Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1590. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44.513
Cevap
64
Favori
1.485.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15881589159015911592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Coutinho yapması gerekeni yaptı. Top tuttu, oyunu açtı, yeri geldi basit oynadı.

Bazen top orta sahadayken ceza sahasının önünde dolanıyordu. Arda bunu sık sık yapıyordu orta sahada oynarken. Eğer iniesta rolünde oynayacaksa busquets'e yakın oynaması lazım. Top defanstayken orta sahaya gelmesi lazım. Baskı yediğimizde top çıkartamıyoruz öbür türlü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Kura çekimi yapılacak mı yoksa yarı final eşleşmeleri belli mi?

kura.

leganes gelsin de rm’nin intikamını alalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

beyler cou ne yaptı da hemen takıma uyum sağladı falan dediniz bence gayet normal oynadı bi ekstrası yoktu sadece kenardan cevirdi suarez ve rakitic atamadı

Dembele nin ilk maçına göre kıyaslarsak ; kendine güveni daha fazlaydı, daha sakindi, top tekniği iyiydi , gerektiğinde basit kısa paslar oynadı. Biraz çalım denemesi yaptı. İçeri koşuları , suareze pası vs iyiydi ama tabii ki bu ilk maç olduğu için iyi.

Dembele çok heyecanlı, ve kendine güveni de henüz yok.Maç içinde bunu belli ediyor , o yüzden rahat oynayamıyor. Takıma uyum sağlasın, heyecanını yensin o zaman dortmundaki dembeleyi izleyeceğimize inanıyorum.

• Coutinho'nun çok vakti yoktu zaten maç iyice rölantide gidiyordu, öyle bir etkinliği olmadı. Ama uyum sıkıntısı yaşamazsa -ki yaşamayacağını düşünüyorum- güzel oyuncu coutinho. Hızlı, çalım atabilen, pas zekası olan ve bence Barcelona'nın en büyük eksiği uzaktan şut atabilme yetisine sahip bir oyuncu. Çok iyi oyuncu ama 160m euro etmeyeceğini düşünüyorum, tabi piyasa çıldırmış durumda.

Dembele ile kıyaslarsak açık ara daha hızlı uyum sağlamış gözüküyor. Dembele 20 yaşında 100 küsur milyon euroyu kaldıramamış gibi gözüküyor ama çok zamanı var daha. 1-2 seneye çok kral olur eğer çabalarsa tabi.

Ama ben esas son dönemde yapılan transferlerden Umtitiye hayranım. Yahu bu kadar genç bu kadar kral bir defans olur mu, gerçekten çok iyi. Umarım sözleşme yenileyip şu 60m euro serbest kalma bedelini artırırlar.
  • Bir türlü neymarla coutinyou eşitleyemşyorum tatmin olamıyorum neymar bir adım önde gibi sizce arkadaşlar durum ne yani coutinyo için ne dersiniz

• Büyük ihtimal rakip Valencia olur.
  • Neymar’ın yetenek olarak problemi yok. Messi’den sonra en yetenekli ikinci futbolcu. Onun asıl problemi mental. Ciddiyet yok adamda. Sahada bazen ne yaptığının farkında değil, Brezilya’nın bilmem ne plajlarında futsal oynuyormuş gibi hâl ve tavırlar içerisindeydi.

Coutinho, Neymar kadar olmasada gayet iyi bir oyuncu. Barcelona’da oynuyor olmanın ayrıcalığının farkında ve bütün gücüyle başarılı olmak ve kalitesini kanıtlamak için uğraşacaktır. Coutinho, Neymar’dan daha fazla katkı sağlarsa şaşırmayın. Hele bir Leo ve Luis’in oyun tarzına alışsın da o zaman görürüz kalitesini.

• PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Griezmann charizard'in magmar'a yaptigi gibi uzaya cikarip yere carpar:D

Abi ne var su dybalada ya umarim almazlar onu

• Neymar=Şımarık devamlı göz önünde bulunmak isteyen zengin çocuğu gibi bir şey olmadığında zırlayan bir karaktere sahip üstüne gidersen kolay kırmızı yer oyun mentalitesi takımına uymaz ara sıra kendi kafasına göre hareketler yapar takımıda yakabilir katkıda sağlayabilir ama belirsiz ben gitmesinin yararına olduğunu düşünüyorum kalsa zarar verirdi.Belki 30-31 yaşında aklı başına gelir.
  • Dybala'yı tercih ederim ben.Çok özel bir golcü.
  • Griezmanni Barca almaz dedim, aninda haberi yalanlamislar. Ednin klasik sallamasyonlari.

Dybalayi da almaz Barca.Nerde oynayacak.

Birde para mi kaldi abi. Neymardan gelen para,Coutinhoya, Dembeleye ve Paulinhoya gitti. Gelecek yazin transfer butcesinden de epey para gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Bir türlü neymarla coutinyou eşitleyemşyorum tatmin olamıyorum neymar bir adım önde gibi sizce arkadaşlar durum ne yani coutinyo için ne dersiniz

Neymarla Coutinho karsilastirilmaz. Coutinho Draxler ayari topcu. Onunla karsilastirilir. Kaliteli topcu da, 160in topcusu hic diil bence.
  • Hocam hiç sırıtmadı Coutinho. Zaten ilk maç için önemli olan bu. Suarez bile ilk geldiği zaman çok hata yapıyordu. Zamanında Messi ile oynaya oynaya bu seviyeye geldi. Coutinho ilk maçından böyleyse Messi ile oynayarak oyununu üst seviyelere taşıyacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

Griezmanni Barca almaz dedim, aninda haberi yalanlamislar. Ednin klasik sallamasyonlari.

Dybalayi da almaz Barca.Nerde oynayacak.

Birde para mi kaldi abi. Neymardan gelen para,Coutinhoya, Dembeleye ve Paulinhoya gitti. Gelecek yazin transfer butcesinden de epey para gitti.

Barcelona kulubü açıklama yapmış; Şeyhden Allah razı olsun, aç karnımızı doyurdu, kulubun cebi para gördü .Ayrıca, bugün cuma çıkışı transfer için iyi para topladık, tsubasamessi hiç endişelenmesin demişler.

• rakip valencia

• Beyler bi duyum aldim, 2020'de pep barcaya dönecekmiş, city misyonunu tamamlayacak ve oyle dönecek. Kuzenim host, uçakta barcanin eski oyuncusu Amor vardi belki bilirsiniz onu tanimis konusmuslar hatta sormus ona doner mi diye 2 sene icinde sanmiyorum ancak sonraki yil için olabilir demis. Kaynak host kuzenim, şaşmaz.

• İspanya Kral Kupası'nda yarı final eşleşmeleri belli oldu:

Barcelona-Valencia
    Leganes-Sevilla

dediğim gibi çıktı sevilla zaten atm ile eşleşmişti üst üste 2 zor maç vermezlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 26 Ocak 2018; 17:34:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Bir türlü neymarla coutinyou eşitleyemşyorum tatmin olamıyorum neymar bir adım önde gibi sizce arkadaşlar durum ne yani coutinyo için ne dersiniz

Neymarla Coutinho karsilastirilmaz. Coutinho Draxler ayari topcu. Onunla karsilastirilir. Kaliteli topcu da, 160in topcusu hic diil bence.

BSG

• quote:

Bence barcelonaya neymardan daha çok katkı verecektir.Neymar gibi plaj futbolu oynamaya çalışmak yerine messi gibi sade ve cut inside şeklinde oynuyor.Neymarda olmayan uzaktan Zımba gibi şut atabilmek gibi ekstra bir yeteneğe sahip o cılız fiziğine rağmen.

• 
Sayfa: önceki 15881589159015911592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.