Şimdi Ara

FBI başkanının Trump iddiaları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CNN'in haberine göre FBI başkanının elinde Trump'ın seçim kampanyasını yürütenlerle Putin adamları arasında iş birliği olduğuna dair belgeler olduğu söyleniyor.
    http://www.cnn.com/2017/03/22/politics/us-officials-info-suggests-trump-associates-may-have-coordinated-with-russians/index.html

• sanki ilk defa böyle gizli kapaklı olayların oldugunu anlar gibisin ,

Türkiye'den de kimler kimlerle anlaştı
  • suratsızadam kullanıcısına yanıt
    Sadece haberi vermek istedim yeni bir haber olduğu için ve oldukça ciddi bir olay önümüzdeki günler de ABD'de karışacak demektir bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kültigin kağan

Sadece haberi vermek istedim yeni bir haber olduğu için ve oldukça ciddi bir olay önümüzdeki günler de ABD'de karışacak demektir bu.

Keşke lisedeyken Türkçe derslerini atlamasaydın , ekleri hâla öğrenememişsin
  • Bence karışmaz neden diye sorarsanız adamların yöneticilerin ölüm ve görev süresi bitmesi haricinde hiç görevlerinde sıkıntı olmadı bu zamana kadar diye biliyorum .
  • Çok bilmiş Türkçe aşığı arkadaş üniversite sınavında nereyi kazandın derecen nedir bana söyler misin ?
  • Demokratik Parti üyesi ABD Senatörü Dianne Feinstein, ABD Başkanı Donald Trump’ın “yakında istifa edeceğini” iddia etti.

FBI: Rusya ile Trump’ın ilişkisini inceliyoruz
    Independent’ta yer alan habere göre Trump’ın görevden alınması için neden kongrenin adım atmadığı sorulan Feinstein, ABD Başkanı’nın yakında istifa edeceğini öne sürdü. Demokratik Partili senatöre sorulan soruda, “Her gün yasaları çiğnediğini biliyoruz. Rusya’yla anlaşmaları olduğu da aşikar. Anayasaya aykırı pek
    çok şey yapıyor. Onu nasıl görevden alacağız?” denmişti.

http://www.mynet.com/haber/dunya/trump-yakinda-istifa-edecek-iddiasi-2944883-1
  • Trump un adamlarının Ruslar ile konuşmaları dinlemelere takılmış. Trump un birebir olaya karıştığına dair bilgi yok. Kampanyasını yürüten elemanın görüşmeleri dinlemelere takılmış. Eğer delilleri Kamuoyuna yada çok gizli ise Senato ve Temsilciler meclisine sunarlar ise Cumhuriyetçiler bile Trump ı görevden almak için destek verir.

Bakalım Ak Troller Reislerine sahip çıkacak mı :)

Derin Devlet Reisi indirecek diye AKP medyasında görecekmiyiz.

Yoksa Pyd - Müslüman yasağı - Son olarak THY karşı yapılan hamle Sonrasında Ak Troller satacak mi Amerikalı Reislerini :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cosmos2999 -- 23 Mart 2017; 10:53:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ruslar kaleyi içeriden feth etti desenize :D
  • İşin komik tarafı şu çok sevdikleri Trump bile bunların ne dediğini takmıyor ABD Rakka operasyonuna başladı ve YPG ile beraber hareket ediyor.
  • Bizim için fark etmiyor.Kim gelirse gelsin pyd/pkk/ypg'yi koruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 23 Mart 2017; 10:49:19 >
  • quote:

İstediğim gibi yazarım sana ne oluyor giren çıkan mı var arkadaşım hayırdır ?

Sinirlendi

Ülkesinin anadilini düzgün konuşamayan vatandaşları uyarmak , herkesin görevidir.

Bu arada mesajını şikayet ettim , saygısız seni
  • Konuyla alakasız şeyler yazarak konuyu kirleten sensin pm atarak söyleyebilirsin ama konuya yazarak konuyu dağıtan sensin.
  • quote:

Konuyla alakasız şeyler yazarak konuyu kirleten sensin pm atarak söyleyebilirsin ama konuya yazarak konuyu dağıtan sensin.

Fikrimi istediğim şekilde bildiririm , keza pm keza alıntı.

Saygısızlığını böyle saçma argümanlarla örtbas etmeye çalışıyorsun yeni üye bey.

Ayrıca konunu sapmasından bu kadar rahatsızsan ,ilk yorumumdan sonra pm atabilirdin
  • Ben YTÜ elektronik kazanmış birisiyim Türkçe'den de yanlışım çıkmadı YGS'de hızlı yazacağım diye hatalar yapmış olabilirim bunları gündeme getirmen hoş değil.Her insan hata yapabilir ama sen lisedeki dersleri kaçırmasaydın gibi alaya alan ifadeler kullanıyorsun bu tür şeyler söylersen ben de sinirime hakim olamayıp o tür laflar edebilirim.
  • Trump proje adamı. Savcı Bhaara'mıydı neydi onuda görevden aldı adamda yazmıştı zoraki olarak emekli mi edildim istifa mı ettirildim diye ne.

Müslüman düşmanı. Irkçı bildiğin. Ben böyle bir adamı İslamiyet'i iyice zihinlerde felç ettikten sonra getirirler diye düşünüyordum sanki yahudi cemaatı erken mi davrandı hata mı yaptı ne.
  • suratsızadam kullanıcısına yanıt
    ayyyy kıyamam kuyruk acısı var heralde kendi resmini koymuş
  • kasamak5656 K kullanıcısına yanıt
    bunların göbeğindeyim ne kuyruk acısı , tiksindim senin gibi ve bu tip insanlar yüzünden ülkeden.

yoksa kokunuz para yapmıyor .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.