Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

FB ye yakıştı!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
50
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> FB ye yakıştı!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3872 Mesaj
    şu fenerliler harbiden de dar kafalı, dar düşünceli insanlar mı acaba? burdakiler öyle de ben yine de genelleme yapmayayım.

Bir topic açtık, başlamışlar yok "Malatya mağlubiyetine zevkten dörtköşe oldu", yok "kendilerini teselli ediyorlar". ne adamsınız yaa!
    Ben Türkiye Ligi nde fb gibi orta sahası olmayan, hiçbir maçta rakibine bariz üstünlük kuramayan, hakem ve kural hataları(!) ile lige ortak olan, bizzat Başbakan ın katkılarıyla cezaları kaldırılan, bunların yanında şampiyonluktaki en büyük rakibi her hafta tesadüf hata(!)larla puan kaybederken ve kendi teknik direktörünün de ısrarla belirttiği gibi tamamen şansın yardımıyla şampiyon olmuşken oynadığı son lig maçının da böyle şampiyonluğa yakıştığını anlatmak istedim.

Ayrıca bazı arkadaşlar, geçen sezondan falan bahsetmişler. Aman ha! Allah çarpar...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj
    ezik cerkez birak bunlari yaw...
    |
    |
  • Binbaşı
    1232 Mesaj
    işim gücüm var sizle mi uğraşcam bea bana ne :D
    |
    |
  • Binbaşı
    1603 Mesaj
    Çerkez gorende seni fb sampiyonlugu son maçta verdi..Yapmayin sunu fb sampiyonluga golge dusuremezsiniz...
    |
    |
  • Yarbay
    3463 Mesaj
    eee hocam, karar ani.. [evlol]
    bazen dusunuyorum da besiktas'in kaderini acaba tombalaci nouma mi degistirdi ne ki? diye.. [evlol] fazla soze gerek yok, tombala cekerken de basbakan mi yardim ediyordu? [bgdnc2]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    348 Mesaj
    Herhangi bir getirisi olmayan topicler açıp, başkalarının başarısını lekelemeye çalışan, zihnini biraz çalıştırıp ortaya bir fikir zenginliği koyamayan ve görüş perspektifini de bu çerçeveye kısıtlayıp sonuçları hep boşa çıkmış komplo teorileri üreten kişilerden daha dar kafalı kim olabilir acaba? Dar kafalı olmak o kadar önemli değil de, hem saygısız hem de dar kafalı olmak daha kötü bir şey.
    |
    |
  • Binbaşı
    1602 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by çerkez</i>
    <br />şu fenerliler harbiden de dar kafalı, dar düşünceli insanlar mı acaba? burdakiler öyle de ben yine de genelleme yapmayayım.

Bir topic açtık, başlamışlar yok "Malatya mağlubiyetine zevkten dörtköşe oldu", yok "kendilerini teselli ediyorlar". ne adamsınız yaa!

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

arkadaşım dediklerine biraz dikkat et ortamı yok yere germeye gerek yok...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj
    yav arkadaşlar bırakın kendilerini avutsunlar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj
    pff birakin ya urasmayin bJk taraftiri hep boledir, degmez...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    679 Mesaj
    konu çok fazla uzamaya başladı beyler artık başka topic'lere yelken açın
    |
    |
  • Yarbay
    14858 Mesaj
    [Deleted by Admins]
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.