Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15171518151915201521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

gruptan lider çıkmayı garantiledik.Keşke 2. çıksaydık beşiktaş falan gelirdi belki.Yanlış anlaşılmasın bjk nin elenmesini istemiyorum sadece messiyi bir Türk takımına karşı izlemek istiyorum.Adam 31 yaşına girecek daha bizim takımlarla maçı yok.Messiyi İstanbul da izlemek isterdim canlı canlı.

İnşallah yarı finalde karşılaşırız.Hiçbirşey bitmiş değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

o değil de tsubasamessi henüz psg konusuna bi şey yazmadı. eleman 2 sayfa word dosyası hazırlıyo sanırım kısa kısa yapıştıracak oralara

Alt tarafi Celtic. Bu skorlar bizim icin cok normal.
  • Bu takıma cidden bir forvet lazım.Burada küfür etmeye gerek yok.Dembelede bir dönemedi arkadaş Paco gerekirse forvete geçsin öyle idare edilsin.Valencia maçı daha çok zor olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

gruptan lider çıkmayı garantiledik.Keşke 2. çıksaydık beşiktaş falan gelirdi belki.Yanlış anlaşılmasın bjk nin elenmesini istemiyorum sadece messiyi bir Türk takımına karşı izlemek istiyorum.Adam 31 yaşına girecek daha bizim takımlarla maçı yok.Messiyi İstanbul da izlemek isterdim canlı canlı.

Yari final mi? Bjk, son 16da elenir.

Rasenball tecrubesiz, Monaco bitik, Porto son 10-15 senenin en kotusu. Boyle grup Avrupa liginde falan gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

quote:

Beşiktaş ile eşleşmek sizin için kötü olabilirdi. Ama yollar illa ki keşişir. İşte o zaman Tanrı yardımcınız olsun.

Barcelona ne kadar kötü olursa olsun ayağa pas yapmasını iyi biliyor.Bugün top kontrolü yine %66 falandı barcanın.Kısacası bjk top görebilirse barcayı yenebilir belki.Yorumunu ironi olarak düşünüyorum tabiki de.

• Yanliz bizim macta spiker kendinden geciyordu. Alvesin attigi golu izleyin, o golde falan. Neymarim neler yapti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

quote:

Yari final mi? Bjk, son 16da elenir.

Rasenball tecrubesiz, Monaco bitik, Porto son 10-15 senenin en kotusu. Boyle grup Avrupa liginde falan gelir.

Çeyrek veya Final zaten max bu kura şansı nereye kadar el verirse şuan çeyrek görünüyor gibi İngiliz takımı gelirse eleriz zorlansakta tabi düzgün takviyelerde olursa Premier lig zor sonlara doğru iyice sıkıntı yaşarlar sebebi bu bu işimize yarar.

• quote:

PSG kesin finalde 1-0 dan 4-1 30 dakikada

Geçen yıl 6-1 tokatlayıp yolladılar evlerine hocam, celtic'e 7 atmakla birşey olmuyor.

Son 16'da elenirler, savunmada çok açık veriyorlar. Tabi son 16'da isviçre, rusya, ukrayna takımları gelirse birşey diyemem.

Bunları neye güvenerek söylüyorum dersen geçen yılda böyle şeyler çok söylendi, ama şampiyonlar liginde bu kadar rezil olan tek takım yine psg oldu. Bence neymar'ı çıkar takım çöp olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulİstanbulOlalı

quote:

Geçen yıl 6-1 tokatlayıp yolladılar evlerine hocam, celtic'e 7 atmakla birşey olmuyor.

Son 16'da elenirler, savunmada çok açık veriyorlar. Tabi son 16'da isviçre, rusya, ukrayna takımları gelirse birşey diyemem.

Bunları neye güvenerek söylüyorum dersen geçen yılda böyle şeyler çok söylendi, ama şampiyonlar liginde bu kadar rezil olan tek takım yine psg oldu. Bence neymar'ı çıkar takım çöp olur.

Geçen sezon 6-1 biten maçta Psg'nin bir penaltısı verilmedi aynı zamanda aleyhine 1 tane saçma penaltı verildi. Hakem eledi o gün Psg'yi. Ya dünyadan haberin yok ya da olanları bildiğin halde sırf cevap vermek için görmezden geliyorsun

Real Madrid bana göre de şu an küçük bir farkla en büyük favori. Hemen ardından Psg ve City geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mebasta

quote:

quote:

Geçen sezon 6-1 biten maçta Psg'nin bir penaltısı verilmedi aynı zamanda aleyhine 1 tane saçma penaltı verildi. Hakem eledi o gün Psg'yi. Ya dünyadan haberin yok ya da olanları bildiğin halde sırf cevap vermek için görmezden geliyorsun

Real Madrid bana göre de şu an küçük bir farkla en büyük favori. Hemen ardından Psg ve City geliyor

Bu işler hiç belirli olmaz hocam, takım zaten neymar'ın ayağına bakıyor.
    Penaltı falan bahane olamaz, hatta 6-1'in hiçbir bahanesi olamaz. İlk maçta di maria'nın yaptığı şaklabanlıklar da cabası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mebasta

quote:

quote:

Psg biraz cesur olabilseydi 2 golün dönüşü yoktu.Büyük takım korkak oynamaz.4-0 gibi büyük bir avantajın varken yenilebilmeyi başarmak acizliktir.Bu tarihe geçti hakemde onu de bunu de bu değişmez.Biraz akıllı mantıklı düşünebilen ve elinde bunun için uygun silahları olan bir antrenör hücumla işi bitirirdi ya rezil ya vezir olursun derler ya rezil oldular tarihe geçtiler işte.

Bu sezon bakalım ne yapacaklar.Ben finalin en güçlü adayı olarak görüyorum.Ama bir kıyıma felan denk gelmezlerse çok kolay çıkarlar kura şansıda önemli tabiki bir kısayoldan çıkmak var birde sırtında taş taşımak var.

• Yine yenilmemişiz.

Valencia karşısında topu kontrol edebilirsek yine beraberliği kaparız.

• Barcelona ve Barcelona karşılaşamıyor ki finalden önce

• messi manchester yolcusu bakalım ingilterede nasıl oynayacak
  • Bu yılki PSG ile geçen yılkini karşılaştırmak çok saçma.

Dani gitti gideli nerede oynadıysa o takım finale oynadı.O yüzden PSG final görecek ve en büyük etkeni de Dani - Neymar olacak gibi geliyor.
  • Bir Cavani'ye bakıyorum bir de Suarez'e

• Ben böyle bir şey olacağını biliyordum zaten gerek Vale maçı gerekse fiksyürde önde olmak Messi'yi daha makul kullandı ve çok yormadan istediği sonucu aldı zaten Juveda mental olarak dağılmış gibi.Valverde totalde çok iyi futbol oynatmıyor hatta leş gibi birşey kanserli manserli ama sonuca gidiyor.Şuan için bakarsak Clde şu haldeki vasat takımı liderlik konumuna getirdi.Ligde ise en az gol yiyen en çok gol atan ve birinci takım olmasında emeği Messiile çok hatta son dönemlerin en iyi çıkışını yakaladı o başlangıçtaki felaket katalonyadaki olaylar Dembele'nin sakatlanışı her şey üst üste geldi birde Barte denen tüpçü kılıklı herife rağmen avrupa futbolunun gene zirvesindeyiz.Buda iyi bir şey Valverde başarılı şuan elinde daha uygun malzemeler olsa daha yüksek noktalara çıkabilirdi.Suarez gibi dangoz biri ile sonuç bu üretkenlik ve sonuca gidiş yollarında sorun yaşamıyoruz yinede sorun bitiricilik.Bu sebepten ötürü Messi yer yer forvete yakın hatta gizli forvet şeklinde oynatıldı.

Dembele geri döner.Bir adet sol kanat ve yeni gelen stoperle iyi bir yere gidebilir gibi.Ama birde forvet lazım.Şuan kesin bir şey söylenmiyor lig uzun maraton ama Cl eleme aşamasına sahip olduğundan sıkıntı yaratır.Birde karşımıza kolay rakipler çıkmıyor.Real'e kek kalıpları çıkarken biz sırtımızda taş taşıyoruz.Sonra ofsayttan attıkları gollerle gelen kupaya seviniyorlar.

Uefalona he canım he biz attık ofsaytla maç biz kek takımlarla oynayarak çıkıyoruz üst turlara.

• Barcelona, prostat kanserine yakalanan Sevilla teknik direktörü Eduardo Berizzo'nun tedavisinde yardımcı olmayı teklif etti.

Tito Vilanova'da kanser yüzünden 45 yaşında hayatını kaybetmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 23 Kasım 2017; 15:1:14 >
  • quote:

Yarı finalde inşAllah, Messi özlemiştir Pepe'yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 23 Kasım 2017; 15:1:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katalan krizinin Barcelona'ya etkileri olacak demiştim Messi gidiyor
  • 
Sayfa: önceki 15171518151915201521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.