Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16431644164516461647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Adams

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

adam bu düşüncede olmasına rağmen gol ortalaması ronaldodan üstün

• ronaldo, messi ile oyun anlamında arasındaki uçurumu çok iyi biliyor. bunu golle kapatacağını sanıyor ancak istediği kadar gol atsın bu fark oyuna katkı anlamında kapanmaz. ronaldo'nun oyuna etki ettiği tek alan bazen ortadan gelip kanatlara pas atması bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Marca'nın haberine göre Cristiano Ronaldo, Messi'nin 11 gol gerisinde olduğu dönem, gol kralı olacağına dair takım arkadaşlarıyla iddiaya girdi.

Yav zaten tüm takım buna çalışıyor sorun mu bu getir oradan las palmas felan 2-0 da yenersin git 5 golü buna attır golle bir halt olduğunu sanıyorsan yanılıyorsun gitsin geriden alsın topu oyun kursun adam çalımlasın geriden organize atak başlatsın bir şey diyelim kale önünden atmakla olmuyor o iş otobüs durağında beklemek gibi.Fark bu anlamayanda çok.Koca takım buna çalışıyor zaten.
  • İdari, iletişim, pazarlama ve teknik departmanlarında en çok kişi çalıştıran kulüp Barcelona oldu. İspanya'da sıralama şu şekilde;

•477 Barcelona
    •379 Real Madrid
    •371 Atletico Madrid
    •200 Valencia
    •123 Sevilla
    •97 Villarreal
    •89 Athletic Bilbao
    •88 Malaga

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

• Daha evveller boyle degildi, Barcelonanin youtube kanali cok iyi. Hic bir takimin youtube kanali bizimki kimi degil. Her videonun uzerinde cok emek harcanmis baskalari kimi cek renderle yukle yapmiyorlar. Bunun karsiliginda aliyorlar youtube da en cok takipcisi olan futbol klupu.

• yeni arena çok güzel olacak
  • Bu stadı barçaya yakıştıramıyorum zaten,üstü tamamen açık yağmur yağıyor seyirci şemsiyeyle geliyor falan.Kapasite olarak avrupanın en büyüğü tamam da konfor da lazım bi noktada.
  • Sömürmeye devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Sömürmeye devam

o parayi tecrubelerini aktarsin, futbolu gelistirsin diye veriyorlar. Bedava vermiyorlar.
  • savun tabi arap kardeşlerini hakkın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

Bu stadı barçaya yakıştıramıyorum zaten,üstü tamamen açık yağmur yağıyor seyirci şemsiyeyle geliyor falan.Kapasite olarak avrupanın en büyüğü tamam da konfor da lazım bi noktada.

Stad tam dolmuyor zaten, daha kucuk, taraftar destegi daha fazla hissedilmeli.

60-65 bin olsun, daha kaliteli olsun.

Bilet fiyatlari da dusuk olsun. İngilizler, bilet fiyatlarini asiri sisirdi, taraftarlar azaldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

savun tabi arap kardeşlerini hakkın

Savunurum tabii, PSGme onlar para akitiyor. Katar bizim ulkemiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Katar kulübü Al Sadd, 38 yaşındaki Xavi ile 2 yıllık yeni sözleşme imzaladığını açıkladı.

Ben 2 yil sonra kendisini Barcanin basinda gormek isterdim

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Bu stadı barçaya yakıştıramıyorum zaten,üstü tamamen açık yağmur yağıyor seyirci şemsiyeyle geliyor falan.Kapasite olarak avrupanın en büyüğü tamam da konfor da lazım bi noktada.

Bilet fiyatlari da dusuk olsun. İngilizler, bilet fiyatlarini asiri sisirdi, taraftarlar azaldi.

Stad nasıl dolmuyor ? Geçen sezon 79.500 seyirci ortalaması vardı stadın, geçen gün bilbao maçını 86 bin kişi izlemiş. Kapasitesi 105.000 olacak zaten yeni projede.

• quote:

quote:

Bu tavsiye üzerine barcelona kulübü 40 bin koltuğu staddan söktü.@elmundodeportivo

• quote:

quote:

chelsea maçını 97.500 kişi izlemiş,60-65 bin neyin kafası

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biletler çok pahalı ama yani bizim açımızdan düşünürsek.En dandik bir maça bile gitmek istesen en düşük bilet fiyatı 50 € civarında ve buda 250 Tl'ye denk geliyor.Örnek veriyorum mesela Las Palmas maçı diyelim.

Ben 7 yıl önce Guardiola dönemi gitmiştim.Hatta El Clasico şu 5-0 olan maçı staddan izledim o da çok faişti.El Clasicolarda biletler gerçekten çok pahalı.Endüstriyel futbolunda bunda etkisi vardır şüphesiz.

Burada üsttede bir arkadaşımız demiş.Bende yeni stad yapım planlaması paylaşılmış Barcelona resmi hesabında onu koydum.Diğer bir gittiğim maç ki önemsiz bir maçtı o o maçta yağmura denk geliyordu bizde şu tavanlı bölge var oradan almıştık.Ama ne fayda yağmurlukla girdik ama sırılsıklam olduk tavanlardan baya sular aktı çok kötüydü o günde baya fena yağmur yağmıştı.Gittiğimize pişman olmuştuk.Maçtan hiç bir şey anlamadık.O stadın üstünün kapanması ve koltuklarının yenilenmesi şart hala aynı şeyler var sanırım.Proje tamamlanınca imkan bulursam gene gideceğim şüphesiz.

Bilet fiyatlarından şikayetçi bizim ülkede olduğu gibi avrupada da çok insan var ama bizde birde şu var bileti veriyorsun maçlar kaliteden yoksun şekilde gidiyor.Avrupada ise insanlar eğelenmeye kol kola gidiyor.Barcelona Real Madrid stadyumlarda herkes yanyana iç içe yer alıyor.Bizim burada ise tıkış yıkış mülteci gibi gidiyorsun stadlara.Ben mesela özellikle büyük maçlara artık gitmiyorum bizim ligde de olay çıkmayacak maçlara gidiyorum mümkünse.

Son olarakta Nou Camp Nou şeklinde görülüyor yeni stad.Zaten avrupanın en büyük stadı ve dahada büyüyecek gibi duruyor buda gayet hoş bir şey.

• 
Sayfa: önceki 16431644164516461647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.