Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1589. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15871588158915901591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rakitic harika orta kesti valla, bizimki de atsaydı da kafa golü atamıyocular sussaydı keşke :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lahoz senin varya
  • Bitti rakitc çıktı son dakika oyundan andre gomes girdi
  • 2-0 turladık
  • bu kupayı da aldık, kaldı CL :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 26 Ocak 2018; 1:22:17 >
  • İyi geceler. Alaves maçında görüşürüz
  • Rakitic kadar mal bir oyuncu gormedim neyse turladik
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 26 Ocak 2018; 1:25:47 >

• Barcelona gibi bir takıma 2-0 skor yakışmadı. Çok riskli bir ikinci yarı oynadı. 3 ü 4 ü atıp bitirecektin bu işi. İkinci yarı beğenmedim takımı. Ayrıca, küçük takım gibi son saniye oyuncu değiştirmeler, köşe dibinde top saklamalar. Bu ne ya, 3,4,5 yapacağımıza skor koruyoruz. Gören de real madrid ile oynuyor sanır. İlk defa çıkıyoruz sanki bir üst tura.

Coutinho ilk maç için gayet iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: venge

Barcelona gibi bir takıma 2-0 skor yakışmadı. Çok riskli bir ikinci yarı oynadı. 3 ü 4 ü atıp bitirecektin bu işi. İkinci yarı beğenmedim takımı. Ayrıca, küçük takım gibi son saniye oyuncu değiştirmeler, köşe dibinde top saklamalar. Bu ne ya, 3,4,5 yapacağımıza skor koruyoruz. Gören de real madrid ile oynuyor sanır. İlk defa çıkıyoruz sanki bir üst tura.

Coutinho ilk maç için gayet iyiydi.

Valla açıkçası Barça oynamaya yeltendi maçı bu denli geren hakemdi izleyenler gördü Lahoz mahvetti maçı
  • rakibin kaleyi bulan şutu yok sanırsam ben şut attıklarını görmedim fazla kasmadan temiz skor aldı bence takım gol atsalar 4 olurdu maç zaten espanyol
  • messi maçın en iyisiydi.Yine öldürücü paslar attı,iyi şut çekti kaleci köşeden çıkardı,baya adam eksiltti golünü de attı vs.

Coutinho umut verdi.Top tekniği çok yüksek.CL de oynayabilseydi belki cl yi alırız diyebilirdim.

Rakitic vidal ise çöp.

Umtiti pique 0 hatayla oynadılar resmen.

Alba her zamanki bildiğimiz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Coutinho sol kanada ilaç gibi geldi

• Cok beyendim bende. Ilk macta bu kadar uyum saglayacagini dusunmemistim
  • beyler cou ne yaptı da hemen takıma uyum sağladı falan dediniz bence gayet normal oynadı bi ekstrası yoktu sadece kenardan cevirdi suarez ve rakitic atamadı

• Güzel yenmişiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçı izlemedim. Keşke futbolcular biraz daha uğraşsaydı da 3-0 veya 4-0 bitseydi. 2-0 büyük riskti. Son dakikalarda gol yesen bu gevşekliğin hesabını nasıl vereceksin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 26 Ocak 2018; 8:15:57 >
  • griezmann vs dybala

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 26 Ocak 2018; 10:0:25 >
  • 
Sayfa: önceki 15871588158915901591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.