Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1784. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
44.523
Cevap
64
Favori
1.486.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17821783178417851786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: transverse

Coutinho'nun golünde asist öncesi "key pass"
    Rakitic'in golunde asist öncesi "key pass"
    3. golde pozisyonu "key pass" ile başlattı golunu attı
    Son golde kaleciyi yatırdı
    4 dribling sonucu 2 defa topu direkten döndü
    Maç boyunca toplam 10 "key pass" attı.

Bunların hepsi de sana girdi

Alıntıları Göster

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arthur böyle oynamaya devam ederse Dembele'ye geçmiş olsun. Forma yüzü göremez. Ki şu formuyla görmemeli de zaten. Suarez'in kazma olduğu zamanları hatırlatıyor top kontrolü, pas tercihleri vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi geceler. #goat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EBF85AD14

Arthur böyle oynamaya devam ederse Dembele'ye geçmiş olsun. Forma yüzü göremez. Ki şu formuyla görmemeli de zaten. Suarez'in kazma olduğu zamanları hatırlatıyor top kontrolü, pas tercihleri vs.
    dembele ml gibi zaten takımı iyice kırılgan yapıyor zaten coutinho hiç yoktan işe yarıyor azda olsa dembele gol atıcak vs top kaybetmicekte ölme eşşegim ölme neyse messi isterse oynatmaz zaten :D
  • Ronaldo ve Messi arasındaki en büyük farkı size söyliyim. Messi yi izlerken futboldan zevk alıyorum Ronaldo yu izlerken futboldan soğuyorum.

• Siz daha önce de bir böyle gaza gelmiştiniz grup aşamasında.Sonrasını herkes biliyor.Erken konuşmayın hani biraz temkinli olun o yaşanan şeyin üzerine ama görüyorum ki had bilmezlik devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Siz daha önce de bir böyle gaza gelmiştiniz grup aşamasında.Sonrasını herkes biliyor.Erken konuşmayın hani biraz temkinli olun o yaşanan şeyin üzerine ama görüyorum ki had bilmezlik devam ediyor.
    Siz grup aşamasinda bile gaza gelemediniz cska bile duman etti

• Grupların efendisi Messi yardırıyor gene, haklısınız gruplarda en çok atan Messi ama üst turlarda eminim Drogba'nın bile daha çok golü vardır. Adamın dediğine bak Ronaldo'yu Juve'de görüyoruz haklısın birader en azından görüyoruz şuan baya kötü adam kurulu düzenini bırakıp başka yere geçti sizinkiler yıllardır oturduğu yerden kalkmıyor gerçi bende 40 milyon alıp kulübü söğüşlesem bende gitmezdim.
  • Futbolu sadece gol atmaktan ibaret sanan ergenler messiyi eleştirmesin bi zahmet

• Messi futbolu bıraktığında tarih sadece gol attığı için yazmayacak futbolun her yönünde en iyisi olduğu için yazacak bunu kabullenemediğiniz için hazımsızsınız

Messi sadece gol atmıyor bunu anladığınız zaman en iyisi olduğunu kabulleneceksiniz

• O beleşçi futbolu bıraktığında Barcelona dışına çıkamamış bir korkak olarak anılacak ne sandıydınız? Hahaha. Sizden başka GOAT diyen de kalmadı. Barcelona dışında iş yapamayan Barcelona'da bile sisteme rağmen CL'de üst turlarda elenen pısırığın teki alın size gerçekler

Guardiola sayesinde 2 CL aldı başka da bir numarası yok zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 4 Ekim 2018; 1:57:45 >
  • E kalsaydı biz mi dedik Barcelona'dan ayrıl diye kabul edin Mourinho onu ezdikçe kaçtı. Soluğu İngiltere'de aldı. Hem bücür fanı olup hem keli desteklemek de tek sizin taraftarların yaptığı iş. Sizin yüzünüzden kele bile saygı duyamıyoruz artık ondan bile soğuttunuz
  • Baronlar yine birilerini kudurtuyor ah şu baronlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Siz daha önce de bir böyle gaza gelmiştiniz grup aşamasında.Sonrasını herkes biliyor.Erken konuşmayın hani biraz temkinli olun o yaşanan şeyin üzerine ama görüyorum ki had bilmezlik devam ediyor.
    Biz mi gaza geliyoruz barcelonın en iyi takım olduğunu falan iddaa etmiyoruz ki son birkaç sezondur kadro kalitesi olarak realin oldukça gerisinde kaldığımızı da her fırsatta söyledik. Hatta böyle bir kulüpte öylesine amötör işler yapıldı, öyle çöp oyuncular, teknik adamlar alındı ki barça adına utandık resmen. Yani bir Tottenham ı deplasmanda yendik diye birkaç senedir devam eden bu sezon kısmen de olsa ancak düzeltilebilen kadrodaki yetersizlikleri, valverdenin sabit fikirliliğini ötesinde yönetimin beceriksizliğini görmemezlikten gelecek değiliz. Şu an durumuz realden biraz daha hallice o kadar abartılacak bir şey yok yani.

Bizim tek bir iddaamız var o da Messi nin en iyi futbolcu olduğu ve takım arkadaşları ona biraz olsun ayak uydurabilmeyi başarabilirse kazanmadık kupa bırakmayacağı o kadar.

• Barçalılar başka konulara yazıyor diye ağlayıp sızlayan bazı troller gelmiş bu konuyu baltalamaya çalışıyor şaşırdık mı hayır her seferinde kendileriyle çelişen elemanlar yine bunlardı zaten. Messi her gol atışında çıldıran kesim size sesleniyorum o yere göğe sığdıramadığınız kralınızın bu sezon ligde kale önünden attığı birkaç golü açın da tekrar tekrar başa sararak seyredin orgazm olursunuz.

• Misilleme geliyor sana hiç uğraşmayacağım cevap vermekle direkt ekşiden yorumu koplayacağım çünkü sana cuk diye oturacak bir cevap

bu potansiyel canlı bombalarla uğraşmaya gerek yok. yıllardır bu aylarda cosuyorlar.uzayli, bu dünyadan değil, öp beni messi. sonra mart nisan geliyor. roma geliyor 4-1 rövanşında cakiyor, juventus 3 çekiyor, gol yemiyor iki maçta. bu maçlarda messi sahada dolanıyor. sonra eylül ayına kadar bu muhabbet kapanıyor. ta ki messi kardeşim eylül ayında getafe granada ve osasunanin içinden geçene kadar.

O kadar güzel cevaplar o kadar güzel zamanda denk geliyor ki sanki BullPoweR7 o yorumu al bana kapağı yap diye bana gol pası veriyorlar ben de yapıştırıyorum golü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 4 Ekim 2018; 2:38:30 >

• Ne gece be hala devam ediyorlar

• instance kullanıcısına yanıt
    Kadro kalitesi Messiyi göklere çıkarmak için her fırsatta takımı kötüleyişiniz paspas ilan edişiniz değül mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Siz grup aşamasinda bile gaza gelemediniz cska bile duman etti

Alıntıları Göster
    Napalım her sene kupayı mı alalım?Hoş her sene alıyoruz o da doğru.Tabi böyle ufak bir tökezlemede hemen havaya giriyorsunuz.

Neyse bu sene başarı gelmese bile tüm takımın ve başkanın kredisi sınsuz.5 yılda 4 kere clyi aldık.Daha ne yapalım?Bu seviyeden üstü var mı?

Siz ne durumdasınız peki 5 yılda 4 kere çeyrekte elenen takım.

Velhasılı kelam eğer ki biz cl alamıyor olsaydık lig şampiyonluklarınız gerçekten sizi öne geçirirdİ.Ancak Clnin gölgesin de hiçbir turnuvanın manası kalmıyor.

Siz şimdiden başlayın çeyrek finali nasıl geöerix hesabı yapmaya

• 
Sayfa: önceki 17821783178417851786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.