Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (2006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20042005200620072008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk yarı isabetli şutumuz yok
  • Daha yeni yedeklerse adrian ramosu görüp ramos gibi bir adam niye yedek dedim kendime sövüyorum şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luca Brasi L kullanıcısına yanıt
    Hocam, Valvarde'nin kafaya ayakkabı felan atabilir misin ? Bizim için bu büyük iyiliği yap kahraman ol 🤙🏻😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün bu rezil oyun devam eder ve yenilirsek Valverde kovulur bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imkansız
  • adam omuz omuza faul verdi devamı penaltı oldu

dakika 65 hala isabetli şutumuz yok bu arada

biraz adamsanız kovarsınız maç sonu
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club
  • 2-0 oldu.

• Konunun müdavimleri cil yavrusu gibi dagilmis biz bu gunleri onceden soyledik. Neymarla ilgilenmiyoruz deyip son gun getirmek icin biyerlerini yirtmalar vs bunlar son cirpinislardi. Messili kadronun ustune 250m euroluk transfer yapildi ama yetmez cunku messi kardesim bitmistir. Gecen sene liverpoolda falan degil 2 sene once romada bitmistir.

Not: yorumu yazarken granada 2yi takti messi kardesim sahada

• Bu kadroyu bu kadar kötü oynatmak net başarıdır, Valverde bunu nasıl başarıyor ?

• Takım tdsiz çıksa 90 dakikada bir tane isabetli şut atardı vallahi büyük başarı helal olsun bunu yapmakta marifet
  • valverde top oynatmayı biliyorsa ne olum, halen kovmuyor bu yönetim transfer de de başarısız grizmana 120 milyon verdiler seneye göndermeye çalışırlar hiç bir katkısı yok zorlamıyor bile

Rakitic, De Jong, Roberto,
    şu orta saha ile deplasmana çıkıyor adam ula bunlarınhepsi düz adam arthur bile arada pas atıyor derin cacik yapılan transferler halen messi ye bakıyor granada ile bile oynarken bu hoca gitmeden bu yıl 0 kupa net

ansu fati her maç oynat çocuk yine bişeyler yapıyor
  • Kesinlikle ihtiyaç Griezmann'dı dimi? Suarez'i göndermeye cesaretin yok gidip Griezmann'ı alıyorsun. Adam ne yapsın orada. Alba'da yok. E kim kaldı kanatlarda. Sadece Fati var sürekli hızlı koşu yapabilecek. Bu kadar berbat bir oyun görmedim. Cidden çok berbattı. Vidal'de hiç gününde değildi. Atletico efsane bir hamle yaparken biz de mal gibi izledik. 1 sene önce bizden vazgeçmiş bir adamı geri aldık. Burada en büyük sorun Griezmann ve Suarez'den sadece bir tanesi oynamalı. Dembele'de yata yata bir hal oldu.
    Düzenleme: Çok konudan konuya atlamışım ama o kadar sorun var ki bunu yapmamak elde değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltioPasha -- 22 Eylül 2019; 0:13:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • grizman sallana sallana top oynuyor ulan saçlarını kes bari, arkadaş buna nasıl 120 euro veriyor bir takım adamın hiç bir özelliği yok bir tane çalım atamaz mı o kadar para eden biri ansu fati ondan iyi oyuncu la şaka gibi abidal felan yönetim kadrosunda bide
  • Yeter be. 3 yıldır doğru düzgün futbol izleyemiyoruz bu vasıfsız yüzünden. Messi'nin 2 yılını çaldı, 3.sü yolda.
  • Zamanında hep dedim ama futboldan çok anlayan kişiler (!) hep aksini söyledi ancak gerçek ortaya çıktı. Griezmann olsun Hazard olsun yıldız futbolcular değil. İkisini beğenmediğim kadar da var. Mesela Sadio Mane ikisinden de 10 kat daha iyi futbolcu. Zaten yetenekli futbolculardan anlamamak için futbol özürlüsü falan olmak gerekiyor.
  • Messiyle anca bu kadar.Daha çok kaybeder bu takım. Messi'nin fıs bir topçu olduğunu yıllarca söyledik. Kalan seneler yatarak paraları cukkalar artık Barcelona'dan.
  • Mourinho iddiaları geliyor. Ne düşünüyorsunuz ?
  • Totnım bırakmaz ama bu takıma en iyi gelecek adam pochettino bence

• 
Sayfa: önceki 20042005200620072008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.