Şimdi Ara

FB nin gelecek sezon kadrosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Insallah bu kadro olur:)))

Volkan
    Serkan Balci
    Deniz
    Lucio ( Leverkusen den )
    Almeyda
    Yildiray
    Gokdeniz
    Alex
    Overmars
    Tuncay
    P. V. Holjdonk

Biraz fazla uctum ama kusura bakmayin

saygilar

• Yıldıray gelmesin de kim gelecekse gelsin. Gökdeniz'in de çenesi ayaklarından daha iyi çalışıyor gözüküyor. Kendini toparlayıp gelecekse gelsin. Alex inşallah gelir ama baya zor gözüküyor yani. Neyse Daum'um istediği isimlerden yapılacak transfer bence başarılı olacaktır.
  • inşallah yıldırayı alırsınız çok sevinirim valla
  • overmars,alex,kluviert,gokdeniz,rüştü,serkan balcı
  • denizin yerine tomas oynar lucio yu almazlar gerekte yok zaten!
  • nobre'yi niye istemiyorsunuz..iyi gibi geliyor bana
  • suanki kadrodan memnunum kanatlara futbolucu alinmasi lazim bide orta saha....
  • sercany -1

Rüştüyü geri getirmek bu takıma hiç birşey kazandırmaz. Ben rüştüyü ÇoOoOk severim şimdi barcadaki durumuna üzülüyorum ama Rüştüden birdaha Fener kalecisi olamaaaaz... Beşiktaş alsın Cordobaya 100 basar Rüştü (Bi taşla 3 kuş hem Milli Takım kurtulur[formsuz kaleci sorunundan] hem Rüştü hem Beşiktaş)
  • JoS -1
    Bende burda cevap kurumu gibi oldum ama Fenerliyim işte dayanamıyorum[arindr]

şu anki kadro güzel ve transfer yapılmaması gereken tek yer kanatlar.
    Niye? (işte cevap): sağ kanat: serhat, mehmetyozgatlı, ali güneş (gerketiginde), kemal (sağ ve sol), serkan balcı (pekala sag kanatta göver yapabilir), rebrov (gidici ama belki gitmez belli olmaz)
    sol kanat: tuncay (zaten burası dolu tuncay yerini kaptırmaz), kemal (ne kadar oynayamasada), petkov (iyi bir sol kanat ve sol bek oyuncusu bakmayın siz tribün oyuncusu olduguna), (buraya alex alına bilir itirazım olmaz [locked]), mahmut hanefi (tabi sol bekten kurtulabilirse)
    bence kanatlar için FBde yeterli oyuncu var çok kaliteli transferler tamamdır ama öle böle bi kanat oyuncusu FB de 18'e bile giremez...
    işte kafamdaki FB kadrosu
    volkan
    Balcı S. Fatih luciano ali G.
    serhat kemal alex tuncay
    nobre pirere
    sol beke petkovu koyacaktım yabancı sınırına takılıyor
    yada

volkan
    ali G. servet fatih petkov
    serhat kemal selcuk tuncay
    nobre pirere
  • JoS -1

Niye? (işte cevap): sağ kanat: serhat, mehmetyozgatlı, ali güneş (gerketiginde), kemal (sağ ve sol), serkan balcı (pekala sag kanatta göver yapabilir), rebrov (gidici ama belki gitmez belli olmaz)
    sol kanat: tuncay (zaten burası dolu tuncay yerini kaptırmaz), kemal (ne kadar oynayamasada), petkov (iyi bir sol kanat ve sol bek oyuncusu bakmayın siz tribün oyuncusu olduguna), (buraya alex alına bilir itirazım olmaz [locked]), mahmut hanefi (tabi sol bekten kurtulabilirse)
    bence kanatlar için FBde yeterli oyuncu var çok kaliteli transferler tamamdır ama öle böle bi kanat oyuncusu FB de 18'e bile giremez...
    volkan
    serhat kemal alex tuncay
    nobre pirere
    yada

volkan
    ali G. servet fatih petkov
    serhat kemal selcuk tuncay
    nobre pirere
  • JoS -1

volkan
    serhat kemal alex tuncay
    nobre pirere
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by odut</i>
    <br />nobre'yi niye istemiyorsunuz..iyi gibi geliyor bana
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    olm sen varya senn
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by odut</i>
    <br />nobre'yi niye istemiyorsunuz..iyi gibi geliyor bana

Bence Nobre kesinlikle kalmalı, ilk 11'de oynamalı.
  • nobre iyi adaim heleki FB de cok is yapiyor bosaltigi alanlara hizli oyuncular girebiliyor zaten bole cok gol atildi en goz onunde bulunan macta b.jimlastik klubu maci zuah...
  • hasta bir feneli olarak bir sol kanat şart, ve bir orta saha. orta saha alex sol kanata iyi bir oyuncu lazım
  • Daum, 1 yabancı 4 yerli oyuncu istiyor !..
    Teknik direktör Daum ile yeni sezonun planını yaptıklarını açıklayan son şampiyon Fenerbahçe'nin Başkanı Aziz Yıldırım, "Daum, Alex’in dışında sola bir yabancı, 4 de yerli futbolcu transferi istedi." dedi..
    [20/05/2004-08:32]

Önce Hooijdonk olayı

3. yıldızın formaya eklenmesiyle iyice keyiflenen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım artık gözünü transfere çevirdi. Daum ile önceki gün yeni sezonun planlamasını yaptıklarını vurgulayan Yıldırım, 3.5 saatlik zirvenin can alıcı noktalarını tek tek açıkladı. Başkan söze Hooijdonk olayıyla girdi: “Pierre ile Daum arasında iki ay önce yaşanan sorun bana bildirilmedi. Her takımda teknik direktör ile futbolcular arasında sorun olabilir. Böyle bir sorun olduğunu ben de sonradan öğrendim...”

Pierre liste başı

“Fakat şu anda ikisi arasında hiçbir problem yok. Çünkü yeni sezonun kadrosunu kağıda dökerken Hooijdonk’u listenin başına yazdı.” Aziz Yıldırım taraftarın yüzünü güldürecek açıklamalarına şöyle devam etti: “Daum takımı daha da gençleştirmek istiyor. Tabii ki kaliteli futbolcularla. Verdiği transfer listesinde 4 yerli isim var. ‘Bunlar alınırsa çok iyi olur’ dedi. Biz de hocamızın isteği doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaç tanesinin işini bitiririz bunu bilemem...”

Gökdeniz farklı

“Serkan ile anlaştık. Yani birini aldık, diğerleri sırada. Yine Gençlerbirliği’nden Deniz ile prensipte anlaştık. Kulübü de kabul ederse bu futbolcuyu da transfer edeceğiz. İbrahim Toraman da Fenerbahçe’ye gelmek istiyor ve anlaştık. Sayın Celal Doğan ile de anlaşacağımızı umuyorum. Dördüncü isim ise tabii ki Gökdeniz. Bu futbolcunun durumu farklı. Öncelikle Trabzonspor Yönetimi ile görüşeceğiz. Eğer anlaşabilirsek, Gökdeniz’i ikna edeceğimize inanıyorum...”

Alex’te imza yok

“Alex’in haziran ayı sonuna kadar Cruzeiro ile sözleşmesi var. Bu konuya arkadaşlarımız Mahmut Uslu ile Hakan Bilal Kutlualp bakıyor. Bazı gazetelerde Ali Yıldırım’ın imza attırdığı şeklinde haberler yer aldı. Doğru değil. İmza attırmış olsak niye açıklamayalım? Alex için bir süre mecburen bekleyebiliriz. Daum’un istediği diğer yabancı ise defansın soluna. Bu mevkii için çeşitli alternatifler var. Ancak gazetelerde çıkan isimler doğru değil. Bu isim de kısa sürede belli olur.”

Kaynak: Fanatik
  • heinrich olm sen eziksin bunu fbliler dahil tüm Bjk lılar biliyor bu forumda. sen ismimizle ilkokul çocuğu gibi dalga geçmeye çalışacağına haddini bilsen iyi olacak.
    kadroda bence bazı fazlalar ve takviye yapılması gereken yerler var,

1-cem papila
    2-ali aydın (gerçi gs kadro dışı bıraktı artık oynayamazya)
    3-medya maşaları
    4-kanatlarda mafya mercedesleri, karanlık kanatları

bunları ve saymak isteyipte sayamadığım nicelerini kadro dışı bırakırsanız daha iyi olur bence daha çok gol pozisyonu görürsünüz kalenizde zevkli geçer maçlarınız.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by NeRoBiAnCo</i>
    <br />heinrich olm sen eziksin bunu fbliler dahil tüm Bjk lılar biliyor bu forumda. sen ismimizle ilkokul çocuğu gibi dalga geçmeye çalışacağına haddini bilsen iyi olacak.
    kadroda bence bazı fazlalar ve takviye yapılması gereken yerler var,

1-cem papila
    2-ali aydın (gerçi gs kadro dışı bıraktı artık oynayamazya)
    3-medya maşaları
    4-kanatlarda mafya mercedesleri, karanlık kanatları

bunları ve saymak isteyipte sayamadığım nicelerini kadro dışı bırakırsanız daha iyi olur bence daha çok gol pozisyonu görürsünüz kalenizde zevkli geçer maçlarınız.

BJK, Alaattin Çakıcı ile zaten yılın bomba transferini yapmış durumda. Sizin fazla bir adam almanıza gerek yok. O gerekenleri alır.
  • Hadi ya demek öyle, peki açtığınız pankarttaki kişi size sadece futbolcu almakla kalmaz şampiyonluk alır şampiyonluk!! Avrupada görecegiz bakalım orda da böyle konuşabilecekmisiniz
  • ezik nero siz once awrupaya gidin sonra millete bok atin hadi ordan... millete dilenmektan kurban derileri toplamaktan baska neyi becerirsiniz ?!! bu bayram sen gel al bizim derileri daha hos olur !!..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.