Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16921693169416951696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-1DFD8C17B

Hocam, duymuşsunuzdur belki Friends diye bir dizi var en eski sitcomlardan. Arkadaşın avatarı da oradan Joey diye bir karakter. O yüzden takılıyorum
    duydum da hic izlemedim. tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lig rekoru kırıldı 39 maç namağlup seri ile ama hangi oyunla leş kim takar.
  • hevesim yok artik mac izlemeye bu gun mac oldugunuda unutmusum

• Hiçbir şey olmamış gibi birde gol atınca sevinmişler , ben olsam sevinemem.Bunlar yaşanılan rezaletin farkında değil sanırım. Daha önce de elendik ama bu seferki farklı, bunu kimse kabullenemez ve unutamaz. Lig şampiyonluğu artık beni mutlu etmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

hevesim yok artik mac izlemeye bu gun mac oldugunuda unutmusum
    Şampiyonlar Ligi'nden elenince unutursun tabi iyi gün taraftarına bak hele :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Alıntıları Göster
    Real, 2-3 sezonu kupasiz kapatsin, baska takim desteklersiniz.

• Beyler biz barcalıyız,bu kulübü messi veyahut başarısı için tutan varsa anında çektirsin(!) gitsin.

Biz barcelonalıyız,bir kulüpten daha fazlası olan bir kulübün taraftarıyız.İyi günde kötü günde takımın yanında olacağız,iyi gün taraftarları gidebilir konudan...

Visca el Barca!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Alıntıları Göster
    Romaya rezil bir bicimde nasil elenirsin oyun olarakda ezdiler bizi. Ben malverdenin daha fazla sacma sapan 11 likler sahaya surdugu kadroyu izleyip sinir olmak istemiyorun. Dembeleyi filanda oynatmamis. Iyiki izlememisim

• Bize bu ruh lazım
  • dikakt ediyonuz mu yavas yavas takımı bitiriyorlar bu hoca mahvetti takımı seneye takımda kalırsa bişey alamayız görün, adam dembeleyi daha oynatmıyor hucum gücümüz çok zayıflattı aynı kadro halen sergia reberto sevdası ne faydası var? hucum oynardık eskiden 90 dk gol yagrır zevkle izlerdik şimdi her şey messi etrafına bağlanmıs o atmassa gol olmuyor en son 6 gol kıme attık hatırlamıyorum ayda 4 tane full önde oynardık nerdesin pep hocam bu kaliteyi en iyi sen oynadırdın rakipler korkudan titrerdi şimdi dalga geçiyor romalı kaleci bile iniesta gibi adam bile gidiyor hoca tabi oyundan alıyor o gidince ne olcak daha kötü olabiliriz hele messi giderse takım biter bügün valencia iy kalemize sut yagdırdı düşünün hem rakibe fırsat verir olduk hem geride kalıyoruz istatislikte sonra niye romaya elendik eski barça olsa topu vermez gol yemezdi şimdiye bak birde neymar gitmeseydi keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: venge

Adam niye hırs yapsın artık, onun yerinde olsam bende isteksiz olurdum. Lig şampiyonluğu veya gol krallığı için mi istekli olacak. Şampiyonlar ligi gitti,sezon onun için bitti, artık dünya kupası vardır aklında. Ayrıca bıkmıştır etrafındaki yeteneksiz futbolculardan, hoca dan da bıkmıştır belki. Kim olsa onun yerinde isteksiz olurdu.
    messi diz sakatlığı hafif var dediklerinden beri böle geziyor sahada top da istemiyor roma maçı misal yürüyor resmen eskiden messi parçalardı rakibi zorlardı roma maçında az bişey oynasa elenmezdik dizde mi sıkıntı var acaba bilemiyorum roma maçında takımı ateşlemedi de bu adam sahada hiç konusmuyor gibi anlamıyom kızmıyor isyan etmiyor koca lider oyuncu valla çok sessiz ben böle biri olcam ki hiç kimseye kızmıyor misal suarez dembele o pası atmadı diye bağırdı roma maçında zaten o pası atsa az çok verilen para ok di ne boş kaleye attı ne boş suareze verdi pası verse gol olması yüksek elicektik sinir oldum liverpool ile oynucakktık ne güzel bize karşı napacaklar diye güzel maç olucaktı kloopla gittik roma verdik roma liverppolu eler mi bilmem de zor klopp iyi hoca bizim hoca gibi değil conte bize gelse harika olurdu adam enerji dolu bizim kiler valverde gibi kekoyu buluyor adamın yüzü bile gülmüyor enrigue buna bin basar bu adam geldiğindne beri rakipler topla bizden çok oynuyor sinir oluyorum geriye geçiriyor skoru bulunca vs roma maçı örnek skora yatmaya çalıştı eski barça olsa çıkar o skordan bagımsız oynardı orta sahadan gol yiyor takım neden çnkü adama basmıyor orta saha kendi yarı sahasına çekiliyor bu adamla bu sık oluyor kornerde orta açıyorlar roma defansı de gibi oldugu halde vay arkadas

• | Arthur's stats against Cruzeiro:

Accurate passes: 101 (92%)
    Duels won: 14 (12)
    Long balls (acc.): 7 (5)
    Dribble attempts (succ.): 5 (4)
    Key passes: 1
    Clearances: 1
    Blocked shots: 1
    Interceptions: 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

messi diz sakatlığı hafif var dediklerinden beri böle geziyor sahada top da istemiyor roma maçı misal yürüyor resmen eskiden messi parçalardı rakibi zorlardı roma maçında az bişey oynasa elenmezdik dizde mi sıkıntı var acaba bilemiyorum roma maçında takımı ateşlemedi de bu adam sahada hiç konusmuyor gibi anlamıyom kızmıyor isyan etmiyor koca lider oyuncu valla çok sessiz ben böle biri olcam ki hiç kimseye kızmıyor misal suarez dembele o pası atmadı diye bağırdı roma maçında zaten o pası atsa az çok verilen para ok di ne boş kaleye attı ne boş suareze verdi pası verse gol olması yüksek elicektik sinir oldum liverpool ile oynucakktık ne güzel bize karşı napacaklar diye güzel maç olucaktı kloopla gittik roma verdik roma liverppolu eler mi bilmem de zor klopp iyi hoca bizim hoca gibi değil conte bize gelse harika olurdu adam enerji dolu bizim kiler valverde gibi kekoyu buluyor adamın yüzü bile gülmüyor enrigue buna bin basar bu adam geldiğindne beri rakipler topla bizden çok oynuyor sinir oluyorum geriye geçiriyor skoru bulunca vs roma maçı örnek skora yatmaya çalıştı eski barça olsa çıkar o skordan bagımsız oynardı orta sahadan gol yiyor takım neden çnkü adama basmıyor orta saha kendi yarı sahasına çekiliyor bu adamla bu sık oluyor kornerde orta açıyorlar roma defansı de gibi oldugu halde vay arkadas

Alıntıları Göster
    Her maç dayak yiyor kendisi Roma maçında da öyle oldu mesela herkes Messi'nin önünü kesiyor oda zaman zaman yürüyor normal.

Sonuçta kişiler geçici klüpler ise kalıcıdır.

Önemli olan görevini yerine getirip getirmediği.Mesela Valverde gidici aynı zamanda futbolcularda.Xavi gibi Puyol gibi Abidal gibi Henry gibi Etoo gibi herkes zamanı geldiğinde gidecek.Bu diğer klüpler içinde geçerli.

• El clasico'da beraberlik alırsak şampiyon oluyoruz. Keşke Bernabeu'da olsaydı maç orada kupayı kaldırsaydık. Galatasaray, yaptığından beri tuttuğum takımlardan birinin yapmasını çok istemiştim
  • Beyler, bu arada Dembele ve Coutinho'ya kötü transfer denilen mesajları görüyorum. Gereksiz haksızlık ediyorsunuz adamlara. Coutinho çok yetenekli oyuncu. Takıma adepte olması lazım. Liverpool'da belli bir dönem oynamadı. Dembele ise 4 ay sakat kaldı. Yaşı daha 21. Bu yaz kampını bekleyin. Griezmann da gelecek takıma. Seneye çok şeyler değişir.

La Masia'dan bir kaç isim daha çıkarmamız lazım. Geçenlerde bir kaç oyuncunun A takımına çıkması için hazır olduğunu okumuştum. Hocamız da değişmeli. Valverde iyi bir defans anlayışı kurdu. Umtiti-Pique ikilisinin de daha iyi olması bunlara katkı sağlıyor elbet. Yalnız takımı orta sıra takımı gibi oynatıyor hala. Gol aramıyoruz. Oyuncular isteksiz. Disiplin yok. Bizim Arsenal ile eşleşmemiz olmuştu 2011'de sanırım. İlk maçı yenilmiştik ikinci maçı yenmiştik. İyi ve disiplinli olsan arada bir kaybedersin evet ama bu 10 maçta 1 olur. Bu Roma maçı 5 kere oynansa 3'ünde elenirdik.

• quote:

Beyler, bu arada Dembele ve Coutinho'ya kötü transfer denilen mesajları görüyorum. Gereksiz haksızlık ediyorsunuz adamlara. Coutinho çok yetenekli oyuncu. Takıma adepte olması lazım. Liverpool'da belli bir dönem oynamadı. Dembele ise 4 ay sakat kaldı. Yaşı daha 21. Bu yaz kampını bekleyin. Griezmann da gelecek takıma. Seneye çok şeyler değişir.

La Masia'dan bir kaç isim daha çıkarmamız lazım. Geçenlerde bir kaç oyuncunun A takımına çıkması için hazır olduğunu okumuştum. Hocamız da değişmeli. Valverde iyi bir defans anlayışı kurdu. Umtiti-Pique ikilisinin de daha iyi olması bunlara katkı sağlıyor elbet. Yalnız takımı orta sıra takımı gibi oynatıyor hala. Gol aramıyoruz. Oyuncular isteksiz. Disiplin yok. Bizim Arsenal ile eşleşmemiz olmuştu 2011'de sanırım. İlk maçı yenilmiştik ikinci maçı yenmiştik. İyi ve disiplinli olsan arada bir kaybedersin evet ama bu 10 maçta 1 olur. Bu Roma maçı 5 kere oynansa 3'ünde elenirdik.
    Ronaldo %92 oranında 6-5 yapacak Baloon d’Or’u... Biggest comeback ever olacak. :D bu saatten sonra bir şeyler değişse ne olur?

Madrid hem şl alır hemde gelip sizi Nou Camp’ta yenerse bence çok kötü başlayan sezonu güzel bitirecekler.

• Mebasta kullanıcısına yanıt
    Benim için ronaldo-messi rekabeti şuan dert değil. Takım iyi olursa, takım başarılarından dolayı messi zaten tekrardan alır ballon d'or. Ayrıca DK var daha. Olur da kazanırsa tekrardan yarışa ortak olur.

Futbolcular geçip gider. Bundan 10 sene sonra bu isimler futbolu bırakacak. Ama kulüp başarıları hatırlanacak her zaman. 10 sene sonra hala süper güç olarak anılmak istiyorsak bu hamleleri yapmalıyız.

• Dembele: “Competition? Well, it’s Barça, it’s like that. I am very happy with the arrival of Coutinho. And Griezmann as well, if he comes.”

• quote:

El clasico'da beraberlik alırsak şampiyon oluyoruz. Keşke Bernabeu'da olsaydı maç orada kupayı kaldırsaydık. Galatasaray, yaptığından beri tuttuğum takımlardan birinin yapmasını çok istemiştim
    Tebas(Real kuklası) izin vermez.
  • Winning the Champions League next season has been identified as the top priority by the players. [md]

• 
Sayfa: önceki 16921693169416951696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.