Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1922. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19201921192219231924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Messi yüzünden acısı olan real ve ronaldo fanboylarına cevap verip konuyu boş yere kirletmeyin.

gözü olan messinin 2 maçta neler yaptığını görmüştür

• quote:

Orijinalden alıntı: UltioPasha

İlk maç firmino ve salah varken 2 çaktı ama. Maçı izlememişsin bari yorum yapma rezil herif. 4 tane golü yiyen messi değil, o yenilen gollerdeki büyük hatalar messinin suçu değil, messinin harika paslarında dembele, suarez, vidal ve albanın kaçırması messinin suçu değil.
    AMA SANA BİR ŞEY ANLATMAK BENİM SUÇUM, anlatsam da anlamayacaksın zaten. Gerek yok o yüzden.

Alıntıları Göster
    sinirsiz imkanla dembele coutinho getirmeyeceksin o zaman. neymar gitti diye dembele neymardan iyi diyip akil disi aciklamalar yapmayacaksin o zaman. utanmadan hala kulp buluyorsun klubune. messiyi ilgilendiren tek madde de sudur. tarihin en iyisiysen su macta takimina 1 gol ya aticaksin ya attiricaksin. sadece 1 gol ki tarihin en iyisi falan degil messi. kendinizi kandirmayin. su mactan sonra utanmadan goat diyene yaziklar olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

Messi dönemi sonsuza dek kapanmıştır.

Üzülecek bir şey yok. Takım yeniden yapılanma dönemine başlıyor. Messi ve diğer çöp forvetleri komple değiştirmek lazım.

Liverpool ezip geçti bu arada helal olsun. Klopp çok büyük bir hoca umarım ŞL'yi kazanır.
    messiyi değiştirmek lazımmış, adamdaki hayal alemine bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: DisArt5k

sinirsiz imkanla dembele coutinho getirmeyeceksin o zaman. neymar gitti diye dembele neymardan iyi diyip akil disi aciklamalar yapmayacaksin o zaman. utanmadan hala kulp buluyorsun klubune. messiyi ilgilendiren tek madde de sudur. tarihin en iyisiysen su macta takimina 1 gol ya aticaksin ya attiricaksin. sadece 1 gol ki tarihin en iyisi falan degil messi. kendinizi kandirmayin. su mactan sonra utanmadan goat diyene yaziklar olsun

Alıntıları Göster
    Tarihin en iyisi. Şimdi kabul etmeyebilirsin ama eminim ki kabul edeceksin, herkes kabul edecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu saatten sonra istediğiniz teknik direktörü, istediğiniz futbolcuları alın bir fayda etmez, bitmiştir bu kulüp. Barca yıllarca bu iki hezimet ile anılacaktır.
    2 yıl üst üste aynı rezillik.Messi nin de bu maçla birlikte kariyeri bitmiştir.Altın top falan da yok messim sana ,yeter artık seni de savunduğumuz.Diğer futbolcular ve malvarde çöp orası tamam ama senin bugün ne yapıp edip 1 gol atman gerekirdi.Geçen sene de atamadın ama bugün bu çöplere rağmen her şeyi göze alıp atmalıydın.

Daha neyi savunuyorsunuz beyler, takımın savunulacak bir yanı yok artık messi dahil..Aması maması yok.Konuyu bile kapatın gitsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternettenCızz -- 8 Mayıs 2019; 2:40:51 >
  • Sadece Messiyle olmaz kadroda geleceğe yatırım amaçlı olanlar falan var ama bu seviyenin oyuncusu değiller, vidal de yeterli değil bence.
  • Burada birkaç kişi vardı, valverde yi, taktiğini , oynattığı futbolu beğenen.Alın size valverde.Neymiş takım defansif olarak daha sağlammış, daha az gol yiyormuş.Geçen sene yazdım takımın savunma kötü, çok pozisyon veriyor diye. Nerenizle izliyorsunuz anlamadım ki.Ama size göre çok pozisyon vermek sorun değil yeterki gol olmasın.Pozisyon vermek-gol ile aynı şeydir.
    Roma maçından sonra bu adam gönderilmeli dedim, kovulmalıydı.Ama yok bi kaza oldu, iyi hoca,açık ara lig şampiyonu yaptı diye göklere çıkardılar.Alın kutlayın lig şampiyonluğunuzu.
    Bunu daha önce de yazdım; Ezeli rakibin 3 sene üst üste şampiyonlar ligini kazandı, tarihe geçtiler , kırılması zor bir rekor.Barca 10 sene üst üste lig şampiyonu da olsa realin bu başarısına yine eş değer olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternettenCızz -- 8 Mayıs 2019; 3:5:48 >
  • valverde nin istifa haberi aciklanmadi hala?
  • Kulübün hedefinde şampiyonlar ligi yokmuş.Malverde ile el ele 10 lig şampiyonluğu daha almak istiyorlarmış.
    Bu yönetim bu hocayı kovmaz.Birkaç transfer yapılır, sezon başı nou camp da messi takımla birlikte cl yi alacağız diye söz verir oldu bitti.Senenin sonunda ise lig ve kral kupası ile sezon tamamlanır.

Sinirden uyayamıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternettenCızz -- 8 Mayıs 2019; 3:20:9 >
  • valverde gider artık kimse tutamaz yarın marcada neler yazarlar. kral kupasını alıp gider inşallah alamaz ama o kupa ne önemi var. çok iyi hoca gelmeli ispanya dışından
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltioPasha

Tarihin en iyisi. Şimdi kabul etmeyebilirsin ama eminim ki kabul edeceksin, herkes kabul edecek.

Alıntıları Göster
    Birader biz Messi'nin tarihin en iyisi olduğunu 2009-2012 arası kabul etmemişiz. Neye dayanarak konuşuyorsun veya nasıl kabul edeceğiz bir aydınlatırsan sevinirim.
  • Ben messi nin yerinde olsam kral kupası maçına falan çıkmam.Alın kralınızı kupanızı.. diyerek çeker giderim yeni sezon için dinlenmeye.
    Başkan olsam, yenilip gelin istemiyorum kupayı falan derim.
    Gerçi başkan en büyük suçlu.Hangi yüzle konuşacak.Valverdeyi ve saçma transferleri yapan o.

• Bırakın şu messi ve ronaldo veya tarihin en iyisi. muhabbetini.Bugün konu o değil.Zaten çok kızgın ve üzgünüz.Bir maçla ne tarihin en iyisi olunur ne de tarihin en iyisi sıfatı geri alınır. Ayrıca tarihin en iyisi kişiye göre değişir.
    Ben bugün messiye kızgınım ve eleştiriyorum ama onun futbolu ile ilgili düşüncelerim değişmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternettenCızz -- 8 Mayıs 2019; 3:30:7 >
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club
    Anlatmaya gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Suarez için gitme vakti gelmiş Martial kardeşim yakışır size

• Şöyle bir maça rakibin oyununu kabullenerek, doğru düzgün bir planı olmadan çıkmak inanılır gibi değil, geçen seneden en ufak bir ders alınmamış ve sen futbol tarihinin en büyük iki kulübünden birisin.
    Radikal değişiklikler olana kadar barcelona'yı takip edeceğimi sanmıyorum.
    İnanılır gibi değil, çok büyük hayal kırıklığı..

• Messi soyunma odasina giderken agliyormus valla o haberler dustu nete. Uzuntusunden diyordur. Ulan bu jordi alba nasil bu kadar kotu oynar..bu coutinho nedir bu defans nedir..deli olmustur.

isin kotusu barca gibi ve messisi olan klub icin acayi imaj sarsici ve pskolijik olay normal yenilse basa bas tur gitse ok.2 oldu bu hepside valverde ile keske ligi alamasaydi oda messo ile saka gibi.

Barcayi korkak tavuga donusturdu 2.yildir resmen kimyasini bozdu barcaya takimlar defans yapardi bu adam takima defans yaptirir oldu.Su ajaxin futbolu bix oynuyorduk yillar once..simdi ki hale bak bu mac ona gore oynatsan ne 4 gol yerdik ne elenirdik saka gibi yeminle onde press yap issirsan liver affallicak adamlarin defansi orta sahaya geliyor geciyor rahatca yazikk...kloop bile uzulmustur ne yapmislar bu takimi diye messiye oxellikle.

• 2 yıl üst üste barça gibi bir takımın 3-0 dan tur'lari vermesi rakiplerinin gözünde ki o imajı adeta sarstı.

Bundan sonra 3-0 da yense hep acaba mı olacak .

• Hala messiye laf söyleyenler var fazla konuşmaya gerek yok gözleri olan 2 maçtada neler yaptığını gördü tartısıp sizde konuyu kirletmeyin arkadaşlar

• Barça da messiden başka oynayacak oyuncu yok kialba sıçtı resmen stoperler uyuyor liderlik vasfı olan yok sağbek Türkiye de zor oynar püskevit her zamanki gibi ama rakitic vidal çok net gidiyorum barçanın son 15 senesinin en kötü ikilisi daha kötülerini izlemedim ben coutinho ise hep dedim solda olacak değil ama ortada oynamak içinde çok koşup mücadele etmeli oda yok için alındı neler yaptı bilmem arda dan farkı yok o bölgede neymardan sonra o bölgenin adamı o değil e doğal olarak geriye sadece messi kalıyor messi fark yaratırsa maçı alıyorlar yoksa düz bir takımdan farkları yok adamlar 5 6 kişi messiyi tutuyor solda bir neymar gibi bir tehlike olsa ya da ortasaha da messi rahat edecek ama messiyi tutunca barça resmen bitti Valverde ise hoca falan değil çıkardı takım oyun düzeni çok saçmaydı maç gidiyor ama hamle yapamadı

• 
Sayfa: önceki 19201921192219231924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.