Şimdi Ara

Fbli matematik öğretmenin öğrencilerine yaptığı aşağılama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece şunu düşün eve oğlun/kızın ağlayarak geliyor.Ne oldu diyorsun öğretmenim benimle sınıfın ortasında dalga geçti.İnternette de (öğrencilerin hepsi öğretmenlerinin sosyal medya hesaplarını takip ediyor.) bana hain tinerci/fetöcü/şikeci dedi. dese eminim amaan boşver ya dersin.
  • Ben Bimer'e başvurdum zaten Beşiktaş camiası ayağa kalktı ve birkaç yerde okuduğuma göre hakkında soruşturma açılacakmış.Okulu ismi nereli olduğuna varıncaya kadar öğrenilmiş.Umarım diploması elinden alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Financierbd

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Ben sasirmadim baba fb li oglu besiktasli 3 4 yasindaki cocugun ustundeki formayi cikartmaya calisiyor. Cocuga siddet uyguluyor

Gsli ler neyse de bu fblilerin hepsi boyle. Dune kadar bununda vardir pp sinde bayern resmi

Kafaya bakar mısın
    İyi insan kötü insan dengesiz insan heryerde var. Bunun fenerlisi gslisi yok. Hocayla öğrenci arasında yapılan bu takılmaları herkes arkadaşıyla eşiyle dostuyla yapıyor. Bazısı var bu sınırı aşıp örnekteki gibi hakarete varıyor. İşte bunun gslisi fblisi yok.

Bulmuşsunuz bir konu "gsliler neyseymiş de fenerliler hep böyleymiş" hemen sataşacak yer arıyorsunuz. Yarın maçın gerginliğine veriyorum.

Genelde bu tarz vukuatlari fbliler yapiyor. Kadini gormuyor musun "hainler,tinersiz hava sahasi sart" kucucuk cocuklara bunu demekte ne oyle

Kesin ogrencilerine de tinerci buraya gel diye hitap ediyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Sadece şunu düşün eve oğlun/kızın ağlayarak geliyor.Ne oldu diyorsun öğretmenim benimle sınıfın ortasında dalga geçti.İnternette de (öğrencilerin hepsi öğretmenlerinin sosyal medya hesaplarını takip ediyor.) bana hain tinerci/fetöcü/şikeci dedi. dese eminim amaan boşver ya dersin.

öğrencileri tanımıyorsun. bu gibi bir sorun olursa zaten veli şikayet eder,öğretmen hakkında soruşturma açılır.Diğer taraftan liseli öğrencilerin de bu kafada olduğunu sanmıyorum. çok sıkışırsa seni beni döver bu ergenler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Financierbd

quote:

Ben sasirmadim baba fb li oglu besiktasli 3 4 yasindaki cocugun ustundeki formayi cikartmaya calisiyor. Cocuga siddet uyguluyor

Gsli ler neyse de bu fblilerin hepsi boyle. Dune kadar bununda vardir pp sinde bayern resmi

Kafaya bakar mısın
    İyi insan kötü insan dengesiz insan heryerde var. Bunun fenerlisi gslisi yok. Hocayla öğrenci arasında yapılan bu takılmaları herkes arkadaşıyla eşiyle dostuyla yapıyor. Bazısı var bu sınırı aşıp örnekteki gibi hakarete varıyor. İşte bunun gslisi fblisi yok.

Bulmuşsunuz bir konu "gsliler neyseymiş de fenerliler hep böyleymiş" hemen sataşacak yer arıyorsunuz. Yarın maçın gerginliğine veriyorum.

Bunu yazan kişinin söz konusu öğretmenden farkı yok, zihniyetleri aynı. ''Gsli ler neyse de bu fblilerin hepsi boyle'' gibi saçma ve komik bir cümleyi, aklı ve mantığı çalışan bir insan kurmaz zaten.

Konuya gelince; bu tip durumlar twitter da her hafta gündem oluyor. Birisi Lefter'e küfür ediyor, diğeri Metin Oktay'a, Ali Sami Yen'e küfür ediyor, ağza alınmayacak hakaretler ediyor... Ayrıca yeni nesil öğretmenler de ne yazık ki eğitimsiz, cahil ve mesleğin ciddiyetinin farkında değiller maalesef.

Düzenleme: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ontheroute66 -- 24 Şubat 2018; 12:7:58 >

• quote:

Beşiktaşlıyım fakat sizin yukarıdaki örnekten farkınız yok, maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Hocam ben gozlemimi soyledim sadece. Bu da tribun kulturunden olsa gerek. Turkiye de holiganizm fener ve besiktas tribunu arasindadir. Gs oyle bir taraftar yok. Gs nin en buyuk grubu 15 yasinda iken bizimkiler 70 lerde 80 lerde vardi

Dikkat edersen gs ye yazilan cok az beste vardir. Bende bundan sebeble feneeli birinin boyle olmasina sasirmadim. Gsli den ziyade fenerlilerin daha cok oldugunu soylemeye calistim

• Beşiktaş taraftarı ve Fenerbahçe taraftarının kafalarını çözemedim gitti.

• Küçük takılmaları hepimiz samimiyet derecemiz ölçüsünde yapıyoruz, ama bu kadın bir öğretmen, çocukları eğitmekle mükellef. Ölçüyü fazla kaçırmış, tam bir rezillik, inşallah sorumlu merciler gerekeni yapar.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam ben gozlemimi soyledim sadece. Bu da tribun kulturunden olsa gerek. Turkiye de holiganizm fener ve besiktas tribunu arasindadir. Gs oyle bir taraftar yok. Gs nin en buyuk grubu 15 yasinda iken bizimkiler 70 lerde 80 lerde vardi

Dikkat edersen gs ye yazilan cok az beste vardir. Bende bundan sebeble feneeli birinin boyle olmasina sasirmadim. Gsli den ziyade fenerlilerin daha cok oldugunu soylemeye calistim

İnsanları tuttukları takımlar üzerinden değerlendirmek ne akla ne mantığa sığmaz. Hangi konuda olursa olsun fanatik olmak kötü. Her tribünde iyi kötü insan var bunu siz de biliyorsunuz ben de. Yukarıda verdiğiniz örnekteki işi yapanın Fenerli Galatasaraylı Beşiktaşlı olması hiç önemli değil, akıl noksanlığı, cahillik bunu yapanın sorunu, tuttuğu takım felan değil. İnsanlar kendi eğilimlerine göre takım seçiyorlar felan muhabbetlerine girmeyin lüftfen çünkü her takımın tiksindirici tarafları var, önemli olan bunun neticede bir oyun olduğunu kavramak. Gerek yok böyle şeylere yenen yenilenle basitçe hakaret etmeden eğlenecek elbette ama insanları böyle ayrıştırmak hiç hoş değil. Ülkece nereye varacak sonumuz bakalım. Biri tinerci der öbürü şikeci. Her gün sokakta selam verdiğimiz adam yahu!?

Bi de şöyle bi şey var kim nedense desin Türkiye'de spor kültürü yok. Mesela Konya'da doğmuş biri niye Beşiktaş'ı tutar? Saçma. Ülkede taraftarların 3 büyük takıma pay edilmiş olmaları bu sorunları doğuran aslında. Çok büyük bir güce sahip bu takımlar ve haddinden fazla anlam yükleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 24 Şubat 2018; 15:48:1 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

İnsanları tuttukları takımlar üzerinden değerlendirmek ne akla ne mantığa sığmaz. Hangi konuda olursa olsun fanatik olmak kötü. Her tribünde iyi kötü insan var bunu siz de biliyorsunuz ben de. Yukarıda verdiğiniz örnekteki işi yapanın Fenerli Galatasaraylı Beşiktaşlı olması hiç önemli değil, akıl noksanlığı, cahillik bunu yapanın sorunu, tuttuğu takım felan değil. İnsanlar kendi eğilimlerine göre takım seçiyorlar felan muhabbetlerine girmeyin lüftfen çünkü her takımın tiksindirici tarafları var, önemli olan bunun neticede bir oyun olduğunu kavramak. Gerek yok böyle şeylere yenen yenilenle basitçe hakaret etmeden eğlenecek elbette ama insanları böyle ayrıştırmak hiç hoş değil. Ülkece nereye varacak sonumuz bakalım. Biri tinerci der öbürü şikeci. Her gün sokakta selam verdiğimiz adam yahu!?

Bi de şöyle bi şey var kim nedense desin Türkiye'de spor kültürü yok. Mesela Konya'da doğmuş biri niye Beşiktaş'ı tutar? Saçma. Ülkede taraftarların 3 büyük takıma pay edilmiş olmaları bu sorunları doğuran aslında. Çok büyük bir güce sahip bu takımlar ve haddinden fazla anlam yükleniyor.

Insanlari ayristirmiyorum hocam. Dedikleriniz dogru herkes dalga gecebilir buna bisey demiyorum. Ama boyle kin ve nefret dolu iceriklerle dalga gecenler genelde fenerli holiganlar bu tarz insanlar bizde de var.

Bizim butun kufurlu bestelerimiz fener uzerine ayni sekilde fenerinkilerde oyle. Ben bunu kastetmeye calistim

Yanlis anlasildiysam herkesten ozur dilerim✋

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHIHAD -- 24 Şubat 2018; 17:15:32 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Insanlari ayristirmiyorum hocam. Dedikleriniz dogru herkes dalga gecebilir buna bisey demiyorum. Ama boyle kin ve nefret dolu iceriklerle dalga gecenler genelde fenerli holiganlar bu tarz insanlar bizde de var.

Bizim butun kufurlu bestelerimiz fener uzerine ayni sekilde fenerinkilerde oyle. Ben bunu kastetmeye calistim

Yanlis anlasildiysam herkesten ozur dilerim✋

Anladım hocam.

• Ogretmen kalitesi yerlerde

Bu kisinin fb li olmasiyla alakali degil.

Takimdan bagimsiz bircok bu tarz ogretmen var.

Bugun fb 5 yeseydi onu yazacak gsli ve bjk li de cok var emin olun.

Takimla alakasi yok bunun.

Baslik tam anlamiyla sacnalik.

Matematik ogretmeninin ogrencilere yaptigi sacmalik olmali.

Dedigin gibi bunun fbli gsli bjk liyle alakasi yok

• Arkadaş nolmuş yani abartmayın canlı yayınlar var insanları aşağılayan dalga geçen futbolda bu normal arkadaşın seninle alay eder tanımadığın insan alay eder hocanın alay etmesi mi suç?Kişisel özgürlük diye bir şey yok artık herkes yanlış öğretmensen futbol fanatikliği yapamazsın böyle bir kural mı var? Tinerci derken gerçekten tiner kullanan bir insandan bahsedilmiyor alaycı bir yaklaşım sadece.Diplomasını yırtar atarmış adama bak en tehlikeli insanlar bence sizsiniz bu toplum adına.
  • Bremen Bv-244 kullanıcısına yanıt
    Yok ya bak sen özgürlükmüş.Bu mu özgürlük?Özgürlüğün başkasına hakaret etme hakkı vermez sana.Daha bunu bilmiyorsun ona buna ahkam kesmeye kalkıyorsun.
    Küçücük çocuklara hain tinerci demek mi özgürlük?Onları okuldan kaçıracak kadar dalga geçmek mi?Kimse öğretmen öğrencisine şaka yapamaz demiyor.Meslek etiği denen bir şey vardır.İntikam alır gibi öğrencine yüklenemezsin.Gerçi etik denen bir şeyden haberin var mı şüpheliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0985F6AB6 -- 25 Şubat 2018; 12:32:41 >
  • En yüksek puanla öğrenci alması gereken bölüm en düşük puanla alınca sonuç bu işte. İnsan yetiştirecek bunlar bir de.

• Destekler veya desteklemez ama bunu dışa vurması saçma. Hele hele ögrenciler ile dalga geçmesi ayrı saçmalık.
  • Ülkede öğretmenlerin seviyesi bu varın siz düşünün yeni nesili ülkenin geleceğini

• quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Yok ya bak sen özgürlükmüş.Bu mu özgürlük?Özgürlüğün başkasına hakaret etme hakkı vermez sana.Daha bunu bilmiyorsun ona buna ahkam kesmeye kalkıyorsun.
    Küçücük çocuklara hain tinerci demek mi özgürlük?Onları okuldan kaçıracak kadar dalga geçmek mi?Kimse öğretmen öğrencisine şaka yapamaz demiyor.Meslek etiği denen bir şey vardır.İntikam alır gibi öğrencine yüklenemezsin.Gerçi etik denen bir şeyden haberin var mı şüpheliyim.

eğer gerçekten böyle bariz bir şey varsa öğrenci gider velisine söyler müdüre söyler ne bileyim taciz değil sonuçta bu biraz empati bu kadın neden durduk yere mesleğini tehlikeye atsın twittera böyle şeyler yazsın gerçek olduğu bile şüpheli dersinde makara yapmıştır o sınıf ortamını bilemezsin tinerci kelimesinden belki rahatsız olmamıştır çocuk bunu masumlaştırmaya çalışmıyorum ama düşününce tinerci nabıyon len gibisinden bir şey denmesi o kadar kaba gelmiyor manyak mı bu kadın abi en fazla dediği şey pis beşiktaşlıdır,tinercidir ne kadar büyütsende ben kötü bir şey göremiyorum bunda bu kadar fanatiklik gözünüzü bürümesin öğrenciden şikayet olmadıkça olayların nasıl olduğu tam olarak bilinmedikçe bir şey demek hata etik olmayabilir belki yani nolmuş kadın hoca futbol konuşuyor buna rastlamak bile çok zor :D keşke bana ezik beşiktaşlı diyecek kadın hocam olsa hoşuma bile gider la ne bu tantana tanımadığın insan hakkında.

• Lisede 2 beşiktaşlıydık arkadaşımla ben , bir kadın hocamız vardı galatasaraylı ama futboldan gram anlamaz bir gün biz beşiktaşlıyız diye bize takıldı tabi ben sakin bir insan olduğum için karşılık vermedim :D versemde seviyeli, arkadaşım tabi biraz cellallenince hoca buna takmaya başladı sınıfta başka fenerli çocuğada takıldı aynı hatta dediki ''eğer bana gs'li kupa bardak almazsan yoksa geçemezsin'' diğer beşiktaşlı arkadaşıma sene boyunca baya takıldı değişik aşağılama yöntemleri vardı yazmak istemiyorum :D sene sonu arkadaşım kaldı tabi hatta sınıfta kaldı bu olaylar yüzünden, fenerbahçeli arkadaşımda sadece dersten kaldı,bardağı almasına rağmen :D Hatırladığım ayrı bir olay sınırda olan bir çocuk vardı galatasaraylı olduğunu söyleyince yüksek sözlü notuyla geçmişti. Asıl suç budur insanların kaderleriyle oynamak futbolun f'sini bile bilmediğin halde ayrımcılık yapmak emin olun bir insan futbolu biliyorsa ondan çok korkmaya gerek yok ayrımcılık insanın içinden gelen pis bir duygu bunun takımlarla alakası yok ben hala hocanın sadece mizah peşinde olduğunu düşünüyorum görevinden filan alınırsa sadece internet yorumlarıyla yazık olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 26 Şubat 2018; 0:13:31 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.