Şimdi Ara

FBliler başkasına güleceğine kendi haline ağlasn (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
1.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • özetleri bile izlediğini zannetmiyorum...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Wolqanyc

Somali hocam istaistiklere inanmayacaksın da neye inanacaksın ki?Sadece özetleri izliorsunuz yorum yapıyorsunuz.....Appiahı yerden yere vurdular yine topicte...Fener Ronaldinho'yu bile getirs yaranamaz zaten hemen eleştirlir futbolculugu

ben istatistiklere inanmıyorum demedim. vatan gastesinin verdiği sözde istatistiğe inanmıyorum. ben özet falan izlemedim. canlı izledim. fbnin ilk maçı tam seyredemedim son iki maçın her saniyesini izledim. bu benim yorumum. artık polemik yapmadan yorumlarımızı yazsak daha iyi olur.

ya jeremy. sen de o tın lafından biraz canın yandı şimdi beni tahrik edip durma. memlekette senden başka futbolu bilen adam yokmuş gibi davranma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somali -- 24 Ağustos 2005, 2:12:29 >
  • Tahrik etmek?

Biz bir istatistige dayanarak bilgi vermişiz..Senin keyfinin kahyasının bu istatistikten tatmin olup olmaması bizi ilgilendirmiyor..Bunu söyledik diye mi tahrik oldun...İstatistik bir bilimdir..Sen buna inanmıyorsan oturup sana istatistik mi anlatiim..Mod , medyan , korelasyon tanımlamaları vs..hiç gerek yok...inanamıyorsan inanma dedik..ağrına mı gitti yani bu şimdi
  • quote:

Orijinalinden alıntı: JeremY

Tahrik etmek?

Biz bir istatistige dayanarak bilgi vermişiz..Senin keyfinin kahyasının bu istatistikten tatmin olup olmaması bizi ilgilendirmiyor..Bunu söyledik diye mi tahrik oldun...İstatistik bir bilimdir..Sen buna inanmıyorsan oturup sana istatistik mi anlatiim..Mod , medyan , korelasyon tanımlamaları vs..hiç gerek yok...inanamıyorsan inanma dedik..ağrına mı gitti yani bu şimdi

mod - medyan - korelasyon.. tebrik ederim kültürlü bir insan olduğun mesajını çok zekice verdin bana..
    bu konyu uztmanın alemi yok. kim iyiyse o kazansın diyorum. ama gsnin oynadığı futboldan daha çok keyif alıyorum bu sene.. istatistik bir bilimdir tabi. ama istatistikler her zaman doğruyu göstermeyebilir. bunu sen de biliyorsun. ha unutmadan. puan durumu da bir istatistik değil midir??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somali -- 24 Ağustos 2005, 2:24:20 >

• puan durumu da bir istatistiktir...İstasitikleri kabul etmeyen ben değilim sensin..Bizim verdigimiz istatistik , puan cetvelinden farklı...Anlayana..

neyse niye yoruyorsun beni..
  • quote:

puan durumu da bir istatistiktir...İstasitikleri kabul etmeyen ben değilim sensin..Bizim verdigimiz istatistik , puan cetvelinden farklı...Anlayana..

ya yazmiym diyorum ama yazdırıyosun ben istatistiğe inanmıyorum demedim. vatan gastesinin verdiği istatistiğe inanmıyorum dedim. ayrıca istatistik de her zaman doğruyu göstermeyebilir dedim. yorduysam kusura bakma..
  • quote:

puan durumu da bir istatistiktir...İstasitikleri kabul etmeyen ben değilim sensin..Bizim verdigimiz istatistik , puan cetvelinden farklı...Anlayana..

ya taam atmış olduğu şut fazla olabilir ama ne alaka çok şut atan iyimi oluyor sence? fener 60 küsür şut çekmiş 3 maçta 4 golatmış.gençlerbirliğide 45 civarı şutu var ama gol atamamış noolcak şimdi ozaman gençlerde çok iyi ama gol atamamış şansızlık işte vurursun elli metreeden topa şut olur sana.
  • FB'li arkadaşlar bence boşuna laf yetiştirmeye çalışmayın.. Erken öten horozun başını keserler demişler atalarımız. GS'lı arkadaşlar nasıl olsan bir süre sonra kendileri konuşmayı bırakacaklar ve UEFA-SUPER Kupalı köşelerine çekilecektir...
  • ALIN SİZE İSTATİSTİK!! bu konuyuda daha fazla uzatıp gereksiz tartışmalara girmeyin
    1 Galatasaray 3 3 0 0 8 3 9
    2 Beşiktaş 3 2 1 0 5 1 7
    3 Trabzonspor 3 2 1 0 5 2 7
    4 G.Antepspor 3 2 1 0 5 3 7
    5 Fenerbahçe 3 1 2 0 4 3 5
    6 Sivasspor 3 1 2 0 3 2 5
    7 K. Erciyes Spor 3 1 2 0 3 2 5
    8 A. B.şehir Belediye 3 1 2 0 3 2 5
    9 V. Manisa 3 1 1 1 8 4 4
    10 Diyarbakırspor 3 1 1 1 4 4 4
    11 Kayserispor 3 1 0 2 5 5 3
    12 Samsunspor 3 1 0 2 5 6 3
    13 Konyaspor 3 0 2 1 1 2 2
    14 G.Birliği 3 0 2 1 0 2 2
    15 A.Gücü 3 0 1 2 3 6 1
    16 Denizlispor 3 0 1 2 2 6 1
    17 Malatyaspor 3 0 1 2 3 11 1
    18 Ç. Rize 3 0 0 3 2 5 0
  • quote:

Orijinalinden alıntı: nakata

harbi ya bende sinir oluyom kendi hallerine bakmadan başkalarıyla dalga geçiyolar anelka nerde siz bana bunu söyle bakiim.alex nerde appiah kurtarsın sizi .semihle çıkıyosunuz maça hala konuşuyosunuz nerde o fenerbahçenin zengin kadrosu yedekte bekleyen adam yok sizi selçuk kemal mahmut denizkurtarsın bu kadroyla cl den nası çıkacaksa artık .

aradaki fark burada anelka yok tuncay yok servet yok alex formsuz yine deplasmanda iyi oyun bol pozisyon kazandı fener.

gs ye geçelim hasan yok ümit yok tomas yok şükür formsuz hali ne olurdu ?
    bjk ye geçelim ailton yok kleberson yok hali ne olurdu?
    trabzon a geçelim sadece fatih yok hali ne olurdu bir değerlendirme yap sonra selçuklara denizlere semihlere laf söyle..

• geçen sene 2. haftada gaziantepe yenildik bir kere
  • quote:

Orijinalinden alıntı: feyk07

quote:

Orijinalinden alıntı: morbid

arkadaşlar sakin olun. galatasarayımız 3te 3 yapınca fbliler doğal olarak kudurdu tabii. fazla üstlerine gitmeyin seviyelerine inmeyin. bu sene şampiyonuz yihaaaaaaaaa..

geçen senede 3te3 yapmıştı ğs

bırak geçen seneyi bu seneden bahsediyoruz

• quote:

quote:

Orijinalinden alıntı: feyk07

quote:

arkadaşlar sakin olun. galatasarayımız 3te 3 yapınca fbliler doğal olarak kudurdu tabii. fazla üstlerine gitmeyin seviyelerine inmeyin. bu sene şampiyonuz yihaaaaaaaaa..

geçen senede 3te3 yapmıştı ğs

bırak geçen seneyi bu seneden bahsediyoruz

Daha yeni başladı bu sene mayısa çok var ne beraberlikler ne mağlubiyetler olur ondan sonra bizim uefa kupamız var denilmeye başlanır.......

• @jeremy
    hoobastank,koko gibi gs li arkdaşlar sizlerin gözünüze istatiskleri soktuunda hade lem diodunuz.fenerin ilk yenilgisini 3. hafta alması sizi baya bi istatistik bilimine bağlamış.
    buyurun sizin sednrom size karşı
  • @dj
    hoobastank'ın itirazımız olan topicleri , zengin fb'nin degirmenin suyu nereden dönüyor...bu adamlar özür dilersin, FB'yi aslında GS kurdu gibi saçma sapan topiclerineydi..gerci ege de onun yolundan emin adımlarla gidiyor..FBiçin açtıgı kaçıncı topic bilmiyorum zaten kaç postu var :)

koko'ya gelince verdigi istatistiklerin kaynagını bile vermekten tırsan bir adam..kaynak ver diyoruz..O yzılarımızın orasını okumamak konsunda ısrar ediyor..Koko'nun herhangi bir yerden uydurma yapmadıgının ispatı var mı?

hem aslında bizim itirazzımız istatistige falan degil..bizim itirazımız gecesini gündüzünü FB'ye ayıran GS'lı dostalara..Derdi tasası bize ait olan şeyler ne BJK'lıları ne tS'luları rahatrsız ediyor ama GS'lı arkadaşlar bunlarla ilgili topic açmadan duramıyor..

bizim söyledigimiz şu..biz FB'nin bu halinden memnunuz ve en az şuan lider olan takım kadar heyecan verici futbol oynuyoruz..bunu sen veya digerleri okumuyorsa ya da okuyupta anlamıyorsa bizi ilgilendirmiyor..3-5 hafta sonra" ne oldu cimbomum " diye FB'liler topic açmayacak :) zaten acılsa da siz burada olmayacaksınız...

Gewcen sene Cimbom şampiyon diyen arkadaşların actıgı topiclere bakıyor musun hiç :)
    FB kadar kafanıza taş düşsün ne diim :) yoruyorsunuz kkendinizi boşu boşuna..bak iliç parasını alamıyormuş onunla ilgili görüşlerinizi yönetime iletin bence

• hahaagalatasary taraftarı en iyi elestiriyi yapıyormus!kardsim böyle protesto mu olur?mac baslarken ıslıkla protesto et,gol atınca deli gibi sevin,yapcaksanız adam gibi protesto yapın,döneklik yapmayın!!!
  • quote:

Orijinalinden alıntı: utku84

hahaagalatasary taraftarı en iyi elestiriyi yapıyormus!kardsim böyle protesto mu olur?mac baslarken ıslıkla protesto et,gol atınca deli gibi sevin,yapcaksanız adam gibi protesto yapın,döneklik yapmayın!!!

sen ordaki ayrıntıyı anlamamışsın. taraftar takımı değil yönetimi protesto ediyor. golü atan yönetim değil takım olduğuna göre tabii ki sevinicez hem de deli gibi

• quote:

• avrupa liglerindede türkiye ligindede çok az takım ilk üç maçtan iyi futbolla galibiyetle ayrılıyor.ben ne zamandır hatırlamıyorum türkiyede böyle başlayan bi takım bence gs çok iyi başladı ve geçilecekse bile bunun fb olmayacağı kesin çünkü gs puan kaybetse ts var oda kaybetse bjk var fenerin işi çok zor bence fener 10 hafta falan 4. sırada 3.yü zorlar şimdilik tabi sonra noolur bilinmez
  • quote:

Orijinalinden alıntı: nakata

avrupa liglerindede türkiye ligindede çok az takım ilk üç maçtan iyi futbolla galibiyetle ayrılıyor.ben ne zamandır hatırlamıyorum türkiyede böyle başlayan bi takım bence gs çok iyi başladı ve geçilecekse bile bunun fb olmayacağı kesin çünkü gs puan kaybetse ts var oda kaybetse bjk var fenerin işi çok zor bence fener 10 hafta falan 4. sırada 3.yü zorlar şimdilik tabi sonra noolur bilinmez

böyle laflara çok kapak yapıldı burada..GS_1905 bilir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.