Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1643. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16411642164316441645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enes Ünal 2 gol atarak takımı Villarreal'i Atm karşısınd 1-0'dan 2-1 e getirdi ve galibiyet almasını sağladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Enes Ünal 2 gol atarak takımı Villarreal'i Atm karşısınd 1-0'dan 2-1 e getirdi ve galibiyet almasını sağladı.

Bende forumda neden kimse bununla ilgili bir şey yazmıyor diye düşünüyordum.Kısa sürede 2 gol atması büyük bir başarı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

umtiti çok iyi defans

Nazar değmesin bu sezon inanılmaz oynuyor.

Dünya kupasında umuyorum daha da kendini kanıtlayacak.

Kurzawa - Umtiti - Varane - Sidibe defansı gayet iş görür.

Bu arada aklıma hep Marcel Desailly i getiriyor
  • Umtiti Chelsea macinda da cok iyi oynamisti
  • macin 20-25 dakikalik ozetini nerden bula bilirim?
  • uçmayan kalmasın :D

• Real Madrid 6-3 yenmiş Girona'yı maaşallah mahalle maçı olmuş.

2 galibiyet 1 beraberlik daha alırsak lig biter ama namağlup işi önemli mi bilmem.El Clasico formalite maçı oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Mart 2018; 2:32:42 >

• Ronaldo yine ne ara 22 gol oldu yav
  • Ronaldo gole dönük oyuncu. 40 tanede atabilir lig sonuna kadar. Messi’de gole dönük oynamalı. YouTube’a yeterince malzeme verdi zaten futbol olarak. Artık gelecek sezondan itibaren forvete geçip, iyi bir gol ortalaması yapmasını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 19 Mart 2018; 10:49:57 >
  • Basit takımlara ve açık oynayan takımlara geleneksel olarak 3-4 atıyor işte kale önünde bekliyor adam yahu zaten .Böyle böyle 35-40 olur gene galiba sezon sonuna doğru.
  • Mebasta kullanıcısına yanıt
    Keşke kale önünde istatistik kassa. Kaleden 30 metre uzakta olmasına rağmen bu kadar gol atıyor ama değerli değil.

• Aciyim bir Rel - Girona macinin ozetini izleyelim Ronaldonun gollerine bakayim dedim tahmin edin yine nasil atmis golleri
  • Amacımız messi ye gol attırmak değil, bu ne messinin ne takımın ne de taraftarın umrunda. Takım iyi oynasın ve bu şekilde kazanmaya devam etsin de golü kim atarsa atsın. Hedefimiz namağlup şampiyon olmak ve şampiyonlar liginde başarı.

Ronaldocu ergen tipleri ciddiye almayın ve bence tartışmaya bile girmeyin. Bunların çoğu ergen ya da yeişkin görünümlü ergen. Bloklayın geçin.

Barca konusunun üyeleri olgunluğu ve seviyesiyle farklılığını gösteriyor. Bunu gördükçe iyi ki barcelona taraftarı ve messi hayranıyım diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Aciyim bir Rel - Girona macinin ozetini izleyelim Ronaldonun gollerine bakayim dedim tahmin edin yine nasil atmis golleri

beleşçi adam yaptığı tek iş son vuruşlar.

Bi de dün bu 4 gol attı ya messiye çakma kral diyorlar.Ronaldo böyle saçma sapan istatistik kasacağına önemli maçlarda messi gibi boy gösterseydi puan farkı 15 olmazdı.En basiti geçen el classico.Ne olduğunu biliyoruz messi tek başına aldı maçı götürdü.Ronaldo o maçta adam gibi oynasaydı puan farkı 5 e düşüyordu.

Her zaman derim real madride cavaniyi,lewandowskiyi,salahı koy ronaldonun yaptığı son vuruşları yapar.Ama kimse lewandowskiye dünyanın en iyisi demiyor.Ronaldo bu yüzden balondur

• MDV kullanıcısına yanıt
    Ben artik ozetleri bile izlemiyorum

• Ronaldo gol kralı olur.
  • Messi 2014-2017 arası tek el Clasico'da gol atamazken Ronaldo her maç tıklıyordu. O zaman da konuşsaydınız ya önemli maçları

ayrıca en önemli maçlar el clasico'lar değil, CL'nin ilerleyen turları.

Orda da görüyoruz istatistikleri. Lays yemekle olmaz bu işler. CL Çeyrek Finalden itibaren atılan goller 37-16, daha gelmiş büyük maç diyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: What a Goal

Messi 2014-2017 arası tek el Clasico'da gol atamazken Ronaldo her maç tıklıyordu. O zaman da konuşsaydınız ya önemli maçları

ayrıca en önemli maçlar el clasico'lar değil, CL'nin ilerleyen turları.

Orda da görüyoruz istatistikleri. Lays yemekle olmaz bu işler. CL Çeyrek Finalden itibaren atılan goller 37-16, daha gelmiş büyük maç diyor :D

adam gelmiş hala gol diyor ya şaka gibi.

Ronaldo isterse 100 gol atsın ne fark eder?

Pele 1300 gol atmış maradonadan iyi futbolcu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Aciyim bir Rel - Girona macinin ozetini izleyelim Ronaldonun gollerine bakayim dedim tahmin edin yine nasil atmis golleri

beleşçi adam yaptığı tek iş son vuruşlar.

Bi de dün bu 4 gol attı ya messiye çakma kral diyorlar.Ronaldo böyle saçma sapan istatistik kasacağına önemli maçlarda messi gibi boy gösterseydi puan farkı 15 olmazdı.En basiti geçen el classico.Ne olduğunu biliyoruz messi tek başına aldı maçı götürdü.Ronaldo o maçta adam gibi oynasaydı puan farkı 5 e düşüyordu.

Her zaman derim real madride cavaniyi,lewandowskiyi,salahı koy ronaldonun yaptığı son vuruşları yapar.Ama kimse lewandowskiye dünyanın en iyisi demiyor.Ronaldo bu yüzden balondur

Usta sen milletin yazdıklarına gereğinden fazla önem veriyorsun. Çakma kral demişmiş desin. Geçen günde beni kast ederek bizim konudan çıkmıyorlar filan yazmış Hahahahahahaha. Adam sataşınca mutlu oluyor engelleme adamın mutluluğunu. Adamın bu hayattaki en büyük misyonu Ronaldo’nun, Messi’den daha iyi olduğunu ispatlamak :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 19 Mart 2018; 13:47:16 >

• 
Sayfa: önceki 16411642164316441645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.