Şimdi Ara

▪ FC Barcelona ▪ Mes Que Un Club ▪

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
42.023
Cevap
67
Favori
1.256.069
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> ▪ FC Barcelona ▪ Mes Que Un Club ▪
Giriş

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

En son 2014'de ağlamış olan ben Iniesta'nın jübilesini görürsem hıçkıra hıçkıra ağlarım

O guzel insanlar atlarina binip gittiler. Orta sahanin gomezine, rakiticine kaldik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

bu günlerin gelecegini biliyordum ama inanmak istemiyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kırarım Boynuzunu İblis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

En son 2014'de ağlamış olan ben Iniesta'nın jübilesini görürsem hıçkıra hıçkıra ağlarım

O guzel insanlar atlarina binip gittiler. Orta sahanin gomezine, rakiticine kaldik.

Alıntıları Göster
    Seneye ciddi ciddi CM mevkine adam kalmıyor. Paulinho, Rakitic, Gomes, Denis Suarez hangisine güvenebiliriz ki? 2015'de bile bu takım sinyaller vermeye başlamıştı ama iyi kötü Rakitic-Xavi / Iniesta götürmüştük.

Arthur'a 40 milyon euro verdik. Benim genç isimleri desteklediğimi bilen bilir. Ben güveniyorum bu çocuğa. Iniesta yerine direkt monte edilir. Kaldı ki Iniesta o yaşlarda Milan'a karşı 90 dakika oynuyordu. Arthur-Coutinho-Busquets olabilir seneye. Frenkie de Jong da gelebilir. Yaşı genç ama potansiyelli oyuncu. Bir de Hollandalı oyuncular Cruyff'dan dolayı bize çok uyum sağlıyor. Ajax ile aynı ekole sahibiz Cruyff'dan gelen. Ajax'dan alınan oyuncular Barcelona'ya ayak uydurur çünkü mekanikler aynı.

Suarez, büyük maçlarda gol atmayı unutmuş resmen. Adam muazzam bitirici ama olmuyor. Çok kaçırıyor artık. Şuan markete koysak satabiliriz ama bence kalsın, kadro derinliği iyidir. Griezmann as forvetimiz olur. Adam bize gelmek istiyor. CL'den elenmemiz biraz kafasını karıştırmıştır ama yazın iyi kadro mühendisliği yapılınca Griezmann da bir parçası olmak ister. İyi oyuncudan, world class oyuncu olarak anılması için CL alması gerek. Bence bizim 6. CL'imizi Arthur-Griezmann-Coutinho-Dembele ekibi aldırabilir. Seneye Coutinho ve Dembele de takıma tam uyum sağlayacak. Coutinho çok ara zamanda geldi. Liverpool da çok maç kaçırdı, bizde ki oyun dinamikleri ile Liverpool'un ki çok farklı. Coutinho, Liverpool'dan gitmeseydi Salah'ı gölgeleyecek bir performans bile yapabilirdi. Dembele'ye gelecek olursak adam gelir gelmez sakatlandı. 4 ay az bir süre değil. Son maçlarda Dembele ve Coutinho'nun oyuna ve skora katkısı arttı. Gelecek sene daha da iyi olacaktır. İlginç bir düşünce ama Paulinho, hazır Avrupa'da iyi kötü isim yapmışken tekrardan Çin'e iteleyebilir miyiz 40-45'e acaba?

Defansta Umtiti'nin gitme durumu var. Beklerimiz iyi durumda. Sergio, Semedo, Alba oynar daha belki 3 seneye Alba yerine alternatif düşünülür. Yerry Mina'ya güvenilmiyor. Umtiti giderse Pique'nin partneri kalmaz. Lenglet iddiaları var. Vermaelen gidecek, Umtiti de giderse 2 stoper alınması gerek. En büyük adaylar Lenglet ve de Ligt. İkisi de gelebilir bu yaz şaşırmasın kimse.

Bu sene ruhsuzları daha fazla izlemek istemiyorum. Beni heyecanlandıran iki isim var. Coutinho ve Dembele. Onlar için boş vakit bulursam izlerim onun dışında gelecek seneye bakıyorum. Kulüp de seneye CL almak istiyor. Bu denilenler yapılabilirse RMA'nın da iskeleti yaşlanacağı için en büyük aday biz oluruz.
    |
    |

• Binbaşı
    1438 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Furiosa

Danimarka medyası Erikseni yazmış

Barto adlı ajana hiç güvenmiyorum ama alabilirse çok iyi olur.
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

Danimarka medyası Erikseni yazmış

Barto adlı ajana hiç güvenmiyorum ama alabilirse çok iyi olur.
    O da Ajax altyapılı. O da uygun olur takıma.
    Turin Turambar.

Eriksen evin barcelona ya hoş geldin

|
    |
    Furiosa

quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DFD8C17B

O da Ajax altyapılı. O da uygun olur takıma.

Alıntıları Göster
    seneye rakitic gomes pau ile sezona gireriz arthur dışında orta saha alınmaz at fava
    |
    |
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Yarbay
    5214 Mesaj
    Eriksen takıma sınıf atlatır ama 150den aşağıya bırakmazlar.

quote:

Orijinalden alıntı: Mbappe7

valverde hocam bugum dembeleyi dovuyormus antremanda.
    gece gece kahkaha attım ya. valverde hocam da diyo

In the Premier League this season, Philippe Coutinho has scored two more goals, made 10 more key passes and created seven more chances than Paul Pogba.

He left the division four months ago.

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

gece gece kahkaha attım ya. valverde hocam da diyo

Alıntıları Göster
    saygidan abi.

|
    |

• Yarbay
    3318 Mesaj
    pogboom manudan ayrilacak deniyor. barcaya gelse guzel olmaz miydi. o bolge sikintili barcada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ortasaha alinmaz arthurdan sonra. coutinhodan sonra eriksende alinmaz. eriksen alinmaliydi coutinho yerine.

tottenham, satmaz bence kimseyi. hedefleri buyuk.

|
    |
    Gelsin kapımız açık, eldekilerden çok daha iyidir. Ayrıca barca da daha istekli ve iyi oynar, takımı ciddiye alır. Manu yu ve hocayı ciddiye almıyor sanırım, orada mutlu değilse performansını da çok etkiler bu.

|
    |

Eriksen'i bu saatten sonra ancak Real Madrid alabilir. Barcelona üst üste o kadar maliyeti kaldıramaz.

|
    |
    Mr.Prestige kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: offside

Eriksen'i bu saatten sonra ancak Real Madrid alabilir. Barcelona üst üste o kadar maliyeti kaldıramaz.
    Gayet kaldırır. Griezmann'a 100 verilecekti zaten. Gomes, Arda, Alcacer gibi çöpler satılır. Üstüne Inesta da Çine yüklü bonservisle satılır. Her türlü kaynak oluşturulur.

Bana göre alınmalı da. Griezmann'a gerek yok şimdilik. Coutinhodan orta saha olmayacak belli oldu. Suarez kütüğü yedeğe çekilir, ileride Coutinho messi dembele oynar. Eriksen de orta saha sorununu çözer.

Tabi bunlar ütopya. Paranın kuyusu olsa yine almaz bu yönetim Eriksen'i.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Benzer şeyler yazacaktım.

Yalnız Griezmann'a çok acil ihtiyaç var. Suarez, CL'de gol atmayı unutmuş.

|
    |
    Donna. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Coutinhodan İniesta olmayacagi belliydi. Draxler, sol kanat icin daha iyi olurdu Barcaya.
    |
    |
kolayoto.com
Canlı Tv izle
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.