Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1642. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
44.523
Cevap
64
Favori
1.486.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16401641164216431644
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    Aga senin nicki avatari görünce bi ürperiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ula unuttum ben maçı ya la Beşiktaş'a bakacağım diye gol olmuş.
  • Gol ofsayt yav Alba ofsaytta net ofsayt.Net goller kaçırıyor takım o değil bu golle biterse kötü olur bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 18 Mart 2018; 18:45:31 >
  • 2-0 Kral attı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 18 Mart 2018; 18:47:59 >
  • Çok gol kaçırıyoruz. 4 olmuştu şimdiden. Dembele çok iyi oynuyor, alıştı takıma.
  • Çok fena goller kaçıyor yav Coutinho şimdide
  • Messi açsana oyunu ya içine Alper kaçmış gibi adamın.
  • La Liga

25 gol 12 Asist Leo Messi
  • Dembele'nin gördüğü kart çok gereksizdi, uyarılması lazım.
  • Bilbao baya yorgun demiştim 2 haftayı kaldıramaz Barça kadar olamazlar ama gerçekten takım çok fırsat tepti.
  • Dembélé (4) already with as many assists in La Liga this season as Rakitic, Koke, Asensio, Cristiano and Kroos. And two more than Modric (2). He’s only started 5 league games, FFS.

• Donmayan türkçe yayın atabilecek var mı

• bu maçta net şike var barca gol atmamak için o kadar çok çaba sarf ediyor ki.Gol de yemiyor atmaya da çalışmıyor.
  • 3.5 alt oynadım o yüzden atmıyor

barca

beşiktaş maçına da bir bjk li olarak 10 çifte ve alt oynadım, bakalım ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

bu maçta net şike var barca gol atmamak için o kadar çok çaba sarf ediyor ki.Gol de yemiyor atmaya da çalışmıyor.

Luis Suarez ne kadar yaftalasanda aramak elzem.
  • umtiti çok iyi defans
  • abi bu ne ya iy süper maç ikinci yarı yatış geçiyor takım bu ilk değil malaga maçıda böyleydi rakip oynuyor topla bu hocanın anlayışı bu mu ? chelsea maçı böyle malaga maçı böyle ? bizim sahada oynuyor rakip şaka mıbu skoru bulunca? adamlar iy skoruna bağlıyor maçları eskiden böyle skorlar 4 olurdu en az nasıl iş anlamıyorum ama hoca diyor ikinci yarı gitmeyin diye kesin yoksa barça böyle anlayış olamaz!! maç izleme zevkimiz var sonuçta
  • Ne bekliyorsunuz ki? kadromuz dar hocanın 2. yarıları rölanti de oynaması çok normal boşa komplo teorileri kurmayın.
  • bana normal gelmiyor ilerleyen zamanlarda görücez yorgunluktan sanmıyorum görürüz
  • Aralıkta şampiyonluğumuz kesinlesti diyordum ama arkadaslar atleticoyu biraz dert edinmişti, simdi sevinin ey barcalılar gun bizim günümüzdur:D

• 
Sayfa: önceki 16401641164216431644
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.