Şimdi Ara

FB ye yakıştı!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Heinrich Kemmler</i>
    <br />bJk taraftirimi hani su ezik taraftar zuahah guldurmeyin ulan... sen kendi baskanina edilen kufurlere bak once bizde bi futbolcuya kufur edilmisti sizde baskana ediliyo hemde adamla yuz yuze ayip ayip eziksiniz olm siz en ufak basarisizlikta baskaniniza bile saldiriyosunuz adam birakicam dedi hala saldiriosunuz ! ehh malum b.jimlastik klubu taraftari...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    arada birde düzgün bişeyler yazsanda bizde okusak.aslında sana cevap bile verilmezde dayanamadım bu sefer.sen git takımın en iyi oyuncusu rüştüyü döv sonra gel burda lagaluga yap.zaten sizin başkanda o kadar şerefli o kadar düzgünki hiç küfür yemedi .

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tunasilah</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Heinrich Kemmler</i>
    <br />bJk taraftirimi hani su ezik taraftar zuahah guldurmeyin ulan... sen kendi baskanina edilen kufurlere bak once bizde bi futbolcuya kufur edilmisti sizde baskana ediliyo hemde adamla yuz yuze ayip ayip eziksiniz olm siz en ufak basarisizlikta baskaniniza bile saldiriyosunuz adam birakicam dedi hala saldiriosunuz ! ehh malum b.jimlastik klubu taraftari...
    zaten sizin başkanda o kadar şerefli o kadar düzgünki hiç küfür yemedi .

hımm demek serdar bilgili $erefsiz olduğu için küfür yedi enteresan bir yaklaşım tabi tam bjk lı işi :D

• bi anket yapsak aziz yıldırımla Serdar Bilgili arasında acaba kim daha şerefli çıkar.
  • abi yeter.. bjk geçen yıl nası şampiyon olduysa fenerde öyle oldu neyi tartışıyoruz ya ?
    siz geçen yıl şampiyon olurken herşey iyiydi.. bu sene kötü gidince aziz yıldırım federasyon hakemler hepsi kötü oldu zaten.. beşiktaş sütten çıkmış ak kaşıktır her zaman..
    fenerliler rüştüyü dövdü.. gs lılar fenerin denizli zamanındaki şampiyonluğunda ankaragücü maçından sonra haqi nin kafasına pet şişe yağdırmadı mı ?? tamam aynı şey değil belki ama saygınlıktan bahsediosak bu da pek etik bi hareket değil..
    beşiktaş 18 yıllık efsanevi başkanını küfürlerle uğurlamadı mı ?? bu mu etik değerler ?
    ben kimseyle polemik yaratmak veya tartışmak için sölemedim bunları.. sadece türk futbolu içinde olan şeyleri hatırlatmak istedim .. ne fenerbahçe ne bjk ne de gs suçsuz deil tüm bu olaylarda.. o yüzden birbirimize bişiler demeden önce kendimize de bakalım.. saygılarımla..

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by çerkez</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Nitrogliserin</i>
    <br />
    napalım boş insanlar boş işler yapıyor.....böyle bir topic açmak gibi

noooldu nitro, zoruna mı gitti?

soruyorum arkadaşlar benim zoruma ne gidebilir?
    malatyanın fenere yenilmesimi yoksa şampiyon olmamız mı?

• @crepassio
    +1

@herkes
    once kendimize bakalim, sonra karsi tarafi suclayalim(gerci hic suclamasak daha ii ya)

ayrica avrupada gecen hafta sampiyonlugu garantiliyen tum takimlar bu haftaki maclarini kaybetmisler,
    bence bir mac kaybetti diye takima yada taraftara boyle davranmamak lazim.
    Sahsen FB yi kutluyorum!
  • kendi adıma desteğin için teşekkür ederim semise..
    evet beyler .. bizler burda basit konularda bile birbirimize saygı sınırlarını aşarsak statlardaki tribün terör ünü nasıl engelleriz ??
    hepimiz üzerimize düşeni yapalım.. biraz daha duyarlı ve saygılı olalım lütfen.. saygılarımla
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tunasilah</i>
    <br />bi anket yapsak aziz yıldırımla Serdar Bilgili arasında acaba kim daha şerefli çıkar.

ben öyle mi demişim mesajımda sen bir başkanın küfür yemesini çerefine bağlamışsın bende bireyden tüme varım yaparak senin bu tarz düşündüğünü söylemişim :) demek nası bir sinir ve üzüntü içindeyiz ki okuduklarımızı anlamakta zorlanıyoruz şu sıra helede fenerim yüzbinlerle beraber kutlama yaparken kadıköyde :D
  • ne siniri yapcamki ne üzülecemki böyle şaibeli lige böyle şampiyon yakışır zaten. .siz yine seneye çıkarsınız avrupa şampiyonu olacaz diye ön elemeyi geçemeden dönersiniz evinize
  • cerkez, hocam, nasil basladi isek oyle bitirdik..
    [evlol] getirisi de sampiyonluk oldu.

simdi burada sampiyonluktan daha cok dikkati ceken baska konular var. yani fener'in yenilmesi hakkinda topic acmaya gerek yoktu, ortaligi karistirmak senin yaptigin [evlol]

simdi hocalar, bu maca gittim. [evlol] goller oldukca, tezahurat artiyordu mubarek nasi is ise.. hele migros trubunu'nun tam ortasindaki taraftarlar, stad'in diger tribunlerini tek basina bastirdi demek olasi.. (tabi ki migros trubunu'ndeydim) walla tezahurat yapmaktan, golleri goremedim. [krl]

hersey bir yana baska eksik yanlar var, cerkez hoca:
    - migros trubunu'nun en ust katlari hala esiyor.
    - demir parmaklikli kapidan stad icerisine girmek eskisine gore cok kolay oldu (gecen seferki f - gs mac girisi berbatti yaw) ancak icerideki biletsiz kisiler nasil stad icerisine giriyor anlamadim.
    - turnike'den gecisler yine berbatti.
    - haluk ulusoy'un istifaya davet edilmesi de berbatti. (baska turlu protesto yapilabilirdi. ornek vermeye gerek yok.)
    - sular akmiyordu tuvaletlerde, oha oldum yani.
    - seref trubunu, hemen yikilmali. cok kotu gorunuyordu.
    - taraftarlar da bir tuhafti, duzgun bir tezahurat temposu tutturulamadi. oyleki tempo tutmayan cimbomlu olsun tezahuratini yapan da migros'tu.

kisaca benim gozume carpanlar da bunlardi. heee gelelim hocam yine macin skoruna.. nasil basladi isek oyle bitirdik iste... [evlol]

ooooOOOOO sampiyon fenerbahce ooooOOOO sampiyon fenerbahce.. [bandt]

• haluk ulusoyun istifaya davet edilmesini takdir ettiğimi söylemeden geçemicem
  • @sahraaa2002

[arindr]

keyifle okudum tesekkurler!
  • walla herseyin en iyisi, fener'e yakisir. ben maca gittigimde, oturacagim yee basmak istemiyorum. ayakta maci izlerim lakin oturulan yere basilmamali. welhasil, skor'un o kadar onemli olmadigini herhalde ifade edebildim. malatya iyi oynadi diyen yok, fener 4 yedi deniyor.. zaten lig bir hafta once bitmis..

eveeet, bu topic de goctu.. [evlol]
  • bu ve birkaç topici favorilere ekliyorum
    zamanı geldiğinde birkaç kişinin gözüne görünecek!!!
  • bence fener galatasaray dua etmeli macı trabzona verseydifener herhalde 2. olmayı kutluyor olacaktı herhalde ama 4-2 de iy bir sonuç
    yakışır fenere
  • 1 Fenerbahçe 34 23 7 4 82 41 76
    2 Trabzonspor 34 22 6 6 60 38 72
    --------------------------------------------------------------------------------------------------

Trabzon GS'yi 90-0 yenseydi de kimin şampiyon olacağı belli-ki öyle bir durumda ne FB-Malatya maçı bu şekilde sonuçlanırdı, ne de Gençler-TS maçı-, bilmeyen arkadaşlar için hatırlatalım Türkiye liginde galibiyete 3 puan veriyorlar 5 değil. Ama tabii bunu anlamak bazıları için zor olabilir, normaldir.
  • Ben BJK'yi tebrik ediyorum. Düşme hattındaki takımlara 3'er puan dağıtarak ligin Robin Hood'luğunu üstlendi. Ellerinden tuttu. Nasıl olsa hedefleri kalmamıştı, kendilerine böyle bir misyon seçtiler ve başarılı oldular. Bu arada FB'nin Malatya'ya yenilmesinin topiği açan arkadaşı zevkten dört köşe etmesine de sevindim, hiç olmazsa kendi kendini böyle teselli ediyor.
  • şu son haftalardaki yenilgilere harbi sevindim ben en azından bursa düştü bide lucescu denen adamın ne mal olduğu ortaya çıktı biraz
  • fener cim-com a mi dua etmeli ts bu hafta berabere kaldi yani puan 4 ne alaka cim-BOM la ???...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by perpi</i>
    <br />...haluk ulusoy utancından kupayı verip çekip gitmedimi stadtan...fenrbahçe taraftarı şampiyon olduğu halde (hani feneri kolladıklarını düşünüyordunuz ya) <s>siktir</s> git ulusoy diye bağırmadımı 60.000 kişi...<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Arkadaşlar spor gündemi forumu iyi hoş ancak, gerçekten Türkiye'deki her zaman eleştirilen futbola at gözlüğüyle bakışı, fanatizmi ve bilinçsiz taraftarlığı malesef burada da çok başarılı bir şekilde yansıtıyoruz.
    Kulüp başkanlarına/yöneticilerine yapılan alaycı sözlere karşı dahi, o kulübün taraftarı olan arkadaşlar hemen inanılmaz bir şekilde savunmaya geçerek "hakaret ediyorsunuz, adam size hakaret davası açarsa görürsünüz gününüzü" diyerek, hatta daha fazla ileri gidip karşılığında işi karşılıklı hakaret düellosuna çevirerek tepki gösteriyorlar. Moderatör arkadaşlar da espri niteliği taşıyan bu tür söylemlere dahi ciddi uyarılarda bulunuyorlar.
    Ancak konuşulan hakemler, merkez hakem kurulu ve federasyon yetkilileri olunca herkes istediği gibi küfür ediyor, edilen küfürlerle gurur duyarcasına örnek gösteriyor. Bu duruma da malesef diğer arkadaşlar, ya herhangi bir tepki göstermiyor, ya da onlar da yeni küfürler ve hakaretlerle topiği süslüyor. Moderatör arkadaşlar da bu duruma hiç müdahale etmiyor. Neden etsin ki? Onlar hakem, merkez hakem kurulu üyesi, federasyon yetkilisi. Atış serbesssttt....

Sonra muhabbet dönüp dolaşıp sahalardaki küfürün şiddetin önüne nasıl geçileceğine geliyor. Zor dostlar zor...
    Bence oldukça saygın ve bilinçli bir topluluğa sahip olan donanım haber forumunda bile bunlar oluyorsa sahalarda, salonlarda bunun önüne geçmek çok zor...

Topiğin konusundan epey sapmış olduk ama bunları yazmak istedim. Lütfen yazdıklarımıza dikkat edelim...

Fenerbahçe'nin haklı şampiyonluğunu da yürekten kutluyorum. Hayırlı uğurlu olsun...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.