Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1695. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16931694169516961697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xavi: “The 6-2 win in the Bernabeu was special. Messi played as false 9 that day. And the Madrid defenders couldn’t handle him. If they came at him, they knew he could get away and free Iniesta into space.”

Süper güç olduğumuzu sonuna kadar hissettirdiğimiz dönemler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • La Masia bitti artik, devrim lazim.
  • De Ligt ve Frankie de Jong'u almayı düşünüyorlarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Headlock Master

De Ligt ve Frankie de Jong'u almayı düşünüyorlarmış.
    kaynak ed. Onlarin hayati yalan.
  • Headlock Master kullanıcısına yanıt
    Frenkie bizlik degil once liverpoola gidip pissin biraz ligt fena değil su anda bile

• quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Frenkie bizlik degil once liverpoola gidip pissin biraz ligt fena değil su anda bile
    Karton ligden topcu alinmaz abi.

Artik bunu da kullanirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DFD8C17B

katara mi geliyor?

• Iniesta... Romantik davranıyor olabilirim ona hayranlıgımdan dolayı ama benim için kesinlikle tarihin en iyi 5 ortasahasından biri. Şarapçı reyiz be

• quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Iniesta... Romantik davranıyor olabilirim ona hayranlıgımdan dolayı ama benim için kesinlikle tarihin en iyi 5 ortasahasından biri. Şarapçı reyiz be
    Bence ilki. Zidane veya Matthaus ile kıyaslanır sadece.

Oyunculuğu geçtim adam tam bir lider. 1 WC, 4 CL, 2 Euro Cup, 8 La Liga'sı var (9 olacak). Başarı olarak böyle bir orta saha var mıdır acaba? Hem İspanya'nın hem de Barcelona'nın bu kadar başarılı olmasının baş mimarlarından.

Kral kral.

• yazımın ilk halinde matthaus,zico ve hagi falan da yazmıştım :) sonra diğer arkadaşlar şaapmasın diye bi esneklik bıraktım :D bence de ilki

• Iniesta gitti. Kral kupasindan sonra aciklayacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

Iniesta gitti. Kral kupasindan sonra aciklayacak.
    En son 2014'de ağlamış olan ben Iniesta'nın jübilesini görürsem hıçkıra hıçkıra ağlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

En son 2014'de ağlamış olan ben Iniesta'nın jübilesini görürsem hıçkıra hıçkıra ağlarım

O guzel insanlar atlarina binip gittiler. Orta sahanin gomezine, rakiticine kaldik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırarım Boynuzunu İblis kullanıcısına yanıt
    bu günlerin gelecegini biliyordum ama inanmak istemiyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

O guzel insanlar atlarina binip gittiler. Orta sahanin gomezine, rakiticine kaldik.

Alıntıları Göster
    Seneye ciddi ciddi CM mevkine adam kalmıyor. Paulinho, Rakitic, Gomes, Denis Suarez hangisine güvenebiliriz ki? 2015'de bile bu takım sinyaller vermeye başlamıştı ama iyi kötü Rakitic-Xavi / Iniesta götürmüştük.

Arthur'a 40 milyon euro verdik. Benim genç isimleri desteklediğimi bilen bilir. Ben güveniyorum bu çocuğa. Iniesta yerine direkt monte edilir. Kaldı ki Iniesta o yaşlarda Milan'a karşı 90 dakika oynuyordu. Arthur-Coutinho-Busquets olabilir seneye. Frenkie de Jong da gelebilir. Yaşı genç ama potansiyelli oyuncu. Bir de Hollandalı oyuncular Cruyff'dan dolayı bize çok uyum sağlıyor. Ajax ile aynı ekole sahibiz Cruyff'dan gelen. Ajax'dan alınan oyuncular Barcelona'ya ayak uydurur çünkü mekanikler aynı.

Suarez, büyük maçlarda gol atmayı unutmuş resmen. Adam muazzam bitirici ama olmuyor. Çok kaçırıyor artık. Şuan markete koysak satabiliriz ama bence kalsın, kadro derinliği iyidir. Griezmann as forvetimiz olur. Adam bize gelmek istiyor. CL'den elenmemiz biraz kafasını karıştırmıştır ama yazın iyi kadro mühendisliği yapılınca Griezmann da bir parçası olmak ister. İyi oyuncudan, world class oyuncu olarak anılması için CL alması gerek. Bence bizim 6. CL'imizi Arthur-Griezmann-Coutinho-Dembele ekibi aldırabilir. Seneye Coutinho ve Dembele de takıma tam uyum sağlayacak. Coutinho çok ara zamanda geldi. Liverpool da çok maç kaçırdı, bizde ki oyun dinamikleri ile Liverpool'un ki çok farklı. Coutinho, Liverpool'dan gitmeseydi Salah'ı gölgeleyecek bir performans bile yapabilirdi. Dembele'ye gelecek olursak adam gelir gelmez sakatlandı. 4 ay az bir süre değil. Son maçlarda Dembele ve Coutinho'nun oyuna ve skora katkısı arttı. Gelecek sene daha da iyi olacaktır. İlginç bir düşünce ama Paulinho, hazır Avrupa'da iyi kötü isim yapmışken tekrardan Çin'e iteleyebilir miyiz 40-45'e acaba?

Defansta Umtiti'nin gitme durumu var. Beklerimiz iyi durumda. Sergio, Semedo, Alba oynar daha belki 3 seneye Alba yerine alternatif düşünülür. Yerry Mina'ya güvenilmiyor. Umtiti giderse Pique'nin partneri kalmaz. Lenglet iddiaları var. Vermaelen gidecek, Umtiti de giderse 2 stoper alınması gerek. En büyük adaylar Lenglet ve de Ligt. İkisi de gelebilir bu yaz şaşırmasın kimse.

Bu sene ruhsuzları daha fazla izlemek istemiyorum. Beni heyecanlandıran iki isim var. Coutinho ve Dembele. Onlar için boş vakit bulursam izlerim onun dışında gelecek seneye bakıyorum. Kulüp de seneye CL almak istiyor. Bu denilenler yapılabilirse RMA'nın da iskeleti yaşlanacağı için en büyük aday biz oluruz.

• Danimarka medyası Erikseni yazmış

Barto adlı ajana hiç güvenmiyorum ama alabilirse çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

Danimarka medyası Erikseni yazmış

Barto adlı ajana hiç güvenmiyorum ama alabilirse çok iyi olur.
    O da Ajax altyapılı. O da uygun olur takıma.
  • Eriksen evin barcelona ya hoş geldin

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DFD8C17B

O da Ajax altyapılı. O da uygun olur takıma.

Alıntıları Göster
    seneye rakitic gomes pau ile sezona gireriz arthur dışında orta saha alınmaz at fava
  • 
Sayfa: önceki 16931694169516961697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.