Espanyol efsanesi. Kendisi Barca'yı çalıştırmayacağını belirtti.

Uyar ama kendisi gelmez işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Senin mantığına göre sonunda kupa alınmayacak maçlarda hakem hataları yapılabilir sıkıntı yok. Mükemmel mantık.

O zaman Bayern Real maçında da hatalar olabilir, o maçların sonucunda ne oldu ,real kupayı aldı mı ?

Alıntıları Göster
    ben öyle bir şey söylemedim.

barcaya iftira atan ,uefanın barcayı desteklediğini söyleyenlerin bu ''ciddi'' hataları görmesini istedim.

Yani 2010 da olan pozisyonda büyük olasılıkla barcayı kupadan etti.

Atleticoya karşı verilmeyen penaltı yüzünden elenilen senede atletico finale çıktı.

Ben Real madridin hakem kararı yüzünden elendiği bir seneyi yakın tarihte hatırlamıyorum,sen hatırlıyor musun?

• bu takimin ilaci pep hocamdir ama gelmez.zamaninda herkes yok messi yok su derken kendisini ikinci plana atti.

elbet bir gun maalesef barcelonaya donecek ama messi olmadiginda kendini yeniden ispatlamak icin.

o zamana kadar adi sani duyulmamis hocalarla devam.

ben emery ya da tuchel gelir diyordum zamaninda ikisini de psg aldi.

barcelonanin hocaya onem vermesi icin real madrid in basarili olmasi lazim ligde, o da imkansiz.

• Todo Al Blancos kullanıcısına yanıt
    2 senedir 20 puan fark yiyorsunuz diye başımızda ki vasıfsızı iyi sanıyorlar halbuki daha Enriquenin son yıl topladığı puanı bile alamadı :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 23 Mayıs 2019; 3:14:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

2 senedir 20 puan fark yiyorsunuz diye başımızda ki vasıfsızı iyi sanıyorlar halbuki daha Enriquenin son yıl topladığı puanı bile alamadı :(
    ben ne guzel futbolla ilgili konusuyorum sen hemen yok 20 puan...

yakisiyor mu

• Todo Al Blancos kullanıcısına yanıt
    Adam hala kovulmadı todo halimizden anla :(

Puan durumu yanlış kalmış aklımda geçmiş son senesinde ki puanı

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

ben ne guzel futbolla ilgili konusuyorum sen hemen yok 20 puan...

yakisiyor mu

Alıntıları Göster
    todo ex inde BLOKLUSUN boşuna yazma görmüyor seni
  • yigit1044 kullanıcısına yanıt

• ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

Barca, startup fonu kurmus.medya ve urun satis sirketi de kurmustu.urunlerini araci olmadan kendi pazarliyor.daha fazla kazanc elde ediyor.medya sirketi dedigim de barca tvnin yonetmek icin kurulan sirket.Barto baskan calisiyor.

• Bartomeo sacmalamis. Valverde gitmeyene kadar bir Barca maci daha seyr etmem. hepsi gereginden fazla maas aliyor. hic kimse parayi birakip gitmek istemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Bartomeo sacmalamis. Valverde gitmeyene kadar bir Barca maci daha seyr etmem. hepsi gereginden fazla maas aliyor. hic kimse parayi birakip gitmek istemiyor
    Plansiz transferler,30 uzeri topculara verilen uzun sureli sozlesmeler ve topculara kalitelerinin cok uzeri maas verilmesi barcayi cok zorladi 2-3 senedir.

Bartonun tek iyi yaptigi, Reis,Todibo gibi gencleri ucuza toplamasi.bu isi biraz ticarete doktu lakin gelistirebilirlerse, ikisi de potansiyelli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 23 Mayıs 2019; 18:11:53 >
  • Yeni sezonda çok daha güçlü bir takımla hak ettiği yerlere taşıyacağız bu takımı. (Umarım...) Valverde'nin değil yönetimin de son şansı diyebiliriz. Şampiyonlar Ligini yeniden kazanamazlarsa sırayla istifa etsinler hepsi. Hatta Messilerini de alıp gitsinler çünkü biz armaya sevdalıyız, kişilere göre takım tutan bukalemunsporlulardan değiliz. Biri gider yenisi gelir, daha iyisi gelir. Ligde zaten şampiyonuz, RM camiası bu absürt oyuncularla zaten bir şey yapamaz. Ronaldo gerçekten büyük oyuncu, Leoyla yarıştırmak şart değil, büyük oyuncu olduğunu kabul etmek gerekiyor. Ronaldo gitti, takke düştü kel görüldü. Marcelo, Modric, Ramos, Bale hocaları Zidane, hepsi balon... Yeni bir lider bulana kadar Real eski günlerini mumla arar. Barça'nın bu fırsatı değerlendirip seneye tüm kupalara ambargo koyması lazım. Avrupa'nın diğer büyük takımları, kendine aşık vasat İngilizler asla iyi bir Barça ve Real'in yerini tutmaz. La Liga takımları da PL'den iyidir. La Liga dünyanın en iyi ligidir. Meydanı boş bulanlar kırk yılda bir kafalarını çıkarıyor yukarı işte havaya giriyorlar. Bu da Barça, Real yönetimlerinin basiretsiz olmasıyla ilgili. Bayern yönetimi de Türk yöneticileri kadar berbat bu arada.

• quote:

Plansiz transferler,30 uzeri topculara verilen uzun sureli sozlesmeler ve topculara kalitelerinin cok uzeri maas verilmesi barcayi cok zorladi 2-3 senedir.

Bartonun tek iyi yaptigi, Reis,Todibo gibi gencleri ucuza toplamasi.bu isi biraz ticarete doktu lakin gelistirebilirlerse, ikisi de potansiyelli.

Alıntıları Göster
    Todibo, 1 milyona geldi. Çok da potansiyelli. Barca şu adamı denese belki de Ligt'e ihtiyaç olmayacak.
  • Malum şahısa nasıl bu kadar güveniliyor anlam veremiyorum

Messi yarın basın toplantısı yapacakmış umarım düşündüğüm şeyi söylemez
  • 
Sayfa: önceki 19371938193919401941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.