Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1489. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44.513
Cevap
64
Favori
1.485.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: JampolPapa

http://www.sport-english.com/en/news/barca/simeones-message-to-those-who-dont-believe-in-leo-messi-6350914

quote:

"He had that night that all Argentines wanted and asked him for, for those who don't believe in him he showed that he is the best in the world."

Simeone hocam da Messi'nin en iyi olduğunu bir kez daha vurgulamış.

Simeone arjantinli zaten

biliyorum
  • Atletico şu zamana kadar 4 gol yemiş,defans baya sağlam yani.Çok zor maç olacak
  • Benzema>Suarez . Net

Nankör realliler beğenmiyor bir de benzemayı.Biz nabak suarez kazmasıyla
  • İlk puan kaybı geliyor bu akşam.Çok ezmezler umarım.
  • akşam hayırlısıyla yeni stadın açılışını yapacağız :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraları stokladım akşamı bekliyorum
  • ilk skor benden geliyor 3-1 barça
  • Arda'yı aldın oynatmıyorsun adamı iyice bitirdin, sol kanat allaha emanet gidiyor kaç ay oldu.

Dembele aldın adam önüne pas atamıyor daha, üstüne sakatlandı en iyi gelişeceği ve takım alışacağı dönemde.

Semedo'yu aldın adam bir maç oynuyor bir maç oynamıyor.Vidal falan izletiyorsun bize.

Rafinha diye bir adam var sürekli sakat, bu adam nasıl sakatlanıyor kimse araştırmıyor mu?

Iniesta ile ömürlük sözleşmenin mantığı nedir? Adam sürekli sakatlanıyor, satsana halen piyasası varken Araplara veya ABD ligine.

Pique saçma sapan işler yapıyor, rotasyona alıyorsun yerine oynayan isim Mascherano.Umtiti hastalansa savunma perte çıkacak.

Tıngır mıngır gidiyor takım, bakalım neler olacak bu akşam.
  • Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    illa takımın çıkarlarına göre olmasına gerek yok.iniesta gibi barcanın efsanelerinden olan bir oyuncunun barcada kalması beni sevindirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

Benzema>Suarez . Net

Nankör realliler beğenmiyor bir de benzemayı.Biz nabak suarez kazmasıyla

Şu an öyle ama Suarez önceden böyle değildi adamda öyle böyle bir düşüş yok resmen Umut Bulut oldu Benzema ilk zamanlarından beri çizgisini bozmuyor adam ne yapsın yeteneği bu kadar ama adam bir maç yatıp bir maç parçalamıyor en azından

Diğer mesaja da katılmıyorum onlar 4 gol yediyse biz de 2 gol yedik onlar düşünsün bizden çok
  • Bakmayın az yediğine felan seyirci ile büyük bir maç atmosferi oluşur.Gollü bir maç olabilir.Bakalım biz geçen sene berbat halde iken bile yenmişiz.Tabi takımın form durumuna da bağlı ilk 20 dakika herşey belli olur.Galibiyet alırsak muhteşem olur.
  • Bugün getafe-real madrid maçını izledim.Ronaldo 85 dakika bi halt yapamadı üstüne goller kaçırdı, bi gol attı isconun pasında yine kral ilan edildi.Şaşıyorum artık bu duruma ben.

Bu reallilerin kafasına ulaşmak istiyorum.Kendi takımında oynuyor diye övüyorlar bu kadar ya da harbiden fan olmakla kafayı bozmuşlar.Benzema gol atar yorum gelmez,ronaldo gol atar başlarlar yorumlara.Ronaldosporlu diye boşuna söylemiyorum.
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kral uzun bir aradan sonra ilk 11 deymis

• Gomes ne alaka şimdi?

Orta sahayı tutayım derken biraz abartmış.Skor bulamazsak ilk yarı işimiz zor bu adamla.
  • Hadi be 30. Saniyede saplıyordu Leo ya

• Paulinho tekerlekli sandalye ile mi gelmiş stada acaba andre gomes neden kadroda
  • Hayırdır futbol maçı değil de savaş filan mı var? Ne bu bayraklar?

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

• Bu formayı hiç sevmedim ya
  • André Gomes, Rakitic, Suárez... Bu gece cinnet geçiresim vardı ondan izliyorum bu maçı.

• 
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.