Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16391640164116421643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

24.11.2015 Barcelona 6-1 Roma

16.09.2015 Roma 1-1 Barcelona
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Totti barça bizden korkmuştur diye açıklama yapmış

Sentinel çakalına bak sen. Adam yıllarını o kulübe vermiş,kaptan olmuş herkesi ağlatarak futbolu bırakmış ; onore edilmiş ve doğal bunları demesi. Senin gibi bilgisayarının başından smile mı koysaydı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

quote:

Sentinel çakalına bak sen. Adam yıllarını o kulübe vermiş,kaptan olmuş herkesi ağlatarak futbolu bırakmış ; onore edilmiş ve doğal bunları demesi. Senin gibi bilgisayarının başından smile mı koysaydı ?

Totti için ağlayacak kadar romantik değilim, istediğimi yazarım seni ilgilendirmez. beğenmiyor isen bloklayabilirsin.
  • quote:

quote:

totti futbolu bıraktığından beri antidepresan kullanıyorum hocam ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

quote:

quote:

totti futbolu bıraktığından beri antidepresan kullanıyorum hocam ne yapmalıyım

sen şaşırmışsın evladım

• Barca maçını izlerim bir tek. Hepsini izleyecek zamanım yok. Diğerlerinin skorlarına bakacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oraya bir 3 puan yazın geçin.
  • Ferdinand ve Lampard'ın ne söylediklerini dikkatli izleyin

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gol yağar bu maçta bilbao yorgun avrupa maçı oynadı barçaya göre daha kırılgandır bu noktalarda.Gol şöleni bekliyorum.

Leo Messi: "Temel olarak bencil değilim. Oyunu farklı bir açıdan inşa etmek istiyorum. Daha önce olduğu kadar sahada koşuyorum ama daha farklı bir şekilde"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 18 Mart 2018; 13:43:15 >
  • Messi seni seviyoruz tamam da oyuncu istememek nedir? Griezmann şuan dünyanın en iyi 5 oyuncusundan biri. Iniesta büyük ihtimal Çin'e gidecek zaten o yüzden sorun olmaz. Umarım doğru değildir. 7 numara bu adam için ayrıldı zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Messi seni seviyoruz tamam da oyuncu istememek nedir? Griezmann şuan dünyanın en iyi 5 oyuncusundan biri. Iniesta büyük ihtimal Çin'e gidecek zaten o yüzden sorun olmaz. Umarım doğru değildir. 7 numara bu adam için ayrıldı zaten.

sene başından beri konuşuluyor griezman şimdi mi mutsuz olmuş messi ve suarez yalan haberdir yüksek ihtimal
  • Umarım dediğiniz gibidir hocam. Duyduğumdan beri öyle keyifliyim ki formayı giyerse o gazla saçımı sarıya boyatırım Griezmann gibi
  • yahu bu vakit macmi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Suarez cezalıydı galiba. Yerine Paco oynuyor Rakitic de Busquets'in bölgesinde oynayacak. Güzel kadro.

Hadi ya onu bilmiyordum o zaman leş bir maç olacak desene
  • messi kac kere benim isteyip-istememe gore transfer yapilmiyor, kim gelirse gelsin burada ortak bir oyun ceviriyoruz diye, halen bu haberlerin degeri varmis gibi paylasiyorsunuz
  • Xavi: "Futbol dünyasında 2 tip teknik direktör vardır: Topa sahip olmaktan korkan, çünkü ona sahip olduğunda ne yapacağını bilmeyen teknik direktörler ve topa sahip olmamaktan korkan, çünkü topla oynamadan nasıl yaşanacağını bilmeyen teknik direktörler."
  • Paco güzel bıraktı köşeye.
  • 
Sayfa: önceki 16391640164116421643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.