Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1938. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hatayspor ile büyük işler başaran İlhan Palut düşünülmez mi? Geçmişinde Barcelona ile Pes'te oynamışlığı da var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Yoktun

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Yoktun
    Ne zaman oldum ki..

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Artık zamanı gelmedi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 20 Mayıs 2019; 6:8:48 >
  • Geldi bence de, Play Off'a kaldı adamlar

• Malcom gelse güzel olur demiştim, çıktı haberi.

Borussia #Dortmund are said to be interested in #Barca‘s winger #Malcom.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa'nın dev kulüpleri Matthijs de Ligt için yarışa girdi. Yarıştan ilk kopan ekip ise Barcelona oldu.

ESPN'de yer alan habere göre Barcelona, Paris Saint-Germain ve Juventus'un tekliflerinin gerisinde kaldı ve De Ligt transferinden vazgeçti.

Ajax'tan Frenkie de Jong'u transfer eden Katalanlar, De Ligt'i de kadrosuna katmak için uzun süredir uğraş veriyordu. Ancak 19 yaşındaki genç yıldızın talipleri her geçen gün arttı. Son olarak PSG ve Juventus'un da oyuncuya transfer teklifi götürüldüğü ve Barcelona'nın, bu tekliflerin gerisinde kaldığı iddia edildi.

De Ligt'in menajeri Mino Raiola'nın yüksek miktarda komisyon alacak olması, Barcelona ile yapılan transfer görüşmelerini aksatmıştı.

Pique Lenglent Ümtiti varken şu sıra gereksizdi zaten
  • dedi Barcelona fanı.

• UltioPasha kullanıcısına yanıt
    Öncelikli ihtiyacın stoper mi gerçekten?Eldekiler varken hele

gerçi sizin için Messi hariç tüm takım çöp unutmuşuz onu neyse artık çoçuk iyi yapar buraya gelirse çöp ilan edilecek nasıl olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 20 Mayıs 2019; 17:14:50 >

• Bakın ne buldum. 5. dakikayı açın ve penaltıya bakın,uefalona denen hayali kurum afkmış herhalde
  • yigit1044 kullanıcısına yanıt
    Bir barca fanı olarak söylüyorum,
    Aç 6-1 lik psg maçını tekrar izle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 20 Mayıs 2019; 22:35:46 >
  • barçaya stoperden ziyada bek lazım olm bu alba ve reberto ile la liga dışına çıktın mı büyük kupa felan alamassın modern fizikli bek almalı barça. ama en önemlisi hocadan kurtulması lazım ve küllerinden doğması lazım bu klübün yemişim la liga şampiyonluğunu messi olmasa oda gelmez, kral kupasını vale alsa keşke
  • Bu adamın Barça faniyim dediğine aldırış etmeyin, tsubasamessi adlı arkadaşla aynı karakter özelliklerine sahip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UltioPasha kullanıcısına yanıt
    O nasıl biri ki
    Sadece doğruyu söyledim barcanın ve realin uefa tarafından korunması az görülmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Bir barca fanı olarak söylüyorum,
    Aç 6-1 lik psg maçını tekrar izle.
    6-1 lik maçın sonucunda ne oldu ,barca kupayı aldı mı ?

Bu maç sadece bir örnek ,bu penaltı verilseydi barca üst üste 3 cl kazanan ilk takım olacaktı.6-1 lik maçın önemi var mı bunun yanıda ?

Burada da 2016 yılında barcanın elenmesine neden olan ,verilmeyen penaltı var .

Barcanın 2009 olayından bahsedenler var, bu ne ?

Şimdi real cephesine gelelim.

Bayern in hakkının ciddi şekilde yendiği maçlar.Kral Ronaldo ise ofsaytlarla turu getiren adam.

Real 2 kupayı hakemlerle aldı,ronaldonun ofsayt golleri sayıldı,ballon dor ödülü ele ayağa düştü.

Barçanın 6-1 lik maçını savunmuyorum ,hakkımız değildi;fakat hakkımız olan turları da kaybettik hakemler yüzünden.

Sen barça fanıysan ki sanmıyorum,barcanın yenen haklarını da bilmen lazımdı.Sen barcalı falan değilsin ,boş yapıp karalama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit1044 -- 21 Mayıs 2019; 4:15:30 >

• yigit1044 kullanıcısına yanıt
    Son 4 5 yıldır barcadan başka takım tutmam.farklı nicklerle de olsa sürekli burdaydım sadece son yıl pek girmedim.2009 yıllarından örnek vermişsin ama ben o zamanları bilmiyorum açıkçası.
    Doğru barcelonanın hakkı yenmiş olabilir ama demek istediğim real ve barcaya diğer takımlara göre daha destek verildiği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 21 Mayıs 2019; 18:14:45 >
  • 🗣 Ronald de Boer: "De Jong has Ajax DNA which is nearly the same as Barcelona DNA, he is intelligent, he always has good ideas, he never plays without thinking. Messi will fall in love with De Jong.“
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

6-1 lik maçın sonucunda ne oldu ,barca kupayı aldı mı ?

Bu maç sadece bir örnek ,bu penaltı verilseydi barca üst üste 3 cl kazanan ilk takım olacaktı.6-1 lik maçın önemi var mı bunun yanıda ?

Burada da 2016 yılında barcanın elenmesine neden olan ,verilmeyen penaltı var .

Barcanın 2009 olayından bahsedenler var, bu ne ?

Şimdi real cephesine gelelim.

Bayern in hakkının ciddi şekilde yendiği maçlar.Kral Ronaldo ise ofsaytlarla turu getiren adam.

Real 2 kupayı hakemlerle aldı,ronaldonun ofsayt golleri sayıldı,ballon dor ödülü ele ayağa düştü.

Barçanın 6-1 lik maçını savunmuyorum ,hakkımız değildi;fakat hakkımız olan turları da kaybettik hakemler yüzünden.

Sen barça fanıysan ki sanmıyorum,barcanın yenen haklarını da bilmen lazımdı.Sen barcalı falan değilsin ,boş yapıp karalama.

Alıntıları Göster
    Senin mantığına göre sonunda kupa alınmayacak maçlarda hakem hataları yapılabilir sıkıntı yok. Mükemmel mantık.

O zaman Bayern Real maçında da hatalar olabilir, o maçların sonucunda ne oldu ,real kupayı aldı mı ?

• Rakitic, kalacagini ve Valverdenin Barca icin mukemmel hoca oldugunu soylemis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Rakitic, kalacagini ve Valverdenin Barca icin mukemmel hoca oldugunu soylemis.
    işin gücün abartmak öyle birşey demedi de jong transferinden mutlu olduğunu, cl kazanmak istediğini interene gitmeyeceğini felan söylemiş grizmanla da oynamak isterim demiş! valverde mükemmel hoca felan diye yalan onlar bunlar akılsız oyuncular mı

ama rakitic gitmeli artık eskisi gibi değil artık. modric ve rakitic biti aga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 22 Mayıs 2019; 16:53:17 >
  • 
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.