Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1766. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17641765176617671768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • messi kardesim levanteden sonra huescayi da bos gecmedi showunu yapti CL ceyrek finali ghost modu acacagi icin rahat rahat oynuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DisArt5k

messi kardesim levanteden sonra huescayi da bos gecmedi showunu yapti CL ceyrek finali ghost modu acacagi icin rahat rahat oynuyor
    sen de anlamışsın ghost mode açıp içinizden geçeceğini
  • heyt yavrum alem delikanlı görsün
  • bir sezonda ne zaman 8 gol clde en az yarı final görüyoruz, demek ki bu sene cl gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    kimlerde olustu o algi?senede en fazla 10-15 barca maci izleyenler bile bilir neyin ne oldugunu. messi en yakin rakibinden 5 gomlek daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MDV -- 2 Eylül 2018; 21:31:23 >
  • O asist gol olsa efsane idi

• Gomes kaç maç oynadı desek bilmez atıp tutuyor.Rakitci ne hikmetse Dünya kupasında döktürüyordu
  • Acımadınız mı lan yetime vururken, insafsızlar
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Gomes kaç maç oynadı desek bilmez atıp tutuyor.Rakitci ne hikmetse Dünya kupasında döktürüyordu
    finalde adamın içinden geçtiler hangi maçlarda döktürmüş? bir tek olmayan arjantin orta sahası karşısında iyi oynamışdı.
  • Şu maçta bile Messi ye laf edebiliyosunuz ya hayret ediyorum gerçekten. Kendisiyle karşılaştırılmaya çalışılanlar da dahil olmak üzere bir çok futbolcunun kariyerinin en iyi maçından bile daha iyi bir performans ortaya koydu bugün. Açın 90 dk yi izleyin sonra gelin konuşun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DisArt5k

messi kardesim levanteden sonra huescayi da bos gecmedi showunu yapti CL ceyrek finali ghost modu acacagi icin rahat rahat oynuyor
    Ronaldo dün parmaya hat-trick yapsa goat'dı ama dimi

• Ispanya ligi iyici berbatlasmaya basliyor
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    ronaldo yeni takim degistirdi, onunla kiyaslama yapman sacma.ozellikle cocukluguundan beri ayni takimda oynayan biri ile.

• 4 maç 4 gol 3 asist

ve soruyorum

messi ne içiyorsun

benjamin button musun

gençleşiyorsun

güzel adam

• quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

Bu çok iyi bir kanıt ya bu görseli gördükten sonra ikna oldum messi ronaldodan iyi.

Ronaldo juveye alışsın bir, sonra karşılaştırmayı yaparız. ManU dan reale geldiği ilk sezon da bir yalpalamıştı, şimdi de yalpalıyor

Meydan boş kalmışken messi şovunu yapsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

ronaldo yeni takim degistirdi, onunla kiyaslama yapman sacma.ozellikle cocukluguundan beri ayni takimda oynayan biri ile.
    Demek istediğimi anlamamışsın. Neyse, ronaldo gitmeseydi o zaman juveye. Herkes övmesini biliyordu. Yok maceraya atıldı, şöyle hırslı böyle efsane falan. Seriea la ligaya göre sert bir lig ve juvenin sistemi Ronaldo'ya uygun değil. Ronaldo bu sene serieada 15 gol atarsa öpsün başına koysun. Ama umarım beni yanıltır. Bazıları gibi haterlık yapmam ben ama objektif yorumumu yapmayı da ihmal etmem.

Ayrıca bunları barca konusunda tartışmamız ne kadar manidar bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 3 Eylül 2018; 2:5:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Demek istediğimi anlamamışsın. Neyse, ronaldo gitmeseydi o zaman juveye. Herkes övmesini biliyordu. Yok maceraya atıldı, şöyle hırslı böyle efsane falan. Seriea la ligaya göre sert bir lig ve juvenin sistemi Ronaldo'ya uygun değil. Ronaldo bu sene serieada 15 gol atarsa öpsün başına koysun. Ama umarım beni yanıltır. Bazıları gibi haterlık yapmam ben ama objektif yorumumu yapmayı da ihmal etmem.

Ayrıca bunları barca konusunda tartışmamız ne kadar manidar bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    ronaldo 15 gol atarsa opsun basinin ustune koysun ha bu mesaj dursun burda objektif bey

• Messi Ronaldo tartışması beni bile sıktı yav cidden yeter

Ayrıca milli aradan sonra Vidal ya da arthur oynasın hoca yeter evladını kes az

• 
Sayfa: önceki 17641765176617671768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.